תלבושת אחידה
או
?

Drorrrrrr

New member
תלבושת אחידה ../images/Emo45.gif או ../images/Emo31.gif?

יש לכם בביה"ס תלבות אחידה? מה דעתכם על זה?

A N I g M A

New member
../images/Emo12.gif ../images/Emo31.gif../images/Emo70.gif

כי זה מכוער כל כך.. וזה מסריח. וזה לא באמת חוסך כסף. כי צריך לקנות בגדים רגילים וגם תלבושת. וזה מכוער. ואף אחד לא שאל אותנו אם אנחנו רוציםף למרות שהייתה לבצפר עוד הזדמנות. זונות

la bella dama

New member
../images/Emo31.gif

וגם אין בבצפר שלי.. כאילו אני בבצפר קיבוצי..שמדגיש את השונות שלנו..ככה שלא נראה לי (ולפחות ככה אני מקווה)תיהיה פה בקרוב תלבושת אחידה..לא שזה כבר מעניין אותי!!חחחחחחח:) אני ממש לא אוהבת את הרעיון של תלבוש אחידה!אני אוהבת להיות שונה..ולפחות בבצפר שלי..שהוא פרטי..יש פחות את הבעיה של אין לאנשים כסף לקנות מותגים..וכן..אני יודעת..אנחנו חיים בבועה..ואין אצלינו בבצפר אנשים עניים(הבצפר עולה6000שקל...)

Ez sLeeP

New member
6000? קטן עליי.

ולא שזה רלוונטי לי, אבל תתפלאו מה אפשר לעשות עם תלבושת אחידה. אצלנו היה, מאז ומתמיד, ואפשר לסמוך על החוש האופנתי שלנו, או היעדר המשמעת - כדי להתחמק מהתלבושת האחידה המסורתית. דיאולן.

../images/Emo127.gif ../images/Emo31.gif

כן יש לנו תלבושת
וזה הכיייייי מכוער.. וזה נהרס כל כביסה! וזה סתםםםםםםםםם מיותררררררררררררררררררר זה כ"כ מיותררררררררר!

The Guardian17

New member
../images/Emo31.gif וגם לא רוצה

לפי דעתי תלבושת אחידה אמורה לפתור את בעיות הפערים שיש בין התלמידים בעיקר במישור הכלכלי, משום שעלולים להיווצר "התחכחויות". אם כבר תלבושת, לפחות שתהיה נורמלית. אני לא מדבר על לבוא עם עניבות וחצאיות קצרות לבנות, וגם לא לתלבושות המורדים (תירדו כבר). אם כבר רואים לעורר "גאווה" לבית הספר ולהראות שמוסד חינוכי הוא מוסד שיש להשקיע בו מחשבה ומשאבים - חולצות טריקו הן לא הפתרון. צריך משהו הרבה יותר מאורגן ונורמלי.

yellow cheese

New member
כשאני הייתי בי"ב אחרי נובמבר

ביטלו לנו את התלבושת האחידה והיתה לנו האפשרות לבחור מה ללבוש

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo31.gif

תלבושת אחידה זה דבר מיותר לדעתי. מצד שני ככה לא היתי צריכה לסבול מכאבי עיניים בגלל הצבעי מרקרים שכמה מבנות התיכון הלא נחמד שלי החליטו ללבוש ביומהראשון. ( אבל הן היו מוצאות דרך לגרום גם לזה להכאיב לעיניים ) ככה שתלבושת אחידה לא תשנה הרבה.

sweet sharoni

New member
בעעעעעעעעע

מצד אחד אסור לבוא עם חולצות בטן- מצד שני אחרי כביסה או 2 הן מתכווצות אז מה אני יעשה???יקנה חולצה במידה XXXXXL??

The Clairvoyant

New member
כל כך בעד ../images/Emo45.gif

לא שיש לי זכות דיבור כן?
אבל זה מונע מכל אחד ואחת לבלות כל בוקר איזה שעה מול המראה במטרה לבחור מה ללבוש ולהורים להוציא טונות של כסף בישביל שהבת שלהם חס וחלילה לא תלבש יומיים בשבוע את אותו הדבר...

זיוני שכל ../images/Emo179.gif

אני לא ראיתי מישהו באמת מול המראה שעה זה זיוני שכל נגד תלבושת אחידה!!!!! במיוחד כזאת שבאה לא באופן דמוקרטי

Ez sLeeP

New member
לכל מתלונני ההתכווציות.

או שאתם קונים את החולצה מהבד הלא נכון, או שאמא פשוט לא יודעת לכבס (או אבא/סבא/סבתא - לשם הפוליטקלי קורקט).

כ"כ נגד../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif

בבצפר שלי, שנחשב די שמרני, עשו תלבושת רק בשנים האחרונות.. אבל עדיין, זה כ"כ מציק ומיותר.. :| אמרו לנו שעושים את התלבושת האחידה בעיקר בשביל השוויון שיהיה בין התלמידים.. כ"כ בול
!!.. מילא בקיץ, שטי-שרטים לא עולים כ"כ הרבה.. אבל בחורף, שקפוצ'ון עם סמל בצפר עולה לפחות 45-50 שקל- איפה בדיוק השוויון פה? עלק "מחיר שווה לכל נפש".. אמרו לנו גם, שזה בגלל האבטחה- שככה לא ייכנסו 'גורמים זרים' לבצפר.. שטויות במיץ.. לפי דעתי זה פוגע בחופש הביטוי בצורה שאי אפשר להתעלם ממנה.. דבר באמת באמת מיותר.

MoOsHoN17

New member
כ"כ בעד

הלוואי ובארץ הייתה נהוגה התלבושת האחידה כמו של הבריטים עם העניבות וזה -)

למעלה