תינוקת שלא ישנה במשך היום בכלל

מכירים!מכירים!

אנחנו מכירים את זה טוב טוב. את תלמדי לזהות את הבכי. אצלנו בכי כזה כבר מגיע כשמרוב עייפות היא לא מצליחה להרדם.(הקטנה שלנו בת חצי שנה). בחודשים הראשונים היינו מרדימים אותה על הידיים, מרוב שכאב הלב על זה שהיא לא ישנה,היינו משאירים אותה לישון על מישהו מאיתנו כדי שתצבור קצת שינה.(על הידיים היא הייתה ישנה אפילו שעה/שעה וח\צי) אין ספק שזה לא אידיאלי/חינוכי/כיף/נוח בלה.בלה.בלה. אבל למי שאין תינוק שלא ישן לא יודע מה זה. ברגע שהיא ישנה במשך היום היאה גם מעסיקה את עצמה יותר בכיף ויותר זמן כשהיא מתעוררת.וגם כשהיא בוכה אני ממליצה לנסות "להסיט את תשומת ליבה" לפני שישר מרימים(ע"י משחק/שירים/כפיים וכ"ו) לא נרגעת?הייתי מרימה. ונחזור לשינה: תקחי בחשבון שהיא תישן בד"כ עם ידיים אבל אח"כ תצטרכי לעזור ללמוד להרדם לבד.זה השלב שאנחנו המצאים בו.בגלל שהיא לא ישנה זה היה בלתי נמנע,אני מאמינה שבילד הבא (בעז"ה)נהיה עם יותר ניסיון וביטחון. בכל מקרה אשמח לעזור-זה לא קל תינוק שלא ישן...

נועה ו

New member
לא נשמע לי כבעיה

אם היא ישנה רצוף בלילה אז זה דבר מעולה , הלוואי עלי!! אצלנו הוא ישן פעמיים במשך היום ומתעורר פעמיים שלוש בלילה , כנראה שזה מתקזז איכשהו
חוץ מזה אל תתפלאי אם זה ישתנה במשך הזמן - והרגלי השינה שלה ישתנו .

למעלה