תכנית הבישול לנוער בערוץ השני

april13

New member
תכנית הבישול לנוער בערוץ השני

ממש חוויה, כיצד ללמד נוער להתמודד עם דברים שאיננו אוהב, בנוסף לימוד בסיסי בבישול לנוער. ממש נפלא לחנך על תרבות אוכל ולא ג´נק פוד. מה דעתכם?

AYELET1

New member
נשמע מעניין מאד!!!

ביחוד לבן שלי, שמת לבשל
מתי זה ??

אני מקווה, שהמינימום מה שמלמדים שם

זה איך לבשל ביצים רכות. כדי לא להגיע למצב של זה שטען, כי הנה הוא ממתין כבר חצי שעה, אך הביצים שהוא מבשל עדיין קשות...

april13

New member
מלמדים לאפות , לעשות פשטידות, קינוח

כאלו שכל ילד וילדה יכולים לבצע לבד. ממש חוויה. צפי בתכנית ביום שישי הבא ואשמח לשמוע תגובתך. הרבה מעבר לבישול ביצה

נעלבתי!

אתה אומר שאנחנו לא יודעים לבשל??? בחלק מהמקרים, אפילו יותר טוב מההורים! (כשאנחנו לומדים כמובן...) אני בחיים שלי נראה לי בישלתי יותר מאימא שלי....

april13

New member
נכון להיום הנוער משנה תפיסה

ומתעניין בגורמה לא רק באוכל פשוט. אני מכירה צעירים שמבשלים יוצא מן הכלל. חוויה לחיך , ויש מה ללמוד מהם. הם צעירים, לא פוחדים לנסות, ואם ההורים לא חוששים ממעט "לכלוך" במטבח, העתיד נשמע וורוד. ביריד ה"עיר" האחרון, היו המון בני עשרה שנמאס להם מ"ג´נק פוד" ובאו לטעום אוכל ממגוון שהיה במקום. ממש כף.

shy-1

New member
הי תפוחית,מאד השתוממתי לקרוא שנעלבת

ואף קראתי לבני ביתי לראות, וגם הם השתוממו. כתבתי 6 מילים, המילה הראשונה,היא תודה לאפריל על המידע. ויתר 5 המילים עסקו בעובדה שאצטרך לרכוש מטפה(דבר שהייתי צריך מזמן). לא הטלתי שום ספק בבישולי הגורמה של המתבגרים בכלל, ושלך בפרט. לא כתבתי שהורים מבשלים יותר טוב מילדים. כלל לא הטלתי ספק ביכולתיהם של בני הנוער לעסוק בבישול. ועל כן, עלי להבטיחך, שלא היה עליך להעלב, ובטח שלא ממני. ולאפריל, סבורני שרוב ההורים לא מפחדים מקצת לכלוך במטבח, אך אני בטוח שרובם ככולם היה רוצה שמי שליכלך גם ינקה. ושוב, תודה על המידע, העברתי אותו באותו היום לילדתי. ובנימה חיובית זו. SHY

bimbo.

New member
שי, אין צורך להתרגש. תפוחית רצתה ../images/Emo22.gif

בסך הכל לקבל מלה טובה. ובנוגע לנקיון אחרי הבישול - מה עניין שמיטה לחביתה?

shy-1

New member
איני יודע מה הענין בין חביתה לשמיטה

אך הין הלכלוך והנקיון ישנה מערכת יחסים ענפה. ומאחר ואפריל כתבה שלא צריך לפחד מקצת לכלוך, סבורני שבטח לא צריך לפחד מקצת נקיון אחריו. ומילה טובה כולנו רוצים לקבל גדולים כקטנים יחד. בתאבון. SHY

bimbo.

New member
היי שי, נראה שהיתה אי הבנה בינינו. ../images/Emo9.gif

אני בהחלט בעד מערכת יחסים פוריים ומפרים בין הלכלוך לבין הנקיון. כוונתי היתה, שהמתבגרים לא רואים שום קשר משפחתי/חברי/מעשי או סתם יחסי גומלין ביניהם.

shy - אני מבין, כי יחד עם מסירת

ההודעה לבת, כי מיום א´ תור הבישול עובר אליה ( ועדיף - גורמה...), רשמת מיד בפינקס הסודי גם כמה כתובת של "קטרינג", לכל צרה שלא תהיה, כי בטח לא תרצו להישאר רק על המבורגרים ( זה לא דיאטה...| ! לכן תמיד כדאי להחזיק בבית גם חיית מחמד ( רצוי כלב, כי החתולים יותר מפונקים בנושא זה מבני האדם...), כך שתמיד יהיה גם מי שיאכל את האוכל שבושל...

AYELET1

New member
מה פתאם?!

הבן שלי מכין, רוקח, מבשל ומערבב, וכולנו נהנים מכך מאד. העוגות שלו הפכו שם דבר במשפחה (אני רצינית!!). לפעמים יוזם הכנת סלטים. מכין מעדניםם מיוגורט ופירות לו ולאחים שלו. איזה כיף לנו

למעלה