תמונה שלי בעירום ...

מפ33יצה

New member
תמונה שלי בעירום ... ../images/Emo68.gif

טוב, זו לא אני אני יותר בלונדינית
מכות בישבן לכל מי ש.....

מוהיקני

New member
מספיק כבר עם המכות האלה

מה קרה - נדבקת מחוקרת ? אי אפשר להוציא מלה בפורום הזה בלי לחטוף מכות בטוסיק מאיזו עצבנית... אפשר לחשוב שזה פורום לחינוך אנגלי. טוב פסדר. אחת קטנה ודי

מוהיקני

New member
דייג מרושע שכמותך

לא מספיק שבגללך נתקעתי שם, אתה עוד בא ללגלגלגלגלגלגלגלגלגלג עלי, עומד עם בקבוק ביד וצוחק..... באמת חשבת שאני אשאר קבור כל כך הרבה זמן ? עברה פה קודם איזו אתון חסרת מעצורים. מזל שהיה לה וו גרירה.

איזה בקבוק ואיזה מרושע

אני עוד חופר כדי להוציא אותך מהאדמה אחרי שהסוסה שזרקתי מהצוק נפלה עליך וקברה אותך ואתה מחזיר לי בקללות תוך כדי שאני חופר ומזיע, תחשוב איזה יאוש. ומילא זה כל פעם שנופל לי הכובע עם הקרניים את דואג להחזיר לי אותו למקום
ועכשיו כשהרגלים עוד באדמה והקללות באוויר אתה מנסה לחנך מפציצות למינהן, תתביש לך. ותראה איך היא נראת אין עליה בשר, אין שיער לקרקף, דלקת ריאות נוראית ונראה לי גם איזו בעיה בגב, בקיצור עזוב, נוציא אותך מפה ונעלה להרים נרקוד ריקודי מלחמה ונקלל סוסות, החומר למקטרת עליך. אגב קיבלתי מייל מדוב גדול שמחפש חתן לבת שלו,נוצה שחורה, למקרה שתשמע על איזה לוחם פנוי ורציני.

מקלל סוסות?????

אל לך לקלל אותנו הסוסות ובטח שלא להעיף אותנו מצוקים פן נשעט לכיוונך חסרות מעצורים וללא פשרות מסביב למדורה בצעקות עזות ונוצות שחורות....אוחזות מקטרות ושיכורות ממשקאות.....גור לך אויב אכזר....כי האמן לי למנהיגת שבט הסוסות בעיטה מאיתנו אינה משהו שהיית רוצה לפגוש........ העדף אותנו כידידותייך............ שבוע מממממממממצויין לך.........

vaselius

New member
והעיניים שלך הרבה יותר יפות....../images/Emo8.gif

דרך אגב התכופפתי ואני ממתין למכות רק תבואי מהר קררררררררר כאן בלי תחתונים

למעלה