|תלת
מיה ואני בג'וניפר לי!!!

miaBaby

New member
אני אוהבת אותך!@#$%#%@

איזה מגנייייב! תמיד הסתקרנתי לשמוע איך זה יצא! אחלה מתנת יומולדת!! ד''א, עבודה טוווובה... חחחח את גונבת את כל ההצגה (וכששאני אומרת את זה אני מתכוונת לכך שאת יותר טובה ממני בסצנות
) אני נשמעת קצת כמו יתוש גוסס... בלעע ג'טלג מסריח, ירדתי אז מהמטוס בישראל וישר נהייתי חולה ושומעים את זה... אבל ניחא! זה כזה מגניב שממש לא אכפת לי!
תודה לך שיר!

shirpan

New member
../images/Emo6.gifיש!! איך אני שמחה ששימחתי אותך!../images/Emo6.gif

כל כך התרגשתי כשראיתי את זה בפעם הראשונה! אז אני יכולה להבין גם את ההתרגשות שלך. כל כך מצחיק אותי לחשוב שכל הפרק הזה אנחנו בעצם מדברות אחת עם השניה! ותודה על ה- "עבודה טווובה" לשמוע את זה ממך זה באמת המון! ואת לא נשמעת כמו יתוש!
(הסמל הכי קרוב שמצאתי ליתוש) את נשמעת כמו ג'וניפר לי! ואם עשית את זה בזמן שאת חולה זה לא מורגש בכלל ונשמע נהדר! אני מקווה שאצליח להקליט עוד פרקים שלנו יחד- אני במיוחד מתה לראות את הפרק שבו את הופכת אותי מביגפוט לילדה רגילה (תודי שמצחיק להגיד את זה) - לא ראיתי אותו בכלל. וכשאמצא אותו אני מבטיחה להעלות אותו גם! מזל טוב! ועל לא דבר

miaBaby

New member
כן כן כן תעלי את זה!

וכל דבר אחר שאת יכולה למצוא! חחח מקווה שלא אכפת לך ש"גנבתי" את הסרט מניוטיוב, לפעמים זה עוזר לי לקבל עבודוץ ואני צריכה כמה שיותר SAMPLES של העבודה שלי...
וזה חזק שאנחנו מדברות אחת עם השניה, אני ממש שמחתי כשטליה נתנה לך את התפקיד (זוכרת איך טליה שלחה אותי לשלוף אותך מהקורס וסיפרה לך ואת קפצת מאושר) ימים טובים..

shirpan

New member
כל מה שיעזור לך לקבל עבודה- שלך!

ברור שלא איכפת לי! ואני מבטיחה שברגע שישדרו את זה שוב, אני אקליט ואעלה את זה גם! וואו.. כשטליה נתנה לי את התפקיד אני חושבת שהרגשתי את אלוהים באותו רגע
הייתי כל כך מאושרת! אכן ימים טובים

miaBaby

New member
"הרגשתי את אלוהים" ../images/Emo6.gif

מצחיקה. את פשוט היית תותחית! היה חובה מוסרית לקחת אותך ברגע זה לתפקיד... חזקה אם תמצאי עוד קטעים כאלה... ו... אני יודעת שזו בקשה מעפנה אבל אם במקרה...ממש ממש בצירוף מקרים תהיה לך קלטת ריקה בוידאו בזמן שאת שומעת אותי בסדרות אחרות ותוכלי להקליט ולהעלות שיהיה לי... זה יהיה אדיייר שבאדירים... כי אין לי איך להשיג וסאמפלים חדשים זה תמיד כיף... אבל באמת רק אם תמצאי בטעות... *מרגישה שאני מנצלת קשות את יכולות ההקלטה למחשב של שיר* בכל מקרה, את ענקית

shirpan

New member
בכיף, רק תזכירי לי במה השתתפת

אילו תוכניות ואילו דמויות- מה שאת זוכרת ואז אקליט

miaBaby

New member
אין עלייך!

אז מה שחסר לי במיוחד... זה ג'מה! נראה לי זה מעברונים כאלה של כל פרק חמש דקות וזה היה בג'טיקס או ערוץ הילדים (?) זו ילדה בת שנתיים שמשחקת כדורגל...אנימציה מוזרה כזו, עשיתי את זה יומיים לפני שטסתי לפה ומעולם לא ראיתי את זה! (יש לי על קלטת אבל זו שיטה ישראלית ועוד לא מצאתי איפה להמיר) פינקי דינקי דו בהופ (את השרקן הכחול הקטן) את מק בבית פוסטר לחברים דימיוניים בלוגי ועוד כמה דברים שאין סיכוי שתתפסי כי זה ישן בטח כבר פוקימון (בטח תומר זוכר מה עשיתי) קפטן פלמינגו (את תאביתה החנונית הבלונדינית שבאה כל כמה פרקים (ג'טיקס) סוניק X (את קוסמו שהיא זרעון גראס ירקרק מדבר שכזו) והיה פעם פיילוט של ראגאטס שהדמות הראשית היא אנג'ליקה וזה סדרה על הגן ילדים שלה, אז אני אנג'ליקה שם. קיצר, הרבה מזה בטח כבר לא משודר ואם כן קשה למצוא, אבל אולי יש מצב שתמצאי כמה בית פוסטר או עוד כמה ג'וניפרים מגניבים... ואם שכחתי משהו יש פה: WWW.MYSPACE.COM/MIAVOICE למרות שנראה לי שכיסיתי את מה שחסר לי ... בלעע אני צריכה למצוא איך להמיר ת'קלטת שלי לDVD בטח שם יש מלא שטטויות שאני לא זוכרת, פעם הקלטתי בטירוף כשרק התחלתי לדבב ורציתי כל פיפס שיוצא לי מהפה מתועד

Eyal 1 2 3

New member
קלטת זאת שיטה ישראלית!? O_O../images/Emo215.gif

את רצינית?! לא היה לי מושג ;-;

barak97

New member
היא בטח התכוונה שיטת שידור...

pal או ntsc... אני כמעט בטוח שיש אנשים שממירים דברים כאלה. אני מכיר אנשים בארץ. בטוח יש בLA...

barak97

New member
את אנג'ליקה?!

אני לא מאמין! כל הקולות המגניבים שאני אוהב זה את! את ג'מה כבר אין, זה היה של ערוץ הילדים. שידרו את זה אבל בחופש הגדול אני זוכר.. ראגרטס בגן גם כבר לא משודר, אבל אני אנסה לברר עם ניקלודיאון אם זה ישודר שוב (אני מכיר שם אנשים...) סוניק בטוח משודר עוד (בג'טיקס כל סדרה משודרת חצי שנה עד שמחליפה אותה עונה ישנה יותר של אותה סדרה)

miaBaby

New member
שיו מישהו אשכרה ראה את זה!?

יצא טוב?
יש הרבה דברים שעשיתי בחודשיים שבאתי לבקר בארץ ומעולם לא יצא לי לשמוע... זה אחד מהם! ג'מה שמעתי עוד איכשהו, אבל אני מטורפת על זה, והפרק היחיד שיש לי הוא על קלטת PAL.. טוב נטפל גם בזה

barak97

New member
כן, יצא לך ממש טוב!

התוכנית היא ברצועת NICKjunior מידי פעם, שזה לילדים קטנים ומשודר בבקרים. עשית ממש טוב!

מאי 88

New member
ווואוו 0__0

את עשית את כל אלו?! את.. כאילו.. הגיבורה של האחיות שלי XD ובכמה פעמים שיצא לי לשמוע את מה שהן רואות, את ממש ממש מעולה DDD: ג'וניפר אף פעם לא ממש ראיתי... אבל את הדברים האלו יצא לי לשמוע..

miaBaby

New member
תודה ../images/Emo13.gif רוב הדברים האלה אפילו לא היתי בטוחה

ששידרו, טוב לשמוע !!! חח שמחה שהאחיות שלך נהנות, בשביל זה אני פה

shirpan

New member
נשמה!!!

גם אני אליך! הגיע הזמן לשמוע אותך בדברים חדשים.. מחכה בקוצר רוח

ellapr41

New member
אין, אתן פשוט תותחיות!!!!!!!!!!!!!!!!!../images/Emo9.gif

שיר, היא התאימה לך ממש ממש! עשית אותה ממש טוב!!!! ומיה... טוב, זו מיה.. איך בכלל אפשר לצפות ממנה למשהו פחות טוב ממושלם?

AvishagChan

New member
איזה מדהים!!! ../images/Emo113.gif

אני חושבת ששתיכן עשיתן עבודה מדהימה! הקול שלך ממש מתאים ללילה, וכמובן מיה עם בקול המדהים שלה בתור ג'וניפר... בכל אופן ממש אהבתי וזה היה מדהים!

../images/Emo207.gif תחינה אחרונה- פרוייקט הפאנדאב

יש לי כבר את כל הנסיכות, אם יש עוד בנים שלא פנו אליי עדיין ורוצים להשתתף נא לפנות אליי היום או מחר במסנג'ר: [email protected]. תודה לכולם =]

למעלה