|תלת
מיה ואני בג'וניפר לי!!!

shirpan

New member
|תלת../images/Emo39.gifמיה ואני בג'וניפר לי!!!../images/Emo77.gif../images/Emo213.gif

לכבוד יום ההולדת של מיה שחל בשבוע שעבר ולכבוד יום ההולדת שלי שחל בשבוע הבא הצלחתי סוף סוף לשכנע את אח שלי שיעזור לי להעלות את הפרק של ג'וניפר לי שעשינו שתינו. אני יודעת שמיה בכלל לא ראתה את זה כי היא
טסה לה לחול עוד לפני שזה שודר, אז יקירתי-
יום הולדת שמח!!
הנה הקישור http://www.youtube.com/watch?v=rp8d2I7cK1M מיה היא ג'וניפר כמובן ואני היא לילה (שהייתה פעם ביגפוט עד שג'וניפר הפכה אותה לילדה רגילה- חשוב להבנת העלילה) הפרק מקוצר ל- 5 דקות שערכתי שמסכמות את העלילה ספרו לנו מה דעתכם! שיר

amityosovich

New member
וואו

אתן ממש טובות כל הכבוד לשתיכן איזה מגניב זה ג'וניפר לי אפילו הדמויות האורחות שם מעניינות ויש להן אישיות נורמלית כל הכבוד לשתיכן שוב... אין לי מילים

shirpan

New member
אני גם ממש ממש התחברתי לדמות שלי

זה באמת יפה לראות תוןכנית שיש לדמויות שם הרבה הרבה עומק ואני ממש שמחה שיצא לי לעשות את זה! ותודה על ה-וואו, חמווווד!!!

nimix

New member
מגניב ביותר !

רק חבל שזה טוען אצלי לאט , אבל איזה מוזר זה בטח לשמוע את הקול שלך! אגב פעם מישהו אמר לי שכדי לדעת האם אתה מרצה טוב ( תיאורטית) אז כדאי לפחות פעם אחת להקליט את עצמך ואז לשמוע את זה מתישהו , אפשר ללמוד הרבה על עצמך

nimix

New member
חח לא ממש

אבל תודה על האמון? ... האמת רק התחלתי ללמוד השנה...

kobi6262

New member
חזקקק!!! ../images/Emo6.gif

אהבתי מאוד
סחטיין שיר ... תעלי עוד קטעים שלך ^^ ואממ... כדאי שתירשמי ביו טיוב שכל הזכויות שמורות לערוץ הילדים ולבעלי התכנית (גם באנגלית) כי אחרת יורידו לך את זה משם במהירות...:((

barak97

New member
ממש מגניב!

בדר"כ אני לא רואה ג'וניפר לי, ואני לא זוכר את הפרק הזה.. כנראה לא ראיתי. אתן מדבבות ממש טוב! מיה שלנו (miababy) היא ג'וניפר?!
מגניב!
אה, שיר, את מדבבת ממש טוב! הקול מתאים למראה של הדמות ובכללי אהבתי! אה, ואני עוד זוכר ששכנעתי אותך לא להיות מנחה בערוץ הילדים לפני 3 חודשים... אני לא אשכח את זה אף פעם!

shirpan

New member
רגע.. בדרך כלל אתה רואה או לא רואה?? בלבול

כן כן מיה היא ג'וניפר ונראה לי המדבבת הכי עסוקה ומטורפת שיש לנו בפורום הזה. ותודה ששכנעת אותי לא להיות מנחה! ואם יום אחד שוב יתפלק לי השכל, נא ליישר אותי כמו שאתה יודע!

barak97

New member
הייתי רואה פעם...

כיום כבר לא משדרים (נכון?) וגם כששידרו לא ראיתי תמיד, הייתי רואה פרקים ספורים. אם היו 30 ראיתי 10.. בפעם הבאה אני אתן לך תטלפון שלי ואהיה כמו ה'ער"ן' שלך.. רק שכאן זה יהיה "עזרה הנחייתית נפשית" - עה"ן..

Eyal 1 2 3

New member
שיו מגניב!../images/Emo215.gif

ראיתי את הפרק הזה O: שתיכן תותחיות!! אין מה להוסיף! XDD

shirpan

New member
איזה אדיר שראית את זה בטלויזיה!!

נכון זה הרבה יותר מרגש, אפילו שזה קיים ביוטיוב כל הזמן, כשפתאום זה משודר בטלויזיה?? כל דבר אפילו שיר או סרט שממש אוהבים

BambiBar

New member
חח גדול!

אין מה להגיד...שתיכן תותחיות..זה לא ברור? D: שיר, הדמות הזו באמת התאימה לך..בכלל, יש לך קול שמתאים להרבה דמויות וזה מעולה!

shirpan

New member
תודה!!! מכל מה שעשיתי עד עכשיו

וזה לא כזההההה הרבה בכלל, אני הכי התחברתי ללילה. אז אני מסכימה איתך מאוד כשאת אומרת שזה התאים לי..

barak97

New member
יש כ"כ הרבה דרכים!

כרטיס מסך של המחשב, YES MAX/HOT MAGIC וידע בקידוד, כבל המחבר בין הממיר למחשב ותוכנת הקלטה וכו'...

מאי 88

New member
וואו!! O:

חח לא סתם שתיכן מדבבות מקצועיות והקטע הזה הופיע בטלוויזיה... אהבתי, הקול שלכן ממש מתאים לדמויות D:

למעלה