תמונה בודדת מהיום

מצב
הנושא נעול.
נשמע הגיוני שהכלים נועדו

אם תקרא את מסמכי המכרז, תראה
שהכלים האלה מסוגלים להזיז רכבת של 10 קרונות נוסעים עם קטר. כמובן שמדובר ברכבות נוסעים בלבד, הכלים מיועדים לעבודה במוסכים, ולכן כתבתי - תחליף חלקי ולא תחליף מלא. אבל אילו הייתה ניתנת לרכבת האפשרות להצטייד בקטרי עיתוק נורמליים גם לרכבות המשא, בטוחני שהיא הייתה מחליפה בהם את ה-G12 בשמחה. ה-G12 לא נועדו למטרה הזאת, יש בעייתיות בהפעלתם לצורך זה וייתכן שאילו היו לרכבת קטרי עיתוק ייעודיים, אז כמה וכמה תאונות עיתוק קשות היו נמנעות...
נשמע הגיוני שהכלים נועדו
למוסכים של הרכבת ולא לעיתוק בנמל
בקשר לקטרים ה G12 הם בהחלט קטירם נורמלים לעיתוק גם בנמל אשדוד וגם בחיפה וגם בבני ברק מאוד מרוצים מהם
אין שום בעיה בהפלעתם לעיתוק נכון שהם לא קטרים לעיתוק במקור

אני רואה שאהבת את התמונה

לא יעזור בית דין, זה הקטר היפה ביותר בארץ
וכל הרובוטריקים של פוסלו לא מגיעים לו לקרסוליים!
אני רואה שאהבת את התמונה

אז בוא, קבל אותה בקצת יותר גדול אם יבוא לך לשים אותה בדסקטופ שלך (כל מי שרוצה מוזמן
)

alonsit1

New member
THANK YOU MY FRIEND

אני רואה שאהבת את התמונה

אז בוא, קבל אותה בקצת יותר גדול אם יבוא לך לשים אותה בדסקטופ שלך (כל מי שרוצה מוזמן
)
THANK YOU MY FRIEND
איך שהזמן רץ... עוד זכיתי לראות את 701 ביומו הראשון בשירות, ואיזה קטר יפה ואדיר הוא היה אז, בהשוואה לכל ה-G12 הגמדים לעומתו. אולי יואילו בהנהלת הרכבת להורות על צביעת הקטר, לכל הפחות? קצת אסתטיקה בסיסית עוד לא הרגה אף אחד, למיטב ידיעתי.

הימור אישי קטן: 701 אולי נחשב פרימיטיבי, רועש וזללן דלק בהשוואה לצעצועי הפלסטיק החדשים מבית פוסלו, אבל משהו גורם לי לדעת בוודאות שעוד נזכה לראותו משייט לו בנחת במסילות ארצנו שנים רבות אחרי שאחרון הדיזלים החדשים ישנה מצב צבירה לסכו"ם חד-פעמי או פחיות קולה. המכונה הזו נבנתה, מעל לכל, כדי לעבוד ולעבוד ולעבוד, ולא מעניין אותה כלום - חום, קור, אבק, לחות, לכלוך - הקטר הזה חזק כמו, ובכן, שמוצר מבית GM אמור להיות. מצד שני, עדיף כבר פוסלו על פני הבדיחה הקרויה "ברדה-אנסלדו" מאיטליה, אז אולי בעצם יש פה איזו נקודת אור למרות הכל.

מצרף לאות תודה תמונה יפה משיקגו, שמעולם לא ביקרתי בה אישית אבל למה לא.

כל מילה שלך בסלע 701 הוא קטר

THANK YOU MY FRIEND
איך שהזמן רץ... עוד זכיתי לראות את 701 ביומו הראשון בשירות, ואיזה קטר יפה ואדיר הוא היה אז, בהשוואה לכל ה-G12 הגמדים לעומתו. אולי יואילו בהנהלת הרכבת להורות על צביעת הקטר, לכל הפחות? קצת אסתטיקה בסיסית עוד לא הרגה אף אחד, למיטב ידיעתי.

הימור אישי קטן: 701 אולי נחשב פרימיטיבי, רועש וזללן דלק בהשוואה לצעצועי הפלסטיק החדשים מבית פוסלו, אבל משהו גורם לי לדעת בוודאות שעוד נזכה לראותו משייט לו בנחת במסילות ארצנו שנים רבות אחרי שאחרון הדיזלים החדשים ישנה מצב צבירה לסכו"ם חד-פעמי או פחיות קולה. המכונה הזו נבנתה, מעל לכל, כדי לעבוד ולעבוד ולעבוד, ולא מעניין אותה כלום - חום, קור, אבק, לחות, לכלוך - הקטר הזה חזק כמו, ובכן, שמוצר מבית GM אמור להיות. מצד שני, עדיף כבר פוסלו על פני הבדיחה הקרויה "ברדה-אנסלדו" מאיטליה, אז אולי בעצם יש פה איזו נקודת אור למרות הכל.

מצרף לאות תודה תמונה יפה משיקגו, שמעולם לא ביקרתי בה אישית אבל למה לא.
הטוב ביותר ברכבת ישראל אני באופן אישי מכור לקטר הזה ועד חבר נוסף שלי ...
כנראה יגיעו בשנת 2014 עוד 12 GT26 כמו 701 +170 קרנות שטוחים לרכבת ישראל בסגרת מכרז הקטרים היד שניה נמתין ונראה

alonsit1

New member
שיקולי הרכש של הרכבת, כבודם במקומם

הטוב ביותר ברכבת ישראל אני באופן אישי מכור לקטר הזה ועד חבר נוסף שלי ...
כנראה יגיעו בשנת 2014 עוד 12 GT26 כמו 701 +170 קרנות שטוחים לרכבת ישראל בסגרת מכרז הקטרים היד שניה נמתין ונראה
אבל לשם שינוי אולי באמת לא יזיק ללכת על מוצר מקורי ומוגמר מבית EMD, ולקבל סחורה איכותית, טובה ואמינה ליד ישר מהאוניה - רעיון מהפכני, אבל אני עוד לא שמעתי על דיזל אמריקאי בעייתי. על פוסלו וכו' דווקא שמעתי ושמעתי.

פוסלו ואלסטום זה צרה על גלגלים בכלל לא

אבל לשם שינוי אולי באמת לא יזיק ללכת על מוצר מקורי ומוגמר מבית EMD, ולקבל סחורה איכותית, טובה ואמינה ליד ישר מהאוניה - רעיון מהפכני, אבל אני עוד לא שמעתי על דיזל אמריקאי בעייתי. על פוסלו וכו' דווקא שמעתי ושמעתי.
ניתן להשוות לקטרי EMD למשל קטר 108 נוסע כבר ברכבת 57 שנה !! אתה בטוח שהקטר של פוסלו דומא לקונטנר לא
יגיע לגיל הזה הוא יתפרק עד אז

alonsit1

New member
אנחנו עוד יצאנו בזול עם פוסלו

ניתן להשוות לקטרי EMD למשל קטר 108 נוסע כבר ברכבת 57 שנה !! אתה בטוח שהקטר של פוסלו דומא לקונטנר לא
יגיע לגיל הזה הוא יתפרק עד אז
קרא קצת ברשת מה הולך ממש עכשיו בהולנד ובלגיה עם רכבות ה-FYRA מבית ברדה-אנסאלדו האיטלקי. זו הקומדיה הכי חזקה בסביבה כרגע. האיטלקים תקעו אותם עם רכבות מתפרקות, רוב ההזמנה בכלל לא סופקה ולא תסופק, וכל הסיפור הולך עכשיו להתברר בבית המשפט. כי ככה זה בחיים: אין ארוחות חינם ומה שבא בזול, לעולם יעלה ביוקר.

אני תמה על ההולנדים, שדווקא מבינים דבר או שניים בבקרת איכות מקדימה והקפדה על סינון הספקים בהליך מסודר ונאות. מה עבר להם לראש עם הספק האיטלקי המגוחך הזה, חוץ מן הרצון לחסוך כמה גרושים על ההזמנה? לא חכם. עכשיו גם הפסידו כסף, כבוד ויוקרה ונותרו קירחים מכאן ומכאן. אין רכבות FYRA ולא יהיו.

אני רוצה להאמין שפה בארץ מודעים למקרה המצער מהולנד ויסיקו את המסקנה המתבקשת - רק ציוד מקורי מיצרן רציני, כמו זימנז, בומבארדייה או פשוט EMD. כל נסיון לעגל פינות יסתיים בועדת חקירה והתכתשות משפטית יקרה ומתישה. למה להכניס ראש בריא למיטה חולה?

אני לא יודע בדיוק מה קורה בהולנד ...

קרא קצת ברשת מה הולך ממש עכשיו בהולנד ובלגיה עם רכבות ה-FYRA מבית ברדה-אנסאלדו האיטלקי. זו הקומדיה הכי חזקה בסביבה כרגע. האיטלקים תקעו אותם עם רכבות מתפרקות, רוב ההזמנה בכלל לא סופקה ולא תסופק, וכל הסיפור הולך עכשיו להתברר בבית המשפט. כי ככה זה בחיים: אין ארוחות חינם ומה שבא בזול, לעולם יעלה ביוקר.

אני תמה על ההולנדים, שדווקא מבינים דבר או שניים בבקרת איכות מקדימה והקפדה על סינון הספקים בהליך מסודר ונאות. מה עבר להם לראש עם הספק האיטלקי המגוחך הזה, חוץ מן הרצון לחסוך כמה גרושים על ההזמנה? לא חכם. עכשיו גם הפסידו כסף, כבוד ויוקרה ונותרו קירחים מכאן ומכאן. אין רכבות FYRA ולא יהיו.

אני רוצה להאמין שפה בארץ מודעים למקרה המצער מהולנד ויסיקו את המסקנה המתבקשת - רק ציוד מקורי מיצרן רציני, כמו זימנז, בומבארדייה או פשוט EMD. כל נסיון לעגל פינות יסתיים בועדת חקירה והתכתשות משפטית יקרה ומתישה. למה להכניס ראש בריא למיטה חולה?
אני לא יודע בדיוק מה קורה בהולנד ...
אבל כמו שכתבת אין ארוחות חינם זול יותר גרוע יותר
מסכים איתך בקשר לבומבארדייה שהקרונות הדבאל דק טובים פה בארץ
אין ולא יהיה מתחריים לEMD מספר אחד !!

עוד מסכן אחד שנפל על אאוטלוק 2013.....

אתה יודע מה? הנה:
עוד מסכן אחד שנפל על אאוטלוק 2013.....
חשבתי שאני המסכן היחיד חה חה חה !
אני ממש סובל מהאאוטלוק 2013. אין על האופיס 2003 הנהדרת ! נראה לי שאשדרג לאחור מ- 2013 ל- 2003.
לפחות המחשב שלי שהוא חלונות 8 פרו, נראה כמו XP לשמחתי הרבה. יש כמה תוכנות שעזרו לחלונות 8 שלי להתחפש ל-XP לשמחתי ולנוחות עבודתי.
שבת שויילם יא דודו !

מצב
הנושא נעול.
למעלה