תמונות מהמשחק בוושינגטון

ranatz

New member
תמונות מהמשחק בוושינגטון

זהו החבר היקר שלנו רוג'ר שמנגן בטובה בתזמורת של הרדסקינס 35 שנה. והוא זה שסידר לי ולחברתי שתחייה (איתן בתמונה) כרטיסים למשחק

ranatz

New member
אוהד איגלס מתוסכל

והיו הרבה כאלו שם. כל מי שלבש חולצה של TO שם עליה סרט הדבקה להסתיר את השם

ranatz

New member
והחולצה שלי

רוג'ר דאג להלביש אותי בחולצה של הסקינס. לא יודע מאיפה הוא השיג אותה אבל אנשים במגרש השתגעו ממנה. מלא אנשים צילמו אותי וכל יהודי שעבר מולי היה מאד מבסוט לקרוא את הכיתוב בעברית ולהראות לי שהוא יודע לקרוא עברית

ranatz

New member
והאיצטדיון המדהים!

פשוט אי אפשר לתאר איזה דבר עצום זה.

ranatz

New member
ככה באים למשחק

בירות, מנגל, שולחן, כיסאות, טלויזיה ניידת וערמות נאצ'וס. אך החיים הטובים...כל מגרש החנייה מלא בכאלה לפני המשחק וגם אחריו

ranatz

New member
ורק לשם השוואה...

ערב לפני כן היינו במשחק NBA של הוויזארדס. זה כל כך עלוב וסתמי מול משחק פוטבול. עולם אחר לחלוטין, ואני אוהב כדורסל

ranatz

New member
ולסיום-סוף המשחק

האיגלס האומללים הולכים הביתה

clevelandrocks

New member
יצא לך להיות במשחק של מייקל ג'ורדן

כשהיה בוויזארדס? לי יצא- משהו לספר לנכדים

omrili77

New member
אני הייתי במשחק של הבולטס...

כשהייתי בן 13-14. הם דווקא ניצחו את הסלטיקס (עם לארי בירד...) בהפרש של 25. האמת היה די מגוחך, רוב מי שהגיע בא לראות את הסלטיקס ולא את הבולטס (וד"א השם הזה "וויזרדס", ממש מזעזע).

omrili77

New member
הרוג'ר הזה גבר גבר... ../images/Emo98.gif../images/Emo45.gif

הלוואי עליי חברים כאלה...

ranatz

New member
מאחל לך חברים כאלו!

גם הזמין אותנו למשחק NFL, למשחק NBA ולמסעדות הכי טובות בוושינגטון. אני חולה עליו. בנאדם מדהים

laufgas

New member
וואי, אני מת להיות במגרש פוטבול :[

אני לא מאמין שהייתי בארה"ב 3 פעמים ועדיין לא הייתי במשחק פוטבול (אבל הייתי בבייסבול, אם זה מנחם). :(( איזה חשק עז יש לי! תביאו לי מגרש פוטבול@#^?@# :[

BigO4

New member
גם אני מת ללכת למשחק פוטבול אבל

העובדה שהייתי במשחק NBA(הוקס-מג'יק בפיליפס ארינה) מנחמת אותי אבל כולם יודעים שהאווירה במשחק פוטבול שונה לגמרי........

למעלה