תמונות חדשות

../images/Emo214.gif חחח איזה מצחיק זה חחח

האיש הזה מוכר לי רצח בכל אופן זה מצחיק אותי כי הוא מזה ענק חחחחחחחחחחחחחחחחחח היא מסתלכת עליו מלמטה כזה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

britmel

New member
../images/Emo51.gif מהממת

איזה יפה לה ההריון

britmel

New member
videos

ממש פה love to u- שיר לא מוכר אבל מהמם
here and now - אחד השירים הכי טובים שלה
אחד מהאהובים עלי
beatefull intentions- שיר הנושא מהדיסק ה3
אחד האהובים עלי
( רק דקה וקצת מהשיר היפה ...:()

mbsgf

New member
:O היא שרה את Love To You בהופעה?

לא להאמין - שיר מדהים! ד"א ההופעה הזו תצא במהדורת DVD במהלך השנה הבאה, כאשר ההכנסות שלה יוקדשו לצדקה.

britmel

New member
אכן כן ../images/Emo99.gif אחד ה-שירים

כן זה אחת ההפתעות שמל עשתה בהופעה גם אני הייתי בהלם כשראיתי את הוידאו כמעט התחלתי לבכות מרוב התרגשות ...
שהזכרת על הדיוידי שכחתי את הפרט החשוב מאוד הזה!! אני בטוחה שזה היה דיוידי משהים אבל בטוח ךא ברמה של הlive hits
חג שמח לכולם

britmel

New member
לי יש אותו ../images/Emo13.gif אפשר להפגש ולעשות הקרנה :)

זה אחד הדברים הכי שווים בעולם
* ממש כמו להיות בהופעה של מלאני* ד"א ראיתי שכתבת בדןדן אתה כותב גם בפורום מל סי שם? אם כן אף פעם לא ראיתי אתך כותב שם.. חח וראיתי שאתה שם כבר כמה שנים

mbsgf

New member
אני מההקמה חבר בדנדן

בשנה האחרונה אני מגיב מעט מאוד, בין אם מחוסר זמן או מחוסר עניין. בעבר הייתי מאוד פעיל בפורום של מלאני. אני אשמח לעשות זאת מתישהו, אני חייב חייב חייב לראות את ההופעה הזו. =]

britmel

New member
בכיייף ../images/Emo13.gif פורוםדןדן זה אחד הפורומים ../images/Emo70.gif

וממש פעיל!! תחזור תחזור :) שאני לא אהיה הישראלית היחידה שם! חח כאילויש שם את תמיר אבל הוא לא ממש בישראל..:) חחח

britmel

New member
כן אי אפשר לראות

את הוידיאוים יותר כי החברת תקליטים הורידה את הוידאוים .. כי זה פגיעה בזכויות או משהו כזה.. נצטרך לחכות לוידיוס הרשמיים מהדיוידי:)

למעלה