תמונה של IC3 שקבלתי בדואר האלקטרוני

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member

ואני לא מזהה באיזה מקום זה צולם. מישהו יודע ?

ארזS

New member
../images/Emo51.gif

דניה אני לא בטוח,אבל אולי דנמק

איליה.

New member
זה הגשר שמחבר בין דנמרק לשוודיה

אני מניח שזה הוא, כי אני יודע שנוסעות בו רכבות כאלה בדיוק.

זה לא הגשר בין דנמרק ושבדיה

אני מניח שזה הוא, כי אני יודע שנוסעות בו רכבות כאלה בדיוק.
זאת אכן רכבת דנית והגשר מחבר את האי FYN והיבשת. דנמרק מחולקת לשפיץ של אירופה, לאי של קופנהגן ובין שניהם תקוע האי FYN.

ארזS

New member
../images/Emo51.gif גם לך על התיקון.

זאת אכן רכבת דנית והגשר מחבר את האי FYN והיבשת. דנמרק מחולקת לשפיץ של אירופה, לאי של קופנהגן ובין שניהם תקוע האי FYN.
גם לך על התיקון.

alantan

New member
שאגב מבטאים אותה Foon

שאגב מבטאים אותה Foon

david80

Member
זה הגשר שבין יילנד לבין פין...

זה הגשר שבין יילנד לבין פין...
עד לפני 3 שנים זה היה הקשר המסילתי היחיד בין האיים זילנד (בה שוכנת הבירה קופנהגן) ופין לבין שאר אירופה! מתי כבר יהיה קשר מסילתי בין ישראל לאירופה?

david80

Member
עוד תמונה שמצאתי על אותו הגשר:

שימו לב מהם ההבדלים לבין התמונה של ארז! אגב, שם הגשר הוא Lillebæltsbroen הקרוי על שם המיצר עצמו Lillebælt (החגורה הקטנה).

david80

Member
../images/Emo79.gifשתיים זה תמיד ביחד../images/Emo6.gif

שימו לב מהם ההבדלים לבין התמונה של ארז! אגב, שם הגשר הוא Lillebæltsbroen הקרוי על שם המיצר עצמו Lillebælt (החגורה הקטנה).
שתיים זה תמיד ביחד

מעבורת בתחנת Nyborg שהובילה רכבות בין זילנד לבין פין עד לשנת 1997 - שנת פתיחת גשר ומנהרת 'החגורה הגדולה' (לתנועת רכבות בלבד)!

ארזS

New member
תודה דוד.../images/Emo127.gif

שתיים זה תמיד ביחד

מעבורת בתחנת Nyborg שהובילה רכבות בין זילנד לבין פין עד לשנת 1997 - שנת פתיחת גשר ומנהרת 'החגורה הגדולה' (לתנועת רכבות בלבד)!
תודה דוד.

david80

Member
שמתם לב להבדלים בין שתי התמונות על

אותו הגשר? פרט למזג האויר ולמיקום המדוייק, אם תשימו לב, בתמונה של ארז אכן מופיע רכבת IC3 ובתמונה שלי מופיע רכבת ה-IR4 החשמלית, והתמונה של ארז צולמה עוד לפני שחישמלו את הקו!

ארזS

New member
חשבתי שזאת אותה רכבת בדיוק.

אותו הגשר? פרט למזג האויר ולמיקום המדוייק, אם תשימו לב, בתמונה של ארז אכן מופיע רכבת IC3 ובתמונה שלי מופיע רכבת ה-IR4 החשמלית, והתמונה של ארז צולמה עוד לפני שחישמלו את הקו!
אתה יכול לפרט מה ההבדל ביניהן ?

david80

Member
קרונועי IR4

אתה יכול לפרט מה ההבדל ביניהן ?
קרונועי IR4
מרכב הקרונות ועיצובן זהים עקרונית לאלו של ה-IC3, אם כי, בכל מערך 4 קרונות, 4 כניסות בכל צד, אורך כולל של כל מערך - 77 מטר (לעומת 3 קרונות, 2 כניסות ו-59 מטר ב-IC3) ומופעל, כמובן, בחשמל במתח חילופין 25 קילו-וולט 50 הרץ (ברכבת ישראל בחרו במתח זו בפרוייקט החישמול) ניתן לחבר ולהפעיל מערכי IC3 ו-IR4 בו זמנית באותה רכבת, כלומר, להרכיב מהם רכבת הפועלת בדיזל ובחשמל בו זמנית. הינך מוזמן לצפות בתמונות ולהשוות בין שתי הרכבות בתמונות שבקישורים למטה, ולחברי הפורום, הינכם מוזמנים לפרסם נתונים טכניים נוספים!

ארזS

New member
דוד - תודה על התשובה ועל הקישורים.

קרונועי IR4
מרכב הקרונות ועיצובן זהים עקרונית לאלו של ה-IC3, אם כי, בכל מערך 4 קרונות, 4 כניסות בכל צד, אורך כולל של כל מערך - 77 מטר (לעומת 3 קרונות, 2 כניסות ו-59 מטר ב-IC3) ומופעל, כמובן, בחשמל במתח חילופין 25 קילו-וולט 50 הרץ (ברכבת ישראל בחרו במתח זו בפרוייקט החישמול) ניתן לחבר ולהפעיל מערכי IC3 ו-IR4 בו זמנית באותה רכבת, כלומר, להרכיב מהם רכבת הפועלת בדיזל ובחשמל בו זמנית. הינך מוזמן לצפות בתמונות ולהשוות בין שתי הרכבות בתמונות שבקישורים למטה, ולחברי הפורום, הינכם מוזמנים לפרסם נתונים טכניים נוספים!
דוד - תודה על התשובה ועל הקישורים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה