תינוק חדש בא לעולם

dizel1

New member
אלישוע היקר

רק לאחר מעשה עשיתי חיפוש בפורום ומצאתי את הדיונים הקודמים אודות החיסון- כדאי לא כדאי, ומהן ההשלכות. למדתי המון, וקיבלתי בערך את תמונת המצב, ואת הדילמה. הצטערתי לללמוד כי היתה לך נגיעה אישית בנושא. כולי תקווה ותפילה כי העניין כבר מאחוריך או ממש בדרך לכך. שבוע טוב

dizel1

New member
עניין אישי

אני מקווה בקרוב שהעובר שבבטנה של אשתי- יצטרף אלינו וירחיב את משפחתי הקטנה. התענינותי בהומיאופתיה הובילה אותי אל השאלה שבתחילת השרשור, ואל הנושא הזה של חיסון. יש עוד עניין אישי אשר מציק לי בדיוק בשניה זו (למען האמת לפחות שני עניינים "רפואיים") אבל איני רוצה להיות מטלה או סתם להציק בשאלות רבות.

אם כך

שתהיה בשעה טובה ומוצלחת, זו באמת בשורה טובה
אם הדבר שמטריד אותך צריך ויכול לעניין את כולנו אז תתפדל וכתוב. אם אתה מבקש פיתרון אישי עדיף על גבי מסר. שבוע טוב. אלישוע

לדיזל-שלום

נושא החיסונים אינו נושא שיש בו שחור ולבן בלבד. ז"א או שאתה מחסן הכל או שבכלל לא. בהחלט יש דרכי ביניים. לכן, כמי שהולך להיות הורה חשוב שתלמד את נושא החיסונים ותבין בדיוק את מהותם של החיסונים כולם וכל חיסון בנפרד. יש חומר רב בנושא שניתן ללמוד (מרפאת טיפה מהטבע ברעננה, אירגון חסון, ספרו של ד"ר חיים רוזנטל על חיסונים). מניסיוני אני יכולה לומר לך שחשוב ששני ההורים יהיו בראש אחד בענין ויבינו את הנושא. כשזה כך, אפשר לעמוד בביטחון מול כל העולם. הלחצים על מי שאינו מחסן הם רבים ומלווים ברגשי אשמה. הדבר שעליו אין בעיני ויכוח הוא, שאין לתת את הזריקה הראשונה עם צאתו של העובר לאויר העולם. זה חיסון שאיננו נחוץ בכלל(הפטיטיס), בעיתוי גרוע. יש להודיע עם כניסתכם לחדר לידה שאינכם מעונינים בו ואף לחתום. כל טוב עירית

MAYDA

New member
לדיזל שלום!

אם אינך רוצה שתינוקך (שיבוא בעזרת השם בשעה טובה) יחוסן, או אם אתה מתלבט, הכן כבר עכשיו שלט גדול ומאיר עיניים - לא לחסן את תינוקי בבקשה! - שים אותו בתיק שאשתך מתכננת לקחת לבית החולים וכשיוולד התינוק הצב את השלט בעריסתו וגם אמור שאינך מעונין בחיסונים למילדת. מנסיוני הם מתחשבים ולא מחסנים. אף פעם לא מאוחר לחסן את התינוק ועדיף לחכות שיתחזק קצת יקבל מנוזל הזהב של אימו ורק אז אפשר להתחיל לחסן אם רוצים. בברכה ושיהיה בשעה טובה. מידה.

הנושא הזה עולה בפעם השלישית

אם אינני טועה. בי עדיין קיים חשש...(דיה צרה בשעתה
) ההסבר ללמה לא.....עושה שכל. בינתיים אנחנו מתחסנים גם ללא חיסון.... רק בשורות טובות

למעלה