תמונה של ברק עושה לינץ` לאשה פלסטינית

ms2001

New member
תמונה של ברק עושה לינץ` לאשה פלסטינית

זה הוא ראש ממשלת ישראל מבצע לינץ` באשה פלסטינית בשם:``דלאל מוגרבי`` בשנת 1989 . תסתכלו על ``איש השלום המסכן שלכם``

google

New member
אם תכתוב את זה כמה פעמים ובכל הפורומים

ברק נבחר להיות מחר מועמד של הימין ויקבל פרס מאריק שרון ורפול

ms2001

New member
זה לא משנה !!

אחרי הטבח שעשה ברק בבני עמי אני רואה בו תואם את שרון ,את רפול ,את כל הימין וזה לא משנה בין ימין ושמאל אני בחרתי בברק אבל בבחירות הבאות אני אדאג שכל אחד שאני מכיר אותו אישית ישים פתק לבן לראשות הממשלה כי ברק=שרון אפילו אם יהיה מועמד אחר מטעם מפלגת העבודה אני לא אבחר אותו כמחאה על הטבח שביצע ברק בבני עמי בגדה ,בעזה,בערביי ישראל וכי הוא נתן אור ירוק לשרון לבקר במקום הכי קדוש לנו

google

New member
אויי פשוט אין לך את זה

בגלל אנשים כמוך ביבי נבחר. הלכתם ושמתם פתק לבן 150 אלף כאלה וזיינתם אותו!! כל הכבוד בניתם את ביבי להרבה שנים. ביבי אם אתה לא שם לב, בונה לכם פה קבר אחים. הוא יחזור עם בטחון עצמי ועם לקחים מטעויות. אני שונא אותו אבל יהיה ראש ממשלה מומחה לעניני ערבים ובאנגלית הוא לא ייפול מול סאאב עריקאת. אתם פשוט טפשים איך אתם דופקים את עצמכם כל פעם. יש לכם הנהגה של מטומטמים שתקועה ב 48 ו 67. אם היתה לכם הנהגה כמו שצריך כבר הייתם כולכם ישראלים עם הרבה כסף והשכלה . וכן... גם גישה להר הבית. אגב יש לי הרגשה שאתה לא מישראל מאיפה אתה<?

ms2001

New member
ביבי,ברק,שרון,פרס זה לא מעניין אותי

אפילו אם יהיה כהנא ראש ממשלה לי זה לא אכפת כי כוווווווולם זה אותו הדבר. ב1996 רצח פרס למעלה ממאה ילדים בקאנא שבלבנון ואני לא הצבעתי עבורו כי אם אני מצביע עבורו אז אני בוגד את בני עמי ואומר להם כי יש לי אימון בזה שרצח את הילדים שלנו בקאנא אותו הדבר עם ברק שרצח 130 פלסטינים אבל עם חידוש :גם ערבים ישראלים שזה אנחנו!!!איך אתה רוצה שאצביע עבור אדם שרצח את בני עמי , בני משפחתי , בני הגליל והמשולש ??? פתק לבן לראשות הממשלה בבחירות הבאות אני קורא לכל ערביי ישראל לעשות זאת כי ברק = שרון =פרס = ביבי = טרור = רצח

google

New member
אם ככה

אתה פשוט טיפש = לא חכם = לא מבין כלום = אין עתיד = אין שלום = מתאבד = אולי הילדים שלך יבינו ואני עוד איש שמאל מובהק

ms2001

New member
שמאל=ימין

אם אכן כך אז אתה גולם=ברק=שרון=שמאל=ימין=כהנא=זאיבי=ביבי=פרס=רצח=טרור=גולם אתה יודע שהימין צודקים יותר מאשר השמאל שלך??? הם אומרים שהם אויבים לשלום,שונאים ערבים בגלוי ובפומבי ואילו השמאל שלך מאחז בעיניים:השמאלנים אומרים אנחנו שוחרי שלום ,ערביי ישראל הם ידידינו...אבל באותו זמן הם תוקעים לערביי ישראל סכין בגב,פרס רצח את הילדים בקאנא שבלבנון ואילו ברק רצח 130 פלסטינים כולל הפעם ערבים ישראלים שזה א-נ-ח-נ-ו בקדנציה של ביבי לא היה רצח כזה של ערבים ולא בתקופת שמיר כל טבח שסבלו ממנו הערבים היתה מפלגת העבודה בשלטון ואני מזכיר לך: יום האדמה 1976 , הטבח במערת המכפלה היה רבין בשלטון,הטבח של קאנא בלבנון 1996 היה פרס בשלטון,חיסול מנהיג הג`האד האסלאמי ``שקאקי`` היה רבין בשלטון,ועכשיו הטבח בקודש הקודשים מסגד אלאקצא וברק היה בשלטון. זו היא מפלגת העבודה שונאת הערבים שמשמידה אותם בצורה איטית וזה השמאל . הבנת -גולם=ברק=שר.........

אכן ``ביבי טוב לערבים``

אתם אוהבים שיש מישהו קשוח שלא נותן לכם לנשום אתה לא יודע להעריך את ברק האפס הזה נתן לכם לעשות מה שאתם רוצים והנה התוצאות...

כן שימו פתק לבן !!

הלא ברק זכה (לא רק) גם בזכותכם ועכשיו אתם משלמים שימו פתק לבן או בעצם אל תלכו בכלל

למעלה