תלונה לגבי פורום פסנתר ופסנתרנים

פוגטיב

New member
תלונה לגבי פורום פסנתר ופסנתרנים

בתור פסנתרן בעברי וחובב מוזיקה קלאסית כיום, ליבי מצר על הרמה המביישת של פורום פסנתר ופסנתרנים. פורום העוסק בתחום של אמנות ובפרט תחום כה קשה מרתק ועמוק של אמנות הביצוע לא יכול להיות מנוהל ע"י בן תשחורת כזה העוסק בהענקת סופרלטיבים ילדותיים ליצירות מופת ובחלוקת "מדהים", "קשה לאללה" וכו´ למלחינים ויצירות שונות. לא כל פורום בהכרח חייב להיות פורום ברמה גבוהה, אבל כאשר זה עובר את גבול הטעם הטוב- יש מקום להתלונן. אני לא מבין איך נותנים את שרביט הניהול של פורום מסוג זה לילד. אין לי בעייה עם גילו (בן 15 יכול להיות חכם מוכשר ובעל ידע רחב), אבל הנ"ל איננו מוכיח בגרות מעבר לגילו. אני מבקש בכל לשון של בקשה לשים סוף למבוכה הזועקת לשמיים של פורום זה. מספיק לעקוב אחר כמה הודעות אחרונות ולהבין מה היא רמת הפורום.

Papito

New member
בן תשחורת???

סליחה מה זה הגזענות הזו?? אפשר לקבל הסבר לצורת הביטוי המעליבה ופוגעת הזו?

פוגטיב

New member
על איזו גזענות אתה מדבר?

האם אתה יודע מה פירוש המילה בכלל? בן תשחורת=עול בימים, צעיר. אנא התנצל מיד כי פגעת בי.

ממתי זילזול ביל צעיר יותר הפך

לגזענות ? "בני תשחורת" הםכו פתאום לגזע, ובמיוחד - לגזע מועדף ? ובמיוחד כשמי שכינה אותם כך גם לא מי יודע כמה יותר מבוגר מהגיל הזה ( לפני צבא...) אין כל בעיה בגיל, הבעיה היא רק בהתיחסות. אני תומך קבוע בפורום "תמיכה טכנית", אחד המשתתפים הקבועים המתמצא כבר ממש לא רע בתחום הוא בסך הכל נער שחגג בשבת את יום ה"בר-מצווה" שלו... אך לפי התיסותו לחומר הוא לא יורד מרמתו של מבוגר...

פוגטיב

New member
לכן ציינתי כי במקרה הזה המנהל

אינו מראה יכולות שהן טובות הן מבחינה אבסולוטית והן יחסית לגילו- יכולותיו דומות ליכולות של נער צעיר בן 15 רגיל ובינוני.

ליד מה שציינת זרקת גם כמה מילים על

"גזענות"... בארץ מאוד מתבלבלים בשימוש במילה זו - שינאת דתיים מצד חילונים מסויימים נקראת משום מה "גזענות", שינאת עדה על ידי עדה אחרת = גזענות - מכניסים את מילה לאן שמתאימה ולאן שלא. אפילו שימוש במילה לתיאור יחסי יהודים- ערבים לא כל כך מתאימה, כי במקרה יצרו אותנו אותו גזע ( לבן, עד כמה שאני זוכר...) קיים אולי הבדל בין גזעים של כלבים, אך בטח לא בין גילאים שונים כשכל ההבדל ביניהפ אולי כמה שנים... אז נא לבחור ביטוי הולם יותר.

פורום פסנתר ופסנתרים

איננו רואים בהתבטאויות ילדותיות כאלה או אחרות "גבול לטעם הטוב", אנא שלח אלינו באי מייל קישורים להודעות שתומכות בתלונתך לכתובת: [email protected]

למעלה