תלונה כנגד עצמי/סילבסר/ועוד

תלונה כנגד עצמי/סילבסר/ועוד

אתמול, לאחר עוד יום מתיש, השעה 8 בערב, אני בדרך לביתי, מתקשרת אלי בת דודה שלי ומפצירה בי קשות: "חבר שלי עושה מסיבת סילבסטר, זה מתחיל ב 8 וחצי ואתה בא איתי, אני לא מכירה שם אף אחד". עכשיו, מי שלא ראה פרצוף זועף שלה, לא ראה פרצוף זועף מימיו. אז אני, ניסיתי להגיד לא, בחיי שניסיתי, אבל, איש טוב אנוכי, צדיק וישר דרך, אמרתי לה: "בסדר, אני בא" (וכמובן שהתחשבתי באפשרות שאזכה לפרצופה הזועף לעברי). ובכך החל המסע המפרך אל הקיטור היומי. ב 8 וחצי אבא שלה אסף אותי. ב 10 ורבע הגענו לביתה, כאשר הוקצבו לי 10 דקות מלאות!! להתקלח ולהתלבש כראוי למעמד. עשיתי את זה ב 16 דקות. היא היתה די גאה (למרות שאחיה הוציא ממנה פרצוף זועף אחד כשאמר לה שהוא רק מראה לי משחק מחשב חדש ואני תיכך ארד...מיותר לציין שכמעט ועפה עליו הנעל שלה). יצאנו לדרך. ב 11 הגענו. אתם מכירים בטח בתים שנמצאים באמצע שומקום? אז זהו, שהבית שלו בכלל לא באמצע. הבית שלו בסוף השומקום הזה. רק אנחנו והכוכבים, והרכב המעפן בלי הגה כוח ששבר לי את הזרועות המסוקסות. המשך יבוא (למדתי לחלק את תלונותי לחלקים שווים פן תרדמו באמצע)

פרק ב´ ליסוריי

לאחר שאוששתי קמעה את זרועותי, ניגשתי לחבר שלה ולאחר חצי שנה שהם ביחד, הוא זכה סופסופ להכיר את ניצני הכנפיים שלי. נראה נחמד , אמרתי לעצמי. עכשיו, היות והמסיבה בבית שלו , הוא אחראי על הנקיון הסדר המוזיקה וכדומה. אני הייתי אחראי על ההרדמות. כמעט ונשפכתי על הרצפה וכאבו לי קצת הכנפיים אז הלכתי לאוטו לנוח (עד כדי כך שיעמם לי, לא הכרתי שם אפילו את עצמי מרוב שעיני נאטמו לאור) ב 1 וחצי הרוב התקפלו ברם, נשארנו לעזור לו להחזיר את הבית למצבו הרגיל וזה לקח לנו עד 2 וחצי לערך ואז סופסופ יצאנו שלושתינו לביתה של הבת דודה. ואני, אני ראיתי כוכבים מרוב עייפות (טוב, בסדר, השעה היתה 2 וחצי בלילה,יש כוכבים, אבל אני ראיתי את צביקה שלי בשמיים, שהוא הוא הכוכב האמיתי). חשבתם שנגמרו יסורי? מסתבר שלא אמנם אני אמור לקום ב 7 בבוקר לעבודה, אבל, צריך הרי לאסוף את כל שלטי ההכוונה שהם פרסו לכבוד המסיבה. ואני שואל: ע כ ש י ו ?!?!? עכשיו אתה רוצה להוריד? השעה 3, קור אימים, ויש לי שיעור תעופה מחר!!! לא עזרו לי התחנונים (רק בלב, אני איש נורא מנומס) ב 4 נשכבתי לישון שמתי שעון ל 7, בידיעה שהדוד יקח אותי עד לעבודה, היות ונאמר לי שהוא יוצא רק ב 7 וחצי. ובכן, לא כך הדבר. דווקא היום, הוא יצא ב 6 וחצי אז נסעתי באואטובוס, הגעתי באיחור של שעה וחצי, עייף, שפוך, נרדם על הדפים ובשארית כוחותי האחרונים אני מסיים את התלונה היומית שלי להיום בפעם הבאה, תזכירו לי להגיד לא לא משנה מה ישאלו, אני אגיד לא אח"כ נשבור את הראש

עדןe

New member
יש לי גם שאלה

רוצה לבוא אליי לקפה? >עדן מחכה לשבירת הראש אחרי הלא<

עדןe

New member
וגם תלונה...

אתה מתכוון לפיק במילים " צביקה שלי?" >עדן זוכרת שיש לה איזשהוא הסכם בעלות עליו איפהשהוא<

נערת העדן,

זה שנדמה לך שיש לך עליו הסכם בעלות, לא ממש עוזר לך. רוצה בעלות? תראי לי הסכם כתוב!! ותראי תאריך, ותאריך תפוגה!! אבל לא נראה לי הגיוני שצביקה האלוהי יגביל את עצמו לבת אנוש אחת, מוצלחת ככל שתהיה. רצית מלחמה? קיבלת!! לא אותתר עליו בקלות!!!!!!

עדןe

New member
להלן ההסכם:

זה היה בסוף הקיץאני וצביקה ישבנו בשולחן לשניים,ואכלנו לתומנושני תפוחים. צביקה אמר ליהשארי איתי הלילה,אני נפנפתי בשערי הגולש ועניתי:אין לי ראש למילים ארוכות. אבל מה בחור עקשן הוא ישר שלף לישושנת פלאים,יש לו כושר שיכנוע,אבל אני גם לא פרייארית אמרתי לו שאני לא רוצה שאחר לי יביא טבעת. צביקה נרגש ונפעם מהכנות שלי אמר מי מי זה האחר? הוא מת! אמרתי לו עזוב נו זה רק אבי,עבל צביקה לא ויתר מת אב ומת אלול,אוח כשהוא נהייה לי קנאי... התעצבנתי קצת גם אני וזרקתי לו : אם אתה ככה תשכח ממסיבת יום שישי! צביקה לא חשב פעמיים ומייד התחיל להתחנף:אני לא יכול בלעדייך,אני רוצה לשכפל אותך,אלף נשיקותובלה בלה בלה.. אמרתי לעצמי (ולו)אז מה עכשיו? הוא הבטיח להרגע ואמר לי באנגלית (כנראה יותר רומנטי באנגלית) מרי מי.. עניתי לו שום מרי מי אני לא מרי לוולא מרי לך! סיכמנו שנמשיך בידידות לעד כי זוהי הדרך שליולמרותהשנים שחלפואנחנו ממשיכים באהבה יפניתואפילו הוא הבין כבר שאין מדינה לאהבה. ואם אתה עדיין בספק תוכל לראותלילה לילהאיך שהוא אומר ליבואי אלייתתיצב ב 2100 ב רחוב המסגר. >עדן אפילו שוקלת לגור איתו<

התמ-ים

New member
הכל טוב ויפה ...

אבל איפה תאריך התפוגה, חתימת עו"ד, אישור של צושי? איפה ה"ולכן באנו על החתום" ולפני כן מנין סעיפי "מאחר ו" ?! > התמ-ים נזכר בתחקיר דומה על אריק ושלום <

היית צריכה להגיד לו, שיילך

לפריחה שלו ויעזוב אותך בשקט.

וואו, אני ../images/Emo99.gif

את חייבת, אבל חייבת לפתוח את שערי גנך למעני כזאת תשוקה לצביקה שלי לא ראיתי מאז שצושי חיימוביץ נישקה במילניום את יעקב(לא דרום ולא צפון) איילון אני מוותר על הגשת הראיות מטעמך ומציע הצעת פשרה: הנחלוק בו יחדיו??? שבוע שבוע או יומ יום או חודש חודש אפילו אשתה קפה לצורך בניית מערכת אמון ביננו יש מצב?

עדןe

New member
אתה לא שום

בגן שלי. וצביקה הוא שלי !! למה לי לחלוק משהו שהוא שלי ממילא? כאילו דהההה.. וחוצמזה אמרת לא לקפה. >עדן שהhappy houre שלה חלפה לה לפני שעתיים<

אני לא שותה קפה../images/Emo98.gif

ראית? הפכתי מומחה בלתת תשובות שהן לא כן ולא לא

אצלי, בחורים שנמצאים אצלי אחרי 11

בלילה, נהנים יותר מהתיאור המפוקפק שלך. באמת, בנות, להחזיק גבר עד כ"כ מאוחר ולא לעשות איתו כלום? בושנה.

עדןe

New member
תראי

בגן שלי יש עופות מוזרים. >כנראה שציפורים זה מסרט אחר ולא התכוונתי להיצ´קוק<

shanikoo

New member
אתה לא שותה קפה../images/Emo2.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

איזה טעם יש לך בחיים אם ככה?! אני לפחות מקווה שאתה מעשן או משהו כזה, או לפחות ישן כמו שצריך, כי אז שלושת אבות המזון לחיים טובים חסרים לך!

התמ-ים

New member
טעם החיים?

זה לא לשתות קוקה קולה? > התמ-ים מאמין לפרסומות. כן, בטח
<

למעלה