***תמונות מחיי הנישואין***..

sahr12

New member
***תמונות מחיי הנישואין***..

אז בהמשך לעצתה של נועתי..אמרתי למה לא נשכתב דיאלוג שלי ושל רעייתי בנושא הסקס שלאחר הנישואין..ושחיקת השנים... אז שכבנו בחדר השינה...טלויזיה תלוייה על זרוע ברקן..תמונות מימי הזוהר שלנו תלויות על הקיר..(ככה כתוב בפאנג שווי)ואז היא לחשה לי.. אוליי נעשה סקס כמו פעם???? אני מייד נצמדו לי הגבות...מה קרה מאמי חיים שכאלה??? מה היה פעם שאין היום???אדרבא אפילו גדל לי מאז...חחחחחחחחחחח השערות ברגליים נשרו..אני יותר חלקלק...חחחחח..מה הבעייה ..תפתחי אליי! תדברי!!! היא:ששששששששש.....כמה אתה מדבר כמו זקנה..מי אמר שאני מתכוונת לשלילה? אני: שו שלילה..?עוד פעם נסעת מהרררררררר????? היא:חחחחחחחחחחח...אוי,אוי...איפה נפלתי... אני: את מתכוונת להזדרז??אני צריך להיכנס לפורום......חחחחחח היא: אז ככה...תשמע, אין לי כוחות אליך! אני חוזרת מיום עבודה..הילדה.. ואתה כמו איזה שאפיק אל הוזייל...חחחחחחח...יש לך זמן..4 פעמים..בשעה וחצי..אתה צריך להבין..שאני לא לועסת גת..ולא בולעת שורשים של זנגוויל וכל העלים שאתה מביא מסבא שלך...חחחחחחחח...אני אישה רגילה מבית טוב.. שרוצה לישון...חחחחחחחחח ואני רוצה סקס כמו פעם.... אני: הגענו לזמנים טובים....חחחחחחח היא:כל הגוף כואב לי..בבקר...אתה חייב להבין אותי......חחחחחחח אני: ומה היה פעם????(אני שואל..ומותח תתלתלים באיזור חלציי...חחחחחחח) היא: היה מהר כזה....כמו סטוצים...היית בא שם אותי על השיש...דופק כמה נשיקות רטובות....חווא ושווא...ויאללה..שששששששששששששש שקט... היה לי זמן אחרי ..לאכול,לראות טלויזיה...להנות מהשקט שאחרי הסערה שלי.. היום אתה לא משאיר לי כוחות......חחחחחחחחח אני: תלונתך נרשמה...אני אכנס דיון מחר בבקר..חחחחחחח בנתיים..בואי יש לי סיפור על סבתא שבשלה דייסה....ואז אני מתחיל.."סבתא בשלה דייסה(מערבב לה תשיער) בישלה בישלה...(משחק לה בחזה) נתנה לעזרא..(מצביע על שד ימין) נתנה לשרוליק..(מצביע על השמאלי) רק ליחזקאל לא נשאר..הלכה הלכה..הלכה..(רץ עם האצבע עד..למטה.......חחחחחחחחחח) היא נשפכת מצחוק ..ובורחת..לכיוון הסלון... לילה טוב... * הערה חשובה.. זה לא קורה כל הזמן..רק בתקופות מסויימות..חחחחחח

sahr12

New member
חחחחחחחחח...כתבתי

בתקופות מסויימות......חחחחחחחח

מרי-לו

New member
../images/Emo6.gif

אני מתגלגלת כאן מצחוק ... וסתם בלי שום סיבה

מרי-לו

New member
../images/Emo6.gif

עכשיו שאני על "זומיג" אני מדמיינת אותך שם טייפ מנהלים קטן ליד המיטה ומקליט את השיחה שלכם, אח"כ שולח את זה לחברה מיוחדת שעושה תימלולים לשיחות...

noati

New member
אני לא מאמינה ../images/Emo12.gif ../images/Emo9.gif

יווווו סער הבטן כואבת לי :))))))))))) מזללללל שזה רק....... בתקופות מסוימות.....

yafit75

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

עוד יפטרו אותי מהעבודה בגללך,,, רואים קלדנית,, (בלונדינית) צוחקת לבד,,,,

הכי אהבתי את הקטע עם הזנגוויל...

שמחה שיש עוד כאלה שזה עובד אצלהן..... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גדול !!!!

מקסיקני

New member
חחחחחחחחחח גדול../images/Emo6.gif

דרך אגב איך אומרים בערבית אורגזמה? "טוטה מבסוטה" ....

liz_liz

New member
../images/Emo6.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה