תלת מימד בצבא?

Newbie 91

New member
תלת מימד בצבא?

טוב אז קיבלתי צו ראשון! ואני לא יודע מה לעשות... אני רוצה להיות בתלת מימד בצבא.. לצבור ניסיון וכאלה.. אבל אני גם רוצה להיות חייל זה נראה לא עוזר בחיים להיות בן אדם יותר חזק.. רציני וכדומה.. טוב אני יודע שזה ממש מוקדם אבל מה אתה חושבים?? איך שמה? יש דדליינים ולחץ כמו בעבודה אמיתית או שזה סתם הסתטלבות אחת גדולה? אני רושם כאן כי ראיתי לא מזמן איזה topic בנושא. אבל לא באמת עניתם שמה מה באמת עושים שם? איך שמה? רציני? איך זה עוזר לעתיד בתלת? אתה יכול לעבוד שם על דברים פרטיים שאין מה לעשות? יש פרוקייטים רצינים?? אני יודע שניר וכפיר היו שם מהודעה הקודמות אתם יכולים לענות בהרחבה? וגם אם אני מעוניין שאני הולך לשם עם הצו ראשון להביא פורטפוליו? או מה? וגם להביא את זה בפעם הראשונה או יותר מאוחר? וגם האם זה שווה להפסיד את כל הצבא ? כי למרות שזה סיוט זה נראה לי באמת הופך אדם ליותר רציני.. ויוצרים חברים לכל החיים וצוברים חוויות.. אז תודה מראש :)

hermonir

New member
מזל טוב!

אני אנסה לענות לך, למרות שהידע שלי נכון ללפני עשר שנים... קודם כל, האם כדאי בכלל לעשות את זה. אני חושב שלא. יהיה לך מספיק זמן באזרחות להתעסק בתלת מימד... בצבא אתה זוכה לעשות דברים אחרים שאחר כך אין לך אפשרות להגיע אליהם. כמו להתעסק בנושאים הכי חשובים בארץ מהשטח, לצבור חוויות... אין ספק שלהיות קרבי זה יותר מסוכן מאשר ג´ובניק אנימטור. אבל זו הזדמנות שאחר כך לא תחזור. לדעתי תשאיר את האנימציה כתחביב עד אחרי הצבא. יש מספיק זמן. מה עושים שם? הדמיות של כל מה שזז. נשקים, אימונים, למשל. לוגואים ליחידות וידאו. הפקת סרטים, כולל הכל. מבחינת לחץ זה כמו כל מקום אחר - יש עליות וירידות. אין לי מושג באיזה כלים עובדים. אתה לא יכול לעבוד מהצד באופן מסחרי, אלא אם כן יש לך ת"ש מתאים ואישור עבודה. אין לך מה ללכת לשם עם תיק עבודות בצו הראשון. תראה קודם מה הפרופיל שלך - עם פרופיל גבוה לא תגיע ליחידת וידאו בכל מקרה, ושלא תעז להוריד פרופיל בשביל זה. אם הפרופיל לא קרבי או שהת"ש מאפשר את זה אז יש על מה לדבר, ותוך כדי התהליך תגיד להם מה אתה רוצה ותבין איך להגיע לשם. אם זה המצב אז צור קשר עם היחידות שמעניינות אותך מוקדם כדי שהן תוכלנה לבקש אותך אליהן. שוב, עצתי - תעשה צבא אמיתי. עם החול, המאמץ והקושי. תלמד כמה גבולות אתה יכול לעבור שלא ידעת עליהם. המחשבים לא יברחו, הם רק ייעשו חזקים יותר :) בהצלחה, ניר.

איל30

New member
תפנה לשה"ד ברחוב אבן גבירול

יש בניין ששייך לצבא ממש בתחילת הרחוב כתוב עליו שה"ד ( שרותי הדמייה) תיגש עם תיק עבודות ותקבע פגישה עם הקצין הבכיר של המשמרת של אותו יום ובעזרתו תוכל לשלוח מכתבים ליחידה הצבאית שלך כדי "לגרוע" אותך מהיחידה ולספח אותך עליהם.ובמקביל תארגן ראיון עם המג"ד של היחידה שלך ודבר איתו על יכולתך לתרום יותר בתחום ההדמיה ( שהיא לא פחות חשובה משמירות ) אני היום מוצף עבודות מהצבא שרק תורמים לתיק העבודות שלי. www.eyalmor.co.il בתוך ARMY PROJECTS

Newbie 91

New member
hmmmm

איל לא מובן לי משהו איך אתה בצבא ויש לך כל כך הרבה פרסומות שעשית?. או שהיית בצבא? בכל מקרה.. נראה לי שהיה לי פרופיל שלם 97 לא? אין לי שום בעיות ואני בכושר סביר (אני הולך לכזה מכינה לצבא.. יובל עילם ) זה עוזר מלא! זה ממש אחלה מומלץ לכל אחד שלא בכושר משהו! בהתחלה בקושי רצתי קילומטר עכשיו אני רץ 7 טוב חזרה לנושא.. אם היו לי בעיות פרופיל (יש לי קצת בעיות באף.. נזלת כרונית.. כאילו תמיד ) אבל זה גם עבר... אבל הרופא אמר לי שזה יכול לחזור! זה פשוט נזלת כל הזמן (מגעיל אהה) טוב.. אז תודה על העצות! דרך אגב אייל אחלה דברים הבעיה היחדיה שראיתי זה הפרסומות של נביות הבקבוק נראה כמו זכוכית במקום פלסטיק! יאללה ביי! יש לי הרבה חושבים לעשות

איל30

New member
אם ביקרת באתר שלי אז..

בטח קראת את ABOUT ME תודה על ההערה לגבי נביעות-הלקוח היה מבסוט מזה...!!!

למעלה