תלושי שי לחג

תלושי שי לחג../images/Emo130.gif../images/Emo77.gif

רובנו אם לא כולנו,אני מניחה,קיבלנו תלושים מתנה לחג. אני לא קיבלתי סכום אדיר, 250 ש"ח אבל גם זה סכום נחמד ומתאים למגוון רחב של חנויות וגם לסופרים למיניהם,אבל שם יורדת עמלה כזאת והשווי שלהם פחות. האם אתם משתמשים בתלושים שמקבלים מהעבודה לקניות בסופר או משתמשים לקנות מתנה לעצמכם או ליקירכם

Fun Fair

New member
פעם הייתי משתמשת בהם לסופר.

לפני שלוש שנים, אני והזוגי החלטנו שדי! אנחנו מפסיקים ומשתמשים בתלושים רק לקניות לעצמנו- בגדים/פיצ'יפקעס לעצמנו. כל הדברים שאנחנו מתקמצנים על עצמנו בשוטף
אנחנו עובדים כ"כ קשה- מגיע לנו

lollapalooza

New member
אצלנו גם מקבלים תלושים לחגים

350 ש"ח, שזה לא רע בכלל. אני מקפידה לקנות בהם רק דברים כייפים לעצמי. כמו שפאן פייר אמרה פה מעלי, אנחנו עובדים קשה ומגיע להתפנק מדי פעם ומבחינתי זה גם להרגיש שקיבלתי מתנה ולא סגרתי איזו פינה שימושית כמו סופר. מה שכן, המבחר המצומצם של חנויות די מבאס, תמיד אני מוצאת דברים שווים דווקא בחנויות שלא כלולות...

Fun Fair

New member
במקרים כאלה, אני פשוט

עושה דילים עם אמא שלי
היא נותנת לי מזומן תמורת התלושים והיא משתמשת בהם לטובת קניות

גליתה25

New member
אני קיבלתי תלושים בסכום...

200 שקלים, שזה סכום מכובד למקום עבודה שרק התחלתי לעבוד בו.. האמת שרציתי לממש את הסכום הזה לקניות בסופר אבל החלטתי להתפנק וקניתי קרמים וסבונים לגוף

flutter girl

New member
קיבלנו ביחד תלושים

אני 125 ש"ח (אני מתמחה, ככה שגם זה היה מפתיע!) הוא קיבל 300 ש"ח. הוא קיבל גם בסוכות ולקח לנו מיליון שנה להחליט מה לקנות. הבעיה שלנו היא לא מגוון החנויות (יש לתו הזהב ורב תו דווקא מגוון טוב), אלא שהתווים לא חלים על מבצעים בכלל, ויוצא שאתה די נדפק מהתווים האלה. רעיון של קולגה הוא לקנות איתם בסופר (שם אין בעיה) ובסכום הזה לקנות בכסף - מבצעים בחנויות רגילות.
בינתיים דווקא מימשנו את התו שלי על קניות בהום סנטר, גם דברים שהיינו צריכים וגם וילון אמבטיה חדש כי שלנו כבר היה מעאפן, והתקמצנו להחליף...

niya

New member
אני קיבלתי תלושים

בשווי 350 ש"ח בד"כ קונה בחנויות כל מיני בגדים וכו' לעצמי. אף פעם לא קניתי איתם בסופר, כי זה מבאס לגמרי...

bluestvixen

New member
את התלושים של הבעל

מוציאים על אוכל ודברים לבית את התלושים שאני מקבלת אני רשאית לבזבז על עצמי

איבדתי/נפלו לי מהתיק התלושים ולצערי עם כל

התכנונים היפים שהיו לי עליהם, הלכו לעזאזל...
מזל שיש לבחור כרטיס שי,אני מתכוונת לחגוג עליו-הוא מרוצה מהלפטופ שלו אז קיבלתי את הכרטיס לבזבוזים כאוות נפשי (עד 500 ש"ח ובחנויות ספציפיות,אבל מה איכפת לי
).

טנא לבן

New member
שומרת אותם רק לקניות בסופר

השנה לראשונה קניתי כמה דברים עבור עצמי בחנויות שלא מקבלות תלושים, אז החשבתי את זה כאילו זה מהשי

פואם1

New member
שומרת אותם רק לאיפור

מקבלת פעמיים בשנה בראש השנה ובפסח כרטיס אלקטרוני (תו הזהב וכד') על סך כ 500 שח, כך שיוצא 1000 שח בשנה. הקניות תקפות לרב הרשתות - מגה, שופרסל . .. בינהם גם רשת אפריל והמשביר לצרכן. והחלטתי להוציא את זה על מוצרי איפור בלבד. שלאחר חישוב אני מוציאה בשנה סכום דומה על איפור וזה יוצא לי לא זול. אגב סמויה פה. וזו ההזדמנות להגיח לפורום.

למעלה