תמונות מאתמול ומשבוע שעבר

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
הוא זרק אותה לקו 47!

זהו? זרוק לקח אותה ל 47?
הוא זרק אותה לקו 47!

fireman

New member
אני לא יודע על איזה פס לבן אתה מדבר

מפרקית 475 - תמונה נוספת
שימו לב לפס הלבן מעל שילוט הקו, שמבדיל את המפרקיות של מרכבים מהארגז. בארגז הצבע שחור עד הגג. אני סבור שצביעה זו יפה יותר.
אני לא יודע על איזה פס לבן אתה מדבר
אצלי זה בכלל צהוב.....

fireman

New member
בהזדמנות אני אעשה לך גרסא

אדום לבן.

אני לא יכול לסבול שום קבוצת כדורסל וכדורגל שיש לה צהוב-כחול... (אוהד הפועל ירושלים כדורסל, הפועל ת"א כדורגל)
בהזדמנות אני אעשה לך גרסא
מותאמת אישית להפועל ירושלים

לוחית הזיהוי של מפרקית 475 של דן

אשתדל מאוד לא לחזור על אחרים, אלא להעלות רק תמונות מעניינות. בזאת, ארצה להודות לכל חברי הפורום ובייחוד לאורן קיפניס על הארגון והיוזמה ולחברנו ע.י. על התחבורה.
לוחית הזיהוי של מפרקית 475 של דן

חבר נוסף במשפחת זרוק יוצא לנסיעה

אשתדל מאוד לא לחזור על אחרים, אלא להעלות רק תמונות מעניינות. בזאת, ארצה להודות לכל חברי הפורום ובייחוד לאורן קיפניס על הארגון והיוזמה ולחברנו ע.י. על התחבורה.
ראשונה במפרקית. זהו כמובן עמית זרוק, בנו של אבי זרוק, בעליו הגאים של 7346 מקו 47. בסיור היה כמובן גם ארז זרוק, אחיו של אבי. למרות שאביו של עמית הוא נהג אוטובוס, הוא דווקא מעריץ נהג אחר. הוא מוכן לנסוע רק עם עופר (חברנו הנאמן), כל נהג אחר הוא לא נהג... כל זאת כמובן, אחרי שעופר לקח אותו לסיבוב על המפרקית. "הנה עופר!"

ה דרומי

New member
התמונה הכי יפה זה גבר ../images/Emo57.gifעליו

ראשונה במפרקית. זהו כמובן עמית זרוק, בנו של אבי זרוק, בעליו הגאים של 7346 מקו 47. בסיור היה כמובן גם ארז זרוק, אחיו של אבי. למרות שאביו של עמית הוא נהג אוטובוס, הוא דווקא מעריץ נהג אחר. הוא מוכן לנסוע רק עם עופר (חברנו הנאמן), כל נהג אחר הוא לא נהג... כל זאת כמובן, אחרי שעופר לקח אותו לסיבוב על המפרקית. "הנה עופר!"
התמונה הכי יפה זה גבר
עליו

איזה ילד מתוק ותמונה מקסימה../images/Emo99.gif

איזה ילד מתוק ותמונה מקסימה

עוד תמונה של עמית עם 475!

עוד תמונה של עמית עם 475!

מיניבוס ואוטובוסים לשיפוץ

מיניבוס ואוטובוסים לשיפוץ
7116 של קו 21 ו-6157.

מצב
הנושא נעול.
למעלה