תלונה על יועצות יופי ועל השירות בפארם

תלונה על יועצות יופי ועל השירות בפארם

תלונה מהפורום השכן, שאפשר לראות אותה בעיני המתלוננת וגם בעיני היועצות או בעיני האחמ"שית. מה דעתכם? את דעתי אצרף מאוחר יותר.

RReuTT

New member
אני פשוט בהלם מתגובות הגולשים

עכשיו את מבינה למה אני חושבת שלא לכל אחד מתאים לעבוד עם אנשים? רק אופן המחשבה שלהם מראה על כך שאין להם סיכוי להצליח בעסקים ולעבוד עם אנשים בצורה מקצועית... רק בגלל אנשים כאלו מתקבלות כל כך הרבה תלונות מצרכנים. חבל מאוד.

Osnatz1

New member
את האמת?

גם בתור נותנת שירות אני לא מסכימה עם הלקוחה יותר מדיי. זה כמו ללכת לבר ולבקש טעימות מכל מיני משקאות בלי שום כוונה לקנות אלא רק להנות מדוגמאות בחינם, סוג של ניצול של המקום. זה לא שהיא בדקה וניסתה ולא מצא חן בעיניה אז לא קנתה, אלא עשתה זאת אך ורק בשם העובדה שזה בחינם. משהו שאישית נראה לי לא לעניין בכלל, אישית הייתי מתביישת לעשות את זה... קרה לי לא פעם ולא פעמיים שבדקתי מוצרי איפור למינהם ולא מצאתי כלום ובסוף פשוט לא קניתי, אבל להגיע ועוד להודיע למוכרות שהיא שם רק בשביל להתייפות נראה לי אפילו גובל בחוצפה. אני לא הייתי מתייחסת ללק' בצורה כזו כי יש צורה לכל דבר, אבל במקרה הזה הצדק לדעתי נוטה יותר לכיוון נותנות השירות, למרות שהדרך שבה הן עשו זאת ממש לא תקינה.

הלקוחה הייתה קצת מוזרה

לא בדיוק הבנתי את כוונתה... היא סתם רצתה לנסות ולא לקנות...? בכל אופן, איך שאני רואה את זה.. המוכרות לא היו צריכות לשאול אותה ככה: "לקנות או להתייפות".. זו נימת זלזול, וכנראה היא לא חשבה לעומק לשאלה.. ויכול להיות שהמוכרת.. ראתה בזה כניצול הניו פארם. כמו שיש נשים ההולכות להתיז על עצמן בושם.. מבלי לקנות באמת ואו להתאפר מהסיבה שלא הספיקו בבית.. במקרה כזה- אני יכולה להבין אותה, את המוכרת, אבל גם אם זה מה שבאו לעשות- אני לא חושבת שיש להתייחס בכזו גסות ללקוחה! ואו ללקוח, משום שכאשר באמת, והלקוחה הפוטניאלית הזו- ניסתה בעבר מבלי לשלם, תחשוב לרגע ותבין שהיא או הוא רוצים- הם יחזרו ויקנו! הרי זה טסטסר-והוא חינם! בשביל הניסיון! בשביל לבדוק את איכות המוצר, איך הוא נראה על הלקוח.. בכל מקרה, אני לא חושבת שיש להציק ללקוחה כמו קן צרעות- אם מישהי תזדקק לעזרה היא תבקש...או הוא.. מצד שני, אני לא חושבת שיש ללכת לכל פארם שהיא רק בשביל להתאפר חינם- אם זה מה שאת רוצה לעשות-אל תיכנסי פנימה, רק אם את רוצה לקנות את זה בסופו של דבר... וגם אם ניסית ולא אהבת, זה בסדר גמור לא לקנות..

למעלה