תמונה נדירה: 00317: שימו
:

מצב
הנושא נעול.
תמונה נדירה: 00317: שימו ../images/Emo23.gif:

:
מימין קו 6 שהתפוצץ ביום 18.05.2003 משמאל קו 14א' שהתפוצץ אתמול - 11.06.2003.

נגרר עם טרקטורון CITROEN השייך

אל תיקח קשה, זה היה בצחוק.
איזה נגרר יש לך?
לי ולחבר טוב ביחד. זה הכיף שלנו פעם בחודש בחולות חוף הים באזור הרצליה אך עכשיו אני אחרי טיפול שורש ומנהיגה על טרקטורון עכשיו - לא ישארו לי שיניים. לילה טוב אח שלי !

רן בר טל

New member
לילה טוב , לא הספקתי לסרוק לך היום.

לי ולחבר טוב ביחד. זה הכיף שלנו פעם בחודש בחולות חוף הים באזור הרצליה אך עכשיו אני אחרי טיפול שורש ומנהיגה על טרקטורון עכשיו - לא ישארו לי שיניים. לילה טוב אח שלי !
לילה טוב , לא הספקתי לסרוק לך היום.

oren*

New member
ניתן לראות בבירור שהפיגוע אתמול היה

:
ניתן לראות בבירור שהפיגוע אתמול היה
עוצמתי יותר מזה של קו 6. נורא ואיום, החיים במדינה הזו הופכים לבלתי נסבלים...

mister K

New member
כמה שאלות

:
כמה שאלות
האם התמונה צולמה בחניון תלפיות? (אם כן אז אפשר לומר שקו 14 בכל זאת הגיע ליעדו, עד כמה שזה עצוב) ומה פשר ה-O405 המפרקי שבאמצע?

כן. חניון תלפיות.האוטו באמצע מושבת

כמה שאלות
האם התמונה צולמה בחניון תלפיות? (אם כן אז אפשר לומר שקו 14 בכל זאת הגיע ליעדו, עד כמה שזה עצוב) ומה פשר ה-O405 המפרקי שבאמצע?
מסיבה שאינני יודע והוא 83-673-01.

ה דרומי

New member
אביתר לא מצאתי היום את האוטובוסים

מסיבה שאינני יודע והוא 83-673-01.
באתי מצויד עם מקדחה ובגדים ארוכים. אבל יוק. שאלה נוספת תחנת אשקלון איפה תמוקם האם תתיחל באיפה שיושב היום מנהל התחנה? ועד לגשר? למה יש שם תחנה ומנהל. כתוב תחנת אשקלון. מה בדיוק הם מנהלים שם? האם הרכבת היא הקבלן של הבניה ? שאלה אחרונה מיפגש מסילות אחרי אשדוד רואים מבנה קטן בצבע לבן הגג כמו חצי כיפה עם שתי עמודים עגולים בצד. מה תפקידו של המבנה הנ"ל. בברכת ערב טוב
שבת
שלום
.

האוטו של דן בין הקוצים 250 מ' דרומה

באתי מצויד עם מקדחה ובגדים ארוכים. אבל יוק. שאלה נוספת תחנת אשקלון איפה תמוקם האם תתיחל באיפה שיושב היום מנהל התחנה? ועד לגשר? למה יש שם תחנה ומנהל. כתוב תחנת אשקלון. מה בדיוק הם מנהלים שם? האם הרכבת היא הקבלן של הבניה ? שאלה אחרונה מיפגש מסילות אחרי אשדוד רואים מבנה קטן בצבע לבן הגג כמו חצי כיפה עם שתי עמודים עגולים בצד. מה תפקידו של המבנה הנ"ל. בברכת ערב טוב
שבת
שלום
.
מהתחנה - מהבניין הלבן בו יושב המנהל. איך לא ראית אותו יא דרומונצ'יק? אין לי הערב הרבה כח כי אני מת מכאבי שיניים. עשו לי טיפול שורש ואני רואה עכשיו את כוכב שביט... אז אני מסטול מהנרוסין אז אל תכעס עלי אם לא אענה לך הערב איש דרומונצ'יק יקר !

ה דרומי

New member
תרגיש טוב ושיעבור לך הכאב

מהתחנה - מהבניין הלבן בו יושב המנהל. איך לא ראית אותו יא דרומונצ'יק? אין לי הערב הרבה כח כי אני מת מכאבי שיניים. עשו לי טיפול שורש ואני רואה עכשיו את כוכב שביט... אז אני מסטול מהנרוסין אז אל תכעס עלי אם לא אענה לך הערב איש דרומונצ'יק יקר !
לקחתי ימינה מיד אחרי הפסים ונכנסתי לשטח יכול להיות שאחרי הפסים היתי צריך לקחת דוקא שמאלה?

תודה לך חביבי ../images/Emo70.gif אחרי המסילה צריך

לקחתי ימינה מיד אחרי הפסים ונכנסתי לשטח יכול להיות שאחרי הפסים היתי צריך לקחת דוקא שמאלה?
תודה לך חביבי
אחרי המסילה צריך
לקחת טיפה אזימוט לכיוון ימין והאוטובוס בין הקוצים. אם לא תמצא אותו, אני אמצא אותך ונלך ביחד למקום ! אשמח מאוד להיפגש ולצלם ביחד. אני מתנצל על המסטוליות שלי ומקווה שלא כתבתי שטויות... שלך, אביתר. נ.ב. אדבר איתך בטלפון מחר או מחרתיים.

ה דרומי

New member
אז ככה לקחתי ימינה לכיון הגשר

תודה לך חביבי
אחרי המסילה צריך
לקחת טיפה אזימוט לכיוון ימין והאוטובוס בין הקוצים. אם לא תמצא אותו, אני אמצא אותך ונלך ביחד למקום ! אשמח מאוד להיפגש ולצלם ביחד. אני מתנצל על המסטוליות שלי ומקווה שלא כתבתי שטויות... שלך, אביתר. נ.ב. אדבר איתך בטלפון מחר או מחרתיים.
בדרך בין הפסים ובין שתי המיבנים הישנים ואין קוצים הכול שם יושר {למעט שתי המיבנים.} בשמחה אשמח להצטרף ולצלם . באזור יש למה לצפות.

נדבר על כך בטלפון. אני גמור מכאבי

בדרך בין הפסים ובין שתי המיבנים הישנים ואין קוצים הכול שם יושר {למעט שתי המיבנים.} בשמחה אשמח להצטרף ולצלם . באזור יש למה לצפות.
שיניים ואיזו באסה: אני רוצה לענות לכולם אך כל הקלדה על המיקלדת עולה לי עכשיו בכאב. לילה טוב יקירי, שלך, אביתר.

ה דרומי

New member
../images/Emo178.gif../images/Emo122.gif../images/Emo1.gifלילה טוב תרגיש

שיניים ואיזו באסה: אני רוצה לענות לכולם אך כל הקלדה על המיקלדת עולה לי עכשיו בכאב. לילה טוב יקירי, שלך, אביתר.
לילה טוב תרגיש
טוב אני היה ב

תחנת אשקלון

שבת
שלום
.
תחנת אשקלון
תחנת אשקלון החדשה תבנה בסמוך לגשר הכביש, באיזור המבנים ההסטוריים של תחנת מג'דל הבריטית. התחנה התפעולית שהוקמה על-ידי רכבת ישראל (בה נמצא המבנה הלבן) שימשה ועדיין משמשת לביצתוע מפגשי רכבות ושאר צרכים תפעוליים וטכניים. רכבת ישראל היא לא הקבלן של בניית התחנה החדשה, אלא הלקוח של הקבלן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה