תמונה - לשבור או לא לשבור?

bimba

New member
תמונה - לשבור או לא לשבור?

בהמשך לטאג ליין שרץ למעלה - הייתי רוצה להבהיר כמה נושאים: תמונה שאני מייבאת לפלאש, מה הדרך הטובה ביותר לטפל בה - ולשמור על משקל קובץ קטן- להפוך אותה לסימבול, לשבור אותה, או לעשות טרייס ביטמפ (האחרון אני יודעת שמומלץ לא לעשות). ולגבי סמלים וקטוריים שמורכבים מהרבה צורות וקווים - האם צריך לעשות להם group כדי להקטין מהמשקל, או להשאיר אותם ב- break apart, או שזה לא ממש משנה?! תודה ושיהיה יום טוב

אופיר @

New member
טיפול בתמונה

היי בימבה . השיטה הטובה ביותר בהכנסת תמונה לפלאש היא להפוך אותה לסימבול. לא לשבור ולא טרייס ביטמפ. אם תכנסי לתמונה דרך הסיפרייה דרך ה-properties תראי שאפשר לשנות לה את האיכות ובעקבות זה את המשקל. סמלים וקטורים -תמיד מומלץ לשמור בתוך מוביקליפ או גרפי ולהמנע ככל האפשר מלעשות להם break apart כי זה מכביד על המעבד. יש? אופיר

maxishon

New member
ובנוסף...........בתמונות RASTR

תמיד כדי לטפל לפני שמייבאים לפלאש. FLASH מאוד אוהב PNG פורמט.

Mapisto

New member
אני גם הייתי מוסיף

שאפשר (ורצוי) להוריד את איכות התמונה ב PUBLISH SETTING (ברירת המחדל היא 80). לעומת זאת, לאנשים שהתמונות חשובות כמו באתר שלי, ממומלץ להעביר את התמונות לפורמט של 100% )

maxishon

New member
לגבי הנושא הזה ב FLASHKIT יש

משהו מעניין: Image Optimization Tips Author: Michael Georges | Page 1 1 We all want to put bitmaps into our sites, but they make the size of the final SWF unacceptable! Ok, here are some tips on how to do your images so that they don´t bankrupt your file size! Image optimization can be tough. I generally recommend the following: Size the image to the exact size that you will be using in Flash - no need paying for those extra bytes. Export the image out of your image tool (PhotoShop or such) at a reasonably high resolution. Save as either JPG, PNG, or BMP depending on size and your intended use. Avoid all but the simplest of GIFs, Flash hates GIFs. Import into Flash and let Flash do the compression using the Publish Settings features. Publish with AntiAliasing on and off to see how you like it best.

למעלה