תמונות מטקס נתב"ג היום:

מצב
הנושא נעול.

ה דרומי

New member
איזה חתיך../images/Emo9.gifמי צילם את התמונה הזו?

איזה חתיך
מי צילם את התמונה הזו?

DannyJJ

New member
זה לא טוב לבריאות

אני שמן מדי - 107 ק"ג !
זה לא טוב לבריאות
אבל לפי מה שקראתי פה במשך הזמן שלא כתבתי ורק הייתי "קורא שקט" זה בגלל שאתה נורא אוהב לזלול ועוד אפילו סטייקים בלילה. זה ממש לא בריא חבריקו ! שמור על הבריאות שלך !

סטייקים לבנים, שוקולד אגוזים, גלידו

זה לא טוב לבריאות
אבל לפי מה שקראתי פה במשך הזמן שלא כתבתי ורק הייתי "קורא שקט" זה בגלל שאתה נורא אוהב לזלול ועוד אפילו סטייקים בלילה. זה ממש לא בריא חבריקו ! שמור על הבריאות שלך !
גלידות, פסטה בלי סוף והמון קפה שחור וקוקה-קולה ! ממש מתכון משהו ! ת'שמע: אני אשכרה אידיוט !

צחקן

New member
כן...

גלידות, פסטה בלי סוף והמון קפה שחור וקוקה-קולה ! ממש מתכון משהו ! ת'שמע: אני אשכרה אידיוט !
כן...
ב"ה ומה תגיד לבן שלך לשעתיד? (לשעתיד.. איזה מילה מוזרה זה שילוב של עבר - עתיד). תגיד לו: בני היקר, אני אוכל סטייקים לבנים ("דבר אחר") שקולד אגוזים, גלידות, פסטהנ וקוקה קולה. אבל בן יקר, דע לך שאתה צריך לאכול כמו אמא, רק מא-פה בית ולא אוכל זבל (תרגום חופשי ל ג'אנק פוד) כמו אבא. מה הוא יגיד לך? אני יודע: אבא, אז ללמה אתה עושה את זה?. וזה אני אגיד לך : אביתר, הד"ר המכובד מירושליים, מדוע אתה שותה קוקה קרולה ולא מים? מדוע בשר כזה משמין ולא בשר עם פחות שומן?. מדוע אתה מעשן סיגריה? אביתר, וזה כבר ממש לא מצחיק- שכנה שלי שהיתה מעשנת כמוך אולי קצת פחות, מתה מסרטן לא עלינו. אבל נחוזור לשאלות: דוד מדועי אתה אוכל שוקלד? זה מאכל לא בריא... .

אז נעשה דיאטת מלפפונים !

כן...
ב"ה ומה תגיד לבן שלך לשעתיד? (לשעתיד.. איזה מילה מוזרה זה שילוב של עבר - עתיד). תגיד לו: בני היקר, אני אוכל סטייקים לבנים ("דבר אחר") שקולד אגוזים, גלידות, פסטהנ וקוקה קולה. אבל בן יקר, דע לך שאתה צריך לאכול כמו אמא, רק מא-פה בית ולא אוכל זבל (תרגום חופשי ל ג'אנק פוד) כמו אבא. מה הוא יגיד לך? אני יודע: אבא, אז ללמה אתה עושה את זה?. וזה אני אגיד לך : אביתר, הד"ר המכובד מירושליים, מדוע אתה שותה קוקה קרולה ולא מים? מדוע בשר כזה משמין ולא בשר עם פחות שומן?. מדוע אתה מעשן סיגריה? אביתר, וזה כבר ממש לא מצחיק- שכנה שלי שהיתה מעשנת כמוך אולי קצת פחות, מתה מסרטן לא עלינו. אבל נחוזור לשאלות: דוד מדועי אתה אוכל שוקלד? זה מאכל לא בריא... .
אז נעשה דיאטת מלפפונים !

תודה רבה אח שלי אבל לזניה עדיפה !

אני ממליץ לך
זה טוב וטעים כשהמלפפונים קצוצים דק ביחד עם גבינה קוטג' 3% ולבן... ואפשר להוסיף גם קצת בצל ירוק...
תודה רבה אח שלי אבל לזניה עדיפה !
אני בדיוק מקבל מלפפון ירוק רחוץ ושטוף מהציפור.

לא אני הצלם. נקודה . וחוצמיזה: אלה

אתה, אבייתר, אתה ?!?
חשבתי שאתה מרוגז על כל אשכולות (שרשורים) נתב"ג... בכל מקרה, תודה רבה על התמונות !
לא אני הצלם. נקודה . וחוצמיזה: אלה
תמונות של טקס רשמי ולא עבודות ! כאלה אי-אפשר לצלם כל יום ! כל הכבוד למורנו ורבנו המהולל - מר ירון דוזטס ! אנחנו מצדיעים לו על תמונותיו !

מצב
הנושא נעול.
למעלה