תלונה

תלונה

לא הייתי במכסיקו כשיעלי ויהודה צילמו את הקטלוג של FOX פויע
לא פייר בכלל! >מריירת על הקטלוג<

אזמה

אני לא הייתי בברזיל כשיעל הייתה בקרנבל ובברילוצ'ה כשיעל אכלה שוקולד מהמפעל וגלידה ב 69 טעמים[ ברור שהוא אקראי המספר הזה] ואם את שואלת איך אני מתמצאת עד היסוד בכל פיפס של יעל זה כי הבוקר קיבלתי ממנה גלוייה מארגנטינה ובה היא מוסרת דש ונשיקות. העובדה ששם משפחתה של יעל שלי אינו בר זוהר לא משנה את כל העובדות הנאמרות לעיל. נסיון... גלידת: 1.תות 2.בננה. 3. אפרסק. 4.מלון 5.קיווי 6.פיסטוק 7. אגוזי פקאן 8.שוקלד 9.וניל 10. אננס 11. מקופלת לבנה 12.לימון 13.עם עוגיות 14.בטעם איירישקרם 15.רום עם צימוקים 16.דובדבנים 17.גוייאבות 18 פצפוצים 19ליצ'י 20משמש 21 אבטיח מה עוד???????? טעם חצילים?? גלידה בטעם מלפפון חמוצ? שוקו וניל מספיק לנו וזהו. > עדן הלא מקנאה בעליל<

המרחפת

New member
22. אשולית אדומה

23. נוטלה 24. קיווי 25. במבה אדומה 26. פסיפלורה 27. תמרים 28. בננה 29. קוקוס 30. יוגורט

התמ-ים

New member
אפילו 100 !!

יש טעמי שווארמה, שיפוד, סטייק עין, שניצל וכו' ותמיד אפשר להוסיף בתור טעמים את טעם הקרמבו ... עשרות טעמים שונים ! קרמבו וניל מלפני שבועיים, קרמבו וניל מלפני שלושה שבועות, קרמבו וניל מלפני ארבעה שבועות וכו' קרמבו מוקה מלפני שבועיים, קרמבו מוקה מלפני שלושה שבועות, קרמבו מוקה מלפני ארבעה שבועות וכו' קרמבו בננה מלפני שבועיים, קרמבו בננה מלפני שלושה שבועות, קרמבו וניל מלפני בננה שבועות וכו' חסר? מצד שני, איך אפשר לקנא במי שטועמת גלידה בטעם קרמבו בננה מלפני חודשיים-שלושה?

כנף

New member
ואני לא הייתי

פה כשכתבת את זה
מה שלומך ככה? (
כבר קיבלת היום?)

~*~*~*~*~*~*~

בכותרת, השארתי עבורך כוכבנים קטנים [הם הצתמקו עד שבאת] מנצנצים :) ותזרקי עוד כמה |סביו|ים כאלה, אני לאהוב! שלומי היה ויהיה בסדר בע"ה! משאירה לך פה, בסוף ההודעה גם איזה געגוע

מה יש לך לעשות במקסיקו?

עוזרת צלם? אה, דוגמנית חשבת?? אהמממ, נשקול ונחזור אליך. בינתיים אם יש לך רעיונות לפרוייקטים אחרים, נשמח לשמוע >למד, פתאום מבין שהמשפט הזה שהוא שומע משמעותו דחיה עדינה<

מצידי?

בוחנת השרירים של יודה ומפזרת רוח בשערותיה של יעלי.. וסתם איזה צ'ייסר על החוף גם יהיה טוב - עם נוף כ-זה יאפההההה :) ולחלקים אחרים של התגובה שלך לא התייחסתי אני עדיין מריירת פה על קטלוג עב קרס!

פששש מה את רואה בירחון הזה

שאת ככה מתייחסת לגדלים?
ונגיב בבוקר. הלכתי לנום.

למעלה