תל"מ ינואר
. מי פה

Sas7

New member
גם את שבועיים יותר?

אצלי באולטראסאונד אמרו לי שאני שבועיים יותר וללכת לפי זה ולא לפי הווסת האחרון
אבל הרופא לא מוכן לשמוע ורוצה ללכת לפי המחזור...
ככה שאני לא יודעת למי להקשיב ואם אני בשבוע 28 או 30

מה אמרו לך בהערכת משקל?

אני החלפתי הרבה רופאים ועד שמצאתי אחת טובה עברנו דירה. אז הרופאה שקבעה את התלם לראשונה והזה שעשה הערכת משקל אלו רופאים שונים. השני ממש התעקש בשבוע 29 "את שבוע 31". בשבוע הבא אהיה אצל רופא חדש באזור שעברנו אליו. מה שבטוח מתישהו נלד
.

Sas7

New member
נכון

זה גם מה שאני אומרת.
אני גם עברתי כמה רופאים אבל זה בגלל שלא הייתי מרוצה (ולא מרוצה גם עכשיו אבל התייאשתי מלחפש עוד רופאים)
בהערכת משקל אמרו לי פשוט שהוא ממש גדול..לא יותר מזה...

rachelanat

New member
עונה גם!!!
תל"מ 7.1.13

איך המרגש?
תקופה לא קלה...פיזית ונפשית ביחד....עייפה למוות כל הזמן...
איך הבעיטות?
רוב הזמן אחלה בעיטות ותזוזות (התהפכויות?) היה לה יום שקט אחד שקצת נבהלתי...
מה כבר קניתן/ סידרתן ומה עוד נשאר?
כלום לא קניתי ולא סידרתי עדיין. את הרוב אני מקבלת יד 2 במצב מעולה אבל צריכה קצת לקנות בעיקר דברים קטנים כמו מוצצים בקבוקים מגבות וכאלה...וגם שידת החתלה שעוד לא התחלנו אפילו להסתובב בחנויות ולראות...
מה התל"מ שלכן ומי מצטרף למשפחה?
תל"מ 7.1.13 מצטרפת קטנטנה
מהממת שלי
ותהפוך אותנו להורים מאושרים
..כבר ממזמן לא ראינו אותה (שבוע 23) ומחכים בסבלנות ל US הערכת משקל בעוד שבועיים...

שרון ל 1

New member
גם אני פה! 06.01.2013

יחסית בסדר :)
עוד לא קנינו כלום ועדיין לא סידרנו כלום.... :-O אז נשאר בערך הכל

ואנחנו לא יודעים את המין

Sas7

New member
גם ינואר

לא בטוחה מתי בדיוק אבל נראה לי שזה יקרה ב21 :)
הוא מכסח לי את הצורה עם הבעיטות. אני לא יודעת איך כולם מסביבי לא שמים לב שהבטן קופצת מימין לשמאל.

אתמול יצאתי לרקוד ריקודי עם וכל פעם בסיבובים הוא עף מצד לצד והתנגש בצד של הבטן שלי. לא רציתי להציק לו אז הפסקתי להסתובב
גם לכן זה קורה?
מישהי כאן רוקדת ומסתובבת?

עידית8312

New member
20.1.13 ומאד מקווה שלפני...

המרגש משתנה מיום ליום... אני לא ישנה טוב בלילה והגוף מתחיל לכאוב (בעיקר הגב אבל גם הבטן התחילה להציק)
הבעיטות בסדר, לא כואבות. שבוע שעבר קיבלתי דגדוגים בשלפוחית, כאילו מישהו הכניס לשם נוצה והתחיל לדגדג מבפנים

עוד לא קניתי כלום. ההורים שלי ושל בעלי דוגלים בזה שלא קונים לפני (חוץ מעגלה ומיטה שנזמין אבל לא ניקח הביתה).
מצטרף
.

30.1.2013 נוכחת !!

איזה כייף ! איך אני מחכה לו כבר ..
מתה עליו עם הבעיטות שלו, לפעמים אני לבד עם עצמי ונקרעת עליו .. בטח אנשים חושבים שהשתגעתי ..
האמת שהכל מעולה, חוץ מהעובדה שכבר לוחץ לי על השלפוחית - מאוד !
וזה רק סוף שישי .. יש לי עוד 3 חודשים של לחץ ? אבל ממש .. כבר כואב ..
הייתי אצל הרופאה, אמרה שהוא עם הראש למטה וכל פעם שאני לא שותה מספיר הרחם מתכווץ ולכן אני מרגישה את הלחיצות ככאב יותר ויותר ..
נהיה קצת כואב ללכת להסתובב שעות בקניון או בסופר אבל לא נורא אוטוטו חורף לא כייף לצאת..
מתה על הבעיטות של הילד שלי (בעזרת השם). מאוהבת בהן ..
מחפשת ביד 2 שידה + מיטה, לגבי עגלה אני מאוד מאוד מאוד מתלבטת ! התאהבתי בבבה קונפורד - דגם אלאה elea - מישהי מכירה ? שמעה ? ממליצה ? פוסלת ?
בעזרת השם יצטרף בן בכור ונכד ראשון משני הצדדים למשפחה .. 555

יאללה מתה לראות אותו כבר .. (כמובן בזמן שלו, בשעה שלו, ובסבבה שלו ..)

מאשה99

New member
יש לנו אותו תל"מ

איזה יופי,גם אצלנו זה בן בכור שהוא נכד ראשון לחמי וחמותי ונכד זכר ראשון להורים שלי (יש לי שתי אחייניות) וגם נין זכר ראשון לסבתא שלי (יש לה סה"כ 4 נינות). בקיצור יש הרבה התרגשות מסביב

אהובה46

New member
12.1.13

מרגישה טוב- בעיקר כאבי גב (עם בטן קטנה- כנראה שהעובדה שמעולם לא שמרתי על כושר נוקמת בי עכשיו
)

בעיטות נעימות וקטנות- היא ממש עדינה איתי..

קניתי רק שמיכת פליז מחממת ומפנקת שראיתי במקרה. חסרה לי בעיקר עגלה, את השאר מקבלים מהמשפחה.

בתחילת ינואר תצטרף אלינו גורה קטנה ומתוקה, הראשונה שלנו, ממש כמה ימים לפני יום ההולדת שלי.

Ferbers

New member
גם אני גם אני
4/1/13

איך המרגש? כבר נעשה די כבד ומעיק,
בכל זאת אוטוטו נכנסת לשמיני, והערכת משקל משבוע 29 הראתה עובר ששוקל 1.600

איך הבעיטות? כבר פחות בעיטות ויותר תנועות כאלו של צפיפות ואיברים..
מה כבר קניתן/ סידרתן ומה עוד נשאר?
קנינו כבר את רוב ההשלמות, חסר לנו רק לקנות את הבסיס של הסלקל ועוד כמה דברים ממש בקטנה, גם כיבסתי כבר כמעט הכל, והתחלנו לארגן את החדרים (אחד לשינה - כי הקטן יצטרף לאחיו הגדול והשני למשחקים)
מה התל"מ שלכן ומי מצטרף למשפחה? מצטרף
נוסף בתקווה שיקדים ויגיע כבר בדצמבר

שםמים

New member
מתי נכנסת לשמיני? אני עם אותו תל״מ

חשבתי שאנחנו בשבוע 30.. מתי נכנסים לחודש שמיני? שיגיע, כבר כבד לי.
לי יש את כל הציוד מהילד הראשון ובגדים ורודים אני בטוחה שאקבל בהמשך.
באמת צריך אולי לכבס ולהכין משהו.. אני בהכחשה :)

Ferbers

New member
טרם נכנסתי.. רשמתי אוטוטו

מצטערת אם הלהבתי אותך
, שמיני מתחיל ב- 32+0, ושביעי הוא ארוךךךך 5 שבועות במקום 4..
מה שכן בהחלט כבד מאוד ומרגיש כמו שמיני כבר..

שוב חטפתי שוק מהערכת המשקל שלך

ואז נזכרתי שגם הגמד שלי היה משהו כזה..
אמנם נולד בשבוע 32 אבל היה 2,100.
בפגיה קראו לו פיג במקום פג חחח

Ferbers

New member
חח קצת מלחיץ אה?

אבל אני די בונה על זה שהערכה זו רק הערכה, ושבסוף יש האטה בגדילה, וגם בהריון הקודם היה לי עובר גדול (שנולד במשקל סבבה 3.600 בשבוע 39) אז הכל יכול להיות, בלי לחץ

אני גם ינואר

תלוי את מי שואלים ואיזה מחשבון זה אבל מתישהו בין ה20 ל26 אמור להיות התל"מ שבאזורו בתקווה תצטרף אלי פיצקית כיום באזור ה900 גרם של מתיקות!

אצלי מתחילים להרגיש כובד, הרגליים כואבות ומתנפחות באדיקות כל ערב ומאז יום ראשון שרקדתי כל הלילה גם כואב לי בטוסיק, מתחילה להרגיש הריון.

diklaks

New member
יוצאת מהאנונימיות ומצטרפת, תל"מ 20.1.13

יש לי הרגשה שאת הבחירות אבלה בחדר לידה...
הריון ראשון, בן, הרבה שמחה אבל גם המון חששות וחרדות.

ברוכות הנמצאות.

מתפקדת אחרי שבוע קשה

היה שבוע קשה מאוד בעבודה וגם בריאותית עם הגדול
אבל אנחנו חזקים

איך המרגש? - בהערכת משקל של שבוע 28 יצא 1140 שזה המון ביחס לראשון אבל מעולה שאנחנו לא בפיגור. עוד שבועיים הערכת משקל נוספת. כבד לי וקשה לנשום כי הבטן קטנה והילד לא, אבל חוץ מזה טפו טפו. עד כה עליתי 7 קילו וסה"כ מרוצה כי זה משאיר לי עוד כמה קילו לחודשיים הקרובים שאני "מרשה לעצמי" לעלות. (משתדלת להיות מפגרת בצורה מבוקרת
)
איך הבעיטות? - התהפך לעכוז
בצורה מאוד כואבת ובכלל שליה אחורית גורמת לבעיטת הרבה יותר כואבות כי הקדמית הגנה עלי. אבל בגדול זה כיף, אפשר להרגיש את הראש, טוסיק וכו'
מה כבר קניתן/ סידרתן ומה עוד נשאר? - קניתי רק מצעים חדשים לעריסה. שמרתי הרבה דברים מהגדול וצריך למיין ולהשלים חוסרים. בבייבילנד קיבלתי כל מיני שטויות שיתאימו לקטן ותכל'ס את הרוב יש. בשביל השלמות בגדים מחכה לעוד הערכת משקל להבין אם לקנות NB או 0-3. צריך גם להיסגר על דולה, לעשות סוג
מה התל"מ שלכן ומי מצטרף למשפחה? - תל"מ 10 או 11.1, שכחתי
, הריון שני, בן
שמצטרף ל
בן 2.3 בבית

ani116

New member
שאלה על הערכת משקל...

אני ראיתי את הפיצית שלי בפעם האחרונה רק בשבוע 22 (457 גרם) אני אמורה לעשות גם עכשיו? (שבוע 28) פתאום התחלתי להלחץ....
והאם נורמאלי שאני לא יודעת איפה הראש, הטוסיק וכו? שליה קדמית,מרגישה בעיטות עדינות ולפעמים מן גלים מצחיקים כאלה ואיטיים שגורמים לחלק בבטן שלי לבלוט קצת..

למעלה