תכלס...תקראו זה חשוב!

Soccer5

New member
תכלס...תקראו זה חשוב!

זה לא משנה ככ איך תמוגדר אוסידי טראומה פוסט טראומה ביחד חופף לחוד טראומה בלי פוסט פוסט בלי טראומה אני חושב שכדורים פסיכיאטרים וכל טיפול אחר סיביטי חשיפה ומהיעת תגובה ועוד ועוד לא יעזרו, אם הבן אדם סובל ממש זתאומרת חי אבל חי בייסורים מבחינה קוגנטיבית תפקודית התנהגותית פיזית נפשית משהו שממנו נפגע קשה אז אם הייתי יכול להיות מישהו שמחליט על מערכת מסויימת לפעול אז הייתי עושה ניסוי-מחקר כזה: הייתי מרכז בואו נגיד פה בפורום ויש בטח עוד פורמים נגיד כרגע פה ולוקח את כולם סוג של התנדבות כזאת מבחינת המטופלים וגם מבחינת המטפלים למקום סטרילי ומאורגן טוב לא ביח פסיכיאטרי (חולי נפש) מקום שהשירות הוא טוב זתאומרת במקומות כאלה השירות לא טוב הצוותים שמטפלים המנהלים האחראים שם הם לא הכי טובים אם זה אבארבאנל שלוותא גהה וכו וכו כמו שיש שירות מכירות או לקוחות או מסעדה שלא טוב ויש את הטוב זתאומרת אם הבנתם תראש שלי לקחת קבוצה של 20-30 אנשים לא משנה הגיל כרגע מי שסובל מאוד כמובן שלא לאשפז אותו במקומות האלה הייתי מרכז כרגע מי שפה ולא מי ששם וגם כל אלה שבתחליפי אשפוז כמו מאניקר מעטפת או לא משנה מה שלא ייקחו כסף המטפלים והמטופלים עצמם יסכימו לטיפול בקטמין או נזעי חשמל לסדר את זה בצורה מאורגנת היטב שהמקומות ייראו בעין כנקיים ולא כביח מפחיד אלא כמו בית מלון או כמו מרפאות שכן מפוארות משהו כביכול מסודר כמו נגיד אצל רופא שיניים קוסמטיקאית אנא אערף משהו שנראה טוב ולהכניס אחד אחד לטיפול בקטמין או נזעי חשמל משני הצדדים במשך תקופה של חודש כמובן צריך הסכמה מלאה של כל הסובבים את הבן אדם גם אמא אבא קרובים ומכרים וכו ושזה ייתקיים ברוח טובה ובאזור טוב ולראות מה קורה באמת אחרי הטיפול הזה כי בתכלס כל טיפול אחר סתם גוזל זמן והחיים ממשיכים וביום יום כולל שישי שבת חגים ומועדים זה סוג של סבל וכאב וסתם זרימה מיותרת של החיים כי בתכלס כל אחד ואחת שיש לו את זה כמובן זורם גם אם מנסים לשכנע אותו שזה יעבור ויופחת והכדורים וטיפול סיביטי וכל טיפול אלטרנטיבי משלים פונקציונלי אחר זתאומרת להגיע לרמת ביצוע של טיפול בחשמל או קטמין בצורה מסודרת ומדוייקת אפילו שיהיה רק בימי שישי בשעה כזאת וכזאת ווואלה מה שיהיה יהיה זתאומרת על החיים ועל המוות לקחת ריזיקה ולנסות אם יהיה יותר גרוע אז יהיה כוס אמק גם ככה סובלים מה ניקח עכשיו כל יום כדורים עד סוף החיים? מה טיפולים פסיכולוגים פסיכותרפיסטים עד סוף חיינו? ועוד לוקחים על זה כסף? רוצים לעזור? אז שיעזרו בהתנדבות או במחירים סימליים להוריד כל טיפול אישי ל-150₪ הכי גבוה כל הזיוני מוח על המס הכנסה מס בריאות ביטוח לאומי סתם שטויות או לדבר עם שר הבריאות לשלוח לו בקשות מיוחדות ומסודרות שלהוריד תמחירים לכל הפסיכיאטרים פסיכולוגים או כל מי שמנסה לעזור לחלש בתשלום ואפילו יותר מזה להתנדב ולעשות מה שאמרתי בכיף כן אני עכשיו מנסה לעזור ובלי תשלום או מחירים סמליים בלבד חייב אבל חייב להיות איזה משהו שיוריד או יבטל כל סוג של טראומה פוסט טראומה אוסידי סכיזופרניה מניה דיפרסיה אוטיזם טורט דאון אנשים בעלי מוגבלויות צרכים אישיים חינוך מיוחד אלוהים יצר הכל מהכל כל עירבוב אפשרי שקיים, אז תחשבו על זה קצת ותגיבו נראה דעתכם... פורום תפוז בברכה (כמו הרופאים) דר אהבה.

Soccer5

New member
כנ״ל אפשר להעביר הלאה ב...

פורום הורים לילדים עם פוסט טראומה/חרדה ופורום טורדנות כפייתית פורמים אחרים פייסבוק אינסטגרם לעשות העתק הדבק...

מה אתה מתכוון לבדוק בניסוי?

ל Soccer5 שלום,
קראתי כמה פעמים את ההודעה הארוכה שכתבת, ולא הבנתי מה אתה מתכוון לבדוק בניסוי, איזו שיטת טיפול אתה מציע.
אתה מזכיר כמה פעמים טיפולי חשמל וקטמין. האם אלה הטיפולים שאתה מציע לבדוק?

Soccer5

New member
כן

כי טיפול תרופתי וסיביטי זה טיפול לכל החיים זתאומרת שוב זה אינדיבידואלי וכל מקרה לגופו תכלס בן אדם שנקלע למצב של טראומה אוסידי או כל הגדרה אחרת בתחום הזה הוא סובל ואולי באמת לקחת קבוצה של אנשים מכל הגילאים מינים הגזעים ולשבץ אותם למקום נקי ומסודר כמו ספא כזה זתאומרת שזה לא יהיה מקום שמרגיש כמו ביח כמו אבארבאנל שלוותא גהה וכדומה כנל ביח רגיל וולפסון איכילוב מקום ניטרלי מסודר נקי ובו יעשו הטיפולים של נזעי חשמל או קטמין בצורה מפוקחת ומסודרת ביותר עם שירות טוב מבחינת המטפלים כמו שאתה משתדל ועונה פה על השאלות של רוב האנשים כמובן שהטיפולים האלה או שיהיו בחינם או בעלות סימלית וואלה לקחת ריזיקה שמה שיהיה יהיה כי בתכלס זה סבל נוראי וההבטחות של סיביטי וכדורים זה כן משיכה של הרבה זמן אני לא מאמין שכולם פה לומדים ועובדים ויש להם סדר יום ושגרת חיים נורמטיבית וחופש מחשבתי ורוגע ונינוחות בחיים ושאיכות חייהם טובה.

רחוק מזה

בדרך כלל סיביטי, בהיותו טיפול ממוקד, הוא טיפול יחסית קצר.
לעתים אחרי טיפול מסודר (של פעם בשבוע) עוברים לפגישות בתדירות נמוכה, של פעם בשבועיים-שלושה, לשם מעקב ושמירה על השגי הטיפול.
אבל זה לא ההסדר הרגיל.

כפי שאמרתי - מדובר בטיפול יחסית קצר.

אני עברתי סיביטי להפסקת עישון

וזה באמת לא היה טיפול ארוך.
לא האמנתי שאפשר להגיע לשינויים כאלה רציניים בזמן קצר
אבל באמת היה צורך בהמשך תמיכה שמה שהישגתי,זה יישאר

מתנצלת על התשובה המעוכבת

הייתי מאוד עמוסה, בעיות משפחתיות (ולא ארחיב...)
הסביטי מאוד עזר, אבל זה לא קסמים אלא עבודה קשה.
זה לא רק הרגל. העישון מרגיע (אותי לפחות, ולא לעשן אומר שהמתח נישאר וזה לא פשוט.
אז היה שיפור, אבל בתקופת המתח האחרונה כמעט התדרדרתי חזרה, ומזל שהמטפל היה מוכן לדבר אתי פה ושם ולעודד אותי לא להישבר

למעלה