תינוק במצג עכוז ללידה טבעית?!...

יעל נור

New member
תינוק במצג עכוז ללידה טבעית?!...

שלום שמי יעל ואני בשבוע 36+5 ניסיון היפוך (ע"י ד"ר קנטי) נכשל ועכשיו אנחנו בדילמות של לידת עכוז לעומת ניתוח קיסרי (שאני מאוד לא רוצה).

גרה במרכז ת"א, פרסונל של איכילוב ואת הגדולה שלנו אכן ילדנו שם בלידה טבעית (בלי אפידורל, שבוע 37+3 הגעתי לחדר לידה וארבעים וחמש דקות אחכ היא הייתה בחוץ, את הצירים העברתי בבית וברחוב).

הבנו שאיכילוב לא אופצייה ללידת עכוז (היה לנו היום תור לקביעת קיסרי אלקטיבי וקיבלנו מסר חד משמעי שיש להם אולי 2 לידות כאלו בשנה והם לא מנוסים ולא כדאי לנו) אז הכי קרוב (ולפי השמועות עם ניסיון) זה מעייני הישועה.

אז רציתי לדעת אם מישהי ילדה שם עכוז ובכלל פרטים על הגישה שם (באינטרנט הכל נשמע נהדר).

המון תודה

יעל

|שמאתמול מנסות גם מוקסה והולכת עכשיו לטיפול ברפלקסולוגיה, אבל לא אופטימית לגבי התהפכות של הפיץ....|

לילך 56

New member
ד"ר פלוטקין בשע"צ

אני זוכרת שהיה פה סיפור על לידת עכוז, במרכז, לא זוכרת איזה בי"ח, אם אני לא טועה זה היה ד"ר הנדלר, אבל זה לא היה מסוכם מראש עם הרופא, היא הגיעה ללידה והתעקשה שלא רוצה ניתוח ואז מצאו את הרופא שיודע לקבל כזאת לידה. אני לא חושבת שאני באופן אישי היתי מסוגלת לקחת סיכון כזה...

חפשי הודעות של נננעמה1, היא מנוסה בענין, אבל בירושלים
ביקור חולים היו חזקים בזה, כשד"ר יפה ניהל את המחלקה, אבל השתנה שם ראש המחלקה לד"ר פולק ולא ברור מה המצב שם מאז

היתה עוד אחת - יסמין סיון אם אני לא טועה שגם ילדה עכוז וגינלי בשע"צ עם ד"ר פלוטקין, ונסעה מהמרכז לירושלים כשהתחילה הלידה.

בהצלחה!

savvysunflower

New member
למיטב ידיעתי, במעייני לא בהכרח מקבלים

לידות עכוז, בלי רופא פרטי. המקום היחיד באזורך ששמעתי שמוכן לקבל לידה כזאת כנוהל זה לניאדו (ורק אם זו לידה שנייה והלאה--מה שנכון אצלך). אני חושבת שכדאי להרים טלפון למעייני וללניאדו ולשאול מה הנוהל שלהם במקרה כמו שלך.

שיהיה המון בהצלחה!

מעייני הישועה לא מקבלים

כנוהל. אם במקרה יש רופא בכיר שיודע ליילד עכוז- הם יהיו מוכנים אחרי כל הנסיונות להניעך מכך
אבל אם אין- הם בהחלט יעשו כל מה שניתן לשכנע לקיסרי
תבדקי את שערי צדק וביקור חולים
ואולי גם לניאדו
הדרך היחידה כיום (צערי) להבטיח לידה וגינלית בעכוז זה רופא פרטי שמיומן בכך

נסי בפורום לידות עכוז

כאן
http://www.doctors.co.il/forum-4924

לפי מה שהבנתי בית חולים יחיד כמעט שבו יש מספיק רופאים שיודעים לקבל לידה כזאת זה ביקור חולים
אופציות אחרות זה לניאדו ומעייני הישועה עם רופא פרטי או אם במקרה תגיעי בלידה פעילה ויהיה שם רופא שיודע לקבל לידה כזאת אז יש סיכוי.
בהצלחה!

יעל נור

New member
תודה לכל העונות :)

מכל הבירורים עולה שאף בית חולים לא ממש מתלהב לקבל לידת עכוז ובטח ובטח לא באופן טבעי (כמו שילדתי את הגדולה...) כך שהתחלנו לשקול ברצינות לידת בית...

יעל

|כך או אחרת כבר משתוקקת שיבוא כבר הפיצפון|

יעל נור

New member
דיברתי עם שניהם...

איכשהו (גם בלי קשר לעלות) שיפטן מרגיש לי יותר מתאים לנו ויש לנו פגישה בימים הקרובים.

נעדכן כשיהיה במה ובינתיים - תודה

יעל

|נכון לאולטרה סאונד של היום עדיין עכוז ותחושת הבטן שלי היא שכל המוקסות והוודו למיניהם לא יעזרו ופשוט ככה נוח לו|

savvysunflower

New member
כבר התבלבלתי לגמרי

בינך לבין בת זוגך שכותבת בפורום אחר שאני קוראת

למעלה