תל"מ ינואר
. מי פה

אהובה46

New member
מצטרפת לשאלה

עשינו הערכת משקל רק כחלק מהסקירה המאוחרת, וחשבתי שעושים עוד הערכה רק בשבוע 32..
בשבוע 26 הקטנה היתה 540, באיזה אחוזון היא? אני לא מבינה בזה...

אז מתי אמורים לעשות עוד הערכה?

Ferbers

New member
כן זה תקין לגמריי

שלי שקל 600+ בשבוע 23, אבל הוא בן והם לרוב שוקלים מעט יותר (וכאמור בשבוע 29 שקל 1600 כבר), והערכה נוספת עושים באמת בשבוע 32, אני עשיתי קודם כי הייתי במיון בגלל צירים, אז על הדרך בדקו משקל..

זה בסדר שאתן עושות ב-32

בעקרון כשאתן חוזרות לרופא המעקב אחרי הסקירה המאוחרת הרופא אמור להפנות אתכן לעוד בדיקות דם וכו' ובין היתר לתת הפניה להערכת משקל/מעקב גדילה. בדרך כלל עושים את זה בשבוע 32 אלא אם כן הרופא מצא לנכון לעשות את זה קודם. במקרה שלי יש הסטוריה של עובר קטן במשקל קטן ולכן התחילו במעקב קודם - בשבוע 28 ואז שוב בשבוע 32.
מצד שני אני רואה הרבה בנות שעשו הערכת משקל בסביבות שבוע 29 אז אולי זה גם תלוי קופ"ח.

ani116

New member
אחלה

האמת שנפל לי האסימון היום שיש לי חשד לרחם חד קרני שבגללו אני עלולה להגיע ללידה מוקדמת ונלחצתי אז קבעתי תור לרופא פרטי לייעוץ והוא בטח כבר יסתכל על הפיצית שלי ואולי יעשה הערכת משקל.

אהובה46

New member
יופי, תודה! הרופא שלי היה בחופש

תקופה כה ארוכה, שעוד לא הייתי אצלו מאד הסקירה...

NURIT64

New member
ואם אני עושה הערכת משקל בשבוע 30 זה בסדר ועוד

ועוד שאלה איזה הפניות לבדיקות עוד עושים ????

Ferbers

New member
נראה לי בסדר..

הרופא שלי נתן לי בדיקות דם ושתן לסוף ההריון ובדיקת GBS וזהו..

Ferbers

New member
נורמלי לגמריי..

המזכירה של הרופא שלי שלחה אותי להארכת משקל רק בשבוע 35! ופשוט זכור לי היטב מההריון הקודם שעשיתי בשבוע 32, אז הקדמתי אותה (אחריי התייעצות עם האחות הריון של מכבי), כעיקרון בשבוע 30 צריך לחזור לרופא, לתת לו תוצאות של הסקירה השנייה+העמסת סוכר לעשות מעקב ולקבל הפניות, אני פשוט הייתי במיון אז כבר עשו לי בדיקה שם ולא היה טעם ללכת שוב לרופא (הפניות אפשר לקבל גם בפקס
), המזכירה שלו אמרה לי לחזור רק בשבוע 38 שוב, אבל אני אבוא ב-36, כי כבר קיבלתי ממנה הפנייה לבדיקות דם ו- GBS שאעשה ב- 35, אז אין לי מה לסחוב את עצמי בסוף תשיעי אליו שוב.. אני באה לביקורת ולקבל הפנייה להריון עודף בתקווה שלא אזדקק לה..

לינור20

New member
תל"מ 1.1.2013

איך המרגש- בסדר, כאבי גב תחתון
בעיטות- בועטת בי כל הזמן
מה קנינו- עגלה, שידה, מיטה, אוברול חמוד, קיבלתי טרמפולינה יד 2, קנינו מדבקות לקיר של פו הדב
תל"מ- 1 בינואר, מצטרפת בת חמודה :) אפילו יש כבר שם

גמאני גמאני

המרגש טוב בהתחשב... השמירה משעממת ומשאירה יותר מידי זמן פנוי למחשבות ולחפירות
.
היום נכנסתי לשבוע 29, לא יאמן איך מצד אחד הזמן עף ומצד שני הזמן שנותר כאילו לא זז, אני אומרת תודה על כל יום שעובר והיא עוד בפנים.

הבעיטות נהדרות
, עדינות יותר מהבעיטות של הגמד הכדורגלן ומשמעותיות יותר מהבעיטות של אחותה (שהייתה עדינה רק בבטן). מוזר, יש לה קטעים שהיא ממש קורעת אותי, היא קטנטונת אז כנראה יש לה הרבה מקום להשתולל שם

לא קנינו כלום
, מה כבר נותר לקנות בהריון שלישי. לקראת הלידה או מיד לאחריה נשכיר עריסה ונקנה כמה בגדי ניו בורן (בעיקר בשביל ההרגשה).
הגדול שלי עוד לא בן ארבע אז כל מה שיש לנו חדש כמעט לגמרי, ממש יצא שניצלנו כל קנייה למקסימום

התל"מ הוא יום ההולדת שלי 19.1.13 ומצטרפת אלינו גמדה נוספת אחות קטנה לגמד הבכור ולגמדת השדונית שתי האהבות הכי גדולות בחיים שלי

Ferbers

New member
איזו מתנה ליומולדת

וחוצמזה איזה הספק ב- 4 שנים
שאפו על האומץ ועל היכולת להיות בהריון 3 פעמים בזמן כ"כ קצר.. אני נשבעתי שאחריי שהזאטוט יוולד אני עושה הפסקה ארוכה ארוכההההה

גם אני בניתי על הפסקה ארוכה....

זה לא אומץ, יותר טמטום

חחחחח

לפחות אני יכולה להגיד שלעת עתה סגרנו את הבאסטה

Ferbers

New member
חחח תוכניות לחוד ומציאות לחוד..

האמת שבעלי אמר לי, גם ככה השלישי יהיה גם בן אז בואי נסגור על שניים, והאמת? זה מזה מפתה אותי

ZandZ

New member
11.01.13 -here we are!

איך המרגש?- לא מי יודע מה :/ הריון בסיכון גבוה עם סכרת הריון ויתר לחץ דם! אבל שומרים על אופטימיות ומחכים מאוד לפיצ הקטן!
איך הבעיטות? - הבעיטות קצת נחלשו בשבועיים האחרונים, כל האולטרסאנדים תקינים ברוך ה' אולי הוא החליט לנוח קצת מהזמן שנישאר עד שאימא תתחיל לשגע אותו

מה כבר קניתן/ סידרתן ומה עוד נשאר?- קניתי הכל!!! עגלה מדהימה של ממבה שאני מבסוטה, חדר מהמם ואת כל המוצרים הנלווים, השארנו הכל בחנות לקראת הלידה נתחיל לאסוף
מה התל"מ שלכן ומי מצטרף למשפחה - תל"מ כפי שציינתי 11.01.13 למרות שאני חושבת שביגלל הסכרת אנחנו נגיע לחדר הלידה לפני, מקווה לשבוע ה38 ובלי זירוזים!!!
ופיצ
הוא גברבר חתיך שאני לא מפסיקה להסתכל על התמונה של התלת מימד מההערכת מישקל של אתמול!!!

אני מאוהבתתתתתתתתתתתתתת!!!

1.1

המרגש מעולה! עייפה לפעמים, מנסה להתאקלם בלימודים אבל בסה"כ טוב.

עכשו זה כבר פחות בעיטות, יותר תזוזות ודחיפות רגלים - הוא כל הזמן תוקע את הרגל שלו בצלע הימנית שלי או שהבטן סתם מתחילה לרקוד לה לפתע...

קניתי רק עגלה כי מצאנו אחת ממש טובה יד שנייה, ובינתיים אני בבירורים מול גיסות וחברה מה הן יוכלו להביא לי.
בינתיים הוא יהיה איתנו בחדר עד שנעבור לדירה יותר גדולה אז אין ממש מה לארגן בעניין הזה, בהתחלה במילא נשאיל עריסה מיד שרה.

לא מגלים מי מצטרף

למעלה