תל"מ ינואר
. מי פה

Ferbers

New member
לא רוצה להרוס לך אבל..

רשמת "הוא" תוקע את הרגל "שלו".. קצת מסגיר לא?

שיר אג

New member
תל"מ 23.1.13

מרגישה בסדר, כבר פחות עייפה ממקודם, התקופה של הצירים המוקדמים כבר מאחורי (שילוב של טיפול תרופתי ושינוי בגישה, כנראה).

בד"כ בועט ומשתולל המון. היום דווקא היה רגוע יחסית, אבל הקפיד לענות הדרישות של המעקב (3 פעמים ביום, 3 תנועות ב-30 דק' וכו'...).

כבר סידרתי את הבגדים (מהגדולה ומקרובי משפחה שקיבלתי) לפי גודל/גיל, כבר יש בשידה (של הגדולה) חיתולים (כי היא ביקשה לקנות ל"תינוק שלנו" חיתולים, כשהיינו בסופר ביחד),
מצעים יש מהגדולה, מיטה מאוחסנת אצל ההורים שלי, עגלה מאוחסנת אצלנו (באמת צריך בקרוב להוציא אותה ולשלוח לבדיקה/תיקון).

אמורה ללדת בסוף ינואר, אבל מבחינתי כל עוד זה לא לידה מוקדמת (=פג) זה מצויין. אז אני עובדת לפי "חודש משוער", כי כל ינואר הוא אופציה מעולה מבחינתי. (-:
אמור להצטרף

TearGarden

New member
גם אני מצטרפת!

(עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא...)

איך המרגש?
לא רע, עדיין הולכת לעבודה ברגל יום יום (20 דקות הליכה לכל כיוון). התחלתי קצת לרכב על אופניים בחדר כושר כי גיליתי שזה משפר לי את כאבי הגב מהם התחלתי טיפה לסבול לאחרונה - אבל זה גם לא מנע ממני להעלות כ-15 קילו עד עכשיו.
אבל בגדול מרגישה טוב!

איך הבעיטות?
אני חושבת שיש לי בבטן קונג פו פנדה או משהו בסגנון...

מה כבר קניתן/ סידרתן ומה עוד נשאר?
קנינו רק את הדברים ה"גדולים" כמו מיטה ושידה, מדבקות קיר שאני מחכה שיגיעו כבר, עגלה, כיסא לרכב וכו'. מחכה לסיים את הסמסטר הנוכחי שלי בלימודים כדי להתפנות לקניות של כל השאר.

מה התל"מ שלכן ומי מצטרף למשפחה?
תל"מ 8 בינואר 2013, הריון ראשון, תצטרף רקדנית קטנה (או כאמור - קונג פו פנדה).

ויקה309

New member
תלמ 27.01.13, נסיך ראשון

הריון ראשון ונכד ראשון לכולם :)
הבטן גדלה מיום ליום, ואם אני אצטט את אמא שלי "אני רוצה שהקטנציק שלך אוכל יפה מאוד", היא טוענת שהבטן שלי ענקית לשלב הזה של הריון
ואומרת שאין סיכוי שאני אסחוב עד סוף ינואר, אלא הצפי הוא בתחילת ינואר
והמצחיק הוא שלפי מעקב הריון עליתי סה"כ 7 קג עד כה, שזה בסדר גמור. מצד שני לא הייתי רזה כמו מקל
הרגשה כללית בסדר, אבל- מתעייפת בקלות, קשה לקום מהמיטה בבוקר
הקטנציק מתנועע בעיקר כשאני הולכת לישון, ואם אני סתם יושבת במנוחה
תנועות עדינות כאלה, לא קונגו פנדה כהגדרתן נשים אחרות פה...
האמת שעדיין לא קנינו כלום, אבל ממש כלום
התחלנו בסבב מוצצים/שילב, אני לא מבינה למה עגלת תינוק צריכה לעלות 5 אשח??? וזה לא עניין של יכולת כלכלית, אלא פרינציפ!!!
כמה אתן מוכנות להוציא על עגלה?

מאשה99

New member
5 אש"ח לעגלה נראה גם לי מוגזם

אנחנו מתכוונים לקנון טיולון של בייבי ג'וגר - סיטי מיני. הטיולון עולה 1300 ש"ח ויחד עם סל קל טוב יוצא 1900ש"ח. (אמבטיה לעגלה אנחנו מתכוונים להשכיר שזה עוד 400-500 ש"ח) עם כל זה ביחד זה עדיין לא יוצא קרוב ל 5000 ש"ח. דרך אגב, עצה קטנה, ברשתות גדולות (מוצצים, שילב, ד"ר בייבי המחירים יותר גבוהים מחנויות כמו בייבי סטאר, כל-בו סימה, ירכא וכן הלאה...

למעלה