תמונות חדשות של בריטני בהוואי

MiSsY 100

New member
תמונות חדשות של בריטני בהוואי

והתמונות הראשונות היא בלי חלק אליון אבל ראוים את התמונות הספציפיות האלא במטושטש אבל כל השער חמודות לאלה!!! וכל התמונות בקישור

Let Me Be

New member
מה אמור להחמיא?

הבחורה כולה מחליפה בגדים באיזה חור נידח וככה מתגנבים אליה. זה אסור על פי חוק נראה לי :)

roimc

New member
בעעעע

חשבתי שהיא יותר רזה מזה

TetiBETTY

New member
../images/Emo104.gifאיזו תמונה...../images/Emo6.gif

גם נראית החודש 3 להריונה,וזה גם נראה כאילו אחיה מחפש לה קק* בת*ת...

TetiBETTY

New member
../images/Emo104.gifוזה מה שבריטני...

הכי שונאת לעשות
ואם אני לא טועה היא אמרה שהיא מעשנת מלבורו לייט...אבל זה רק נדמה לי

נו טוב...

אפילו היא יודעת שגם ככה את הכסף שלה היא לא עושה ממוזיקה אלא מגימיקים וכל מיני טריקים אחרים, ככה שלא אכפת לה להרוס את הקול שלה. שיהיה לה לבריאות, כמובן.

TetiBETTY

New member
../images/Emo104.gifיא קיר../images/Emo70.gif

זה אחיה
אם רק היית קורא את ההודעה הראשונה עם התמונה...

Let Me Be

New member
אליאור- פעם ראשונה אני לא מסכימה

איתך... אתה אומר שהיא לא עושה מוזיקה אלא גימיקים ושלא משנה אם היא תהרוס לעצמה את הקול כי במילא הקרירה שלה לא בוניה על הקול שלה שהוא גרוע או לא על השירים שלה (זה מה שאני מבינה ממך לא מה שאני חושבת *מצלצלת לשומרי ראש שיאבטחו לי את הבית ממתקפת נדב*).. אז יש לי כמה דברים להגיד לך: 1. לבריטני יש קול ממוצע בדיוק כמו שיש לאבריל לאוין, ג'ניפר לופז, מדונה, סופי אליס בקסטור (שדרך אגב גם עישנה), ואפילו חביבתך קיילי מינוג.. לא כל זמר שיש באמטיוי צריך להגיע או מגיע לרמות ווקאליות כמו וויטני יוסטון או מאריה קארי (שאגב גם עישנה אבל הפסקיה). 2. בעצם זה כל מה שהיה לי להגיד לך

אוקיי..../images/Emo13.gif

את משווה את בריטני לזמרות שהדיעה שלי עליהן לא פחות גרועה מהדיעה על בריטני. אני לא ממש מחבב אף אחת מהזמרות האלה כך שההשוואה לא במקום. קיילי לא חביבתי, היא פשוט מוצלחת יותר תקשורתית. בריטני, למרות הניסיונות הפתטיים שלה, עדיין ילדה קטנה לעומת קיילי שמפגינה נשיות ובגרות אמיתית. לא כל זמר שיש באמטיוי צריך להגיע לרמות כאלה, אבל זמרת שטוענת לכתר כמו בריטני ספירס בהחלט צריכה. לא ככה? בכלל, עדיף שכולן היו שרות כמו טארייה מנייטוויש

Let Me Be

New member
היא אלוהית. אין מה להשוות... אבל

בריטני עדיין מלכה מבחינתי

Let Me Be

New member
אני לא אוהבת את איך שהחתימה

שלי משתלבת בהודעה הספציפית הזאת

למעלה