תימחור סדנת יצירה - עזרה

babi12

New member
תימחור סדנת יצירה - עזרה

נתבקשתי לערוך סדנת יצירה לילדים , ואני לא יודעת כיצד לתמחר אותה כך שתהלום את חומרי הגלם, העבודה שלי, הנסיעה שלי כיוב' , וגם תעמוד בציפיות המבקש. האם יש "מפתח" מקובל לתימחור סביר של סדנאות יצירה או שזה עניין פרוץ ? אשמח לקבל עצות מהמנוסים :)

nuky1

New member
את צריכה להיות יותר ספציפית. האם הסדנה

חד פעמית. מה החומרים שאת משתמשת מה גיל הילדים וומזך הסדנה. אח"כ אפשר לחשוב הלאה.או שפשוט תתעניני במתנ"ס הסמוך מה המחיר

moncha

New member
באמת חסרה האינפורמציה

וגם מספר הילדים בסדנה.

ורדה 1

New member
ועוד פרט חשוב האם כל ילד משלם על עצמי או שגוף מסוים משלם על כולם. המפתח היחידי הוא שמצד אחד לא תפסידי ומצד שני המחיר לא יהיה כזה שלא ירצו לקחת אותך שוב (או אפילו בפעם הנוכחית). וגם, כמה זמן הסדנה?

babi12

New member
תודה על התגובות, עוד מידע

משך הסדנא שעתיים , לילדים בגיל 5-6 , קבוצת הילדים מונה 10 ילדים. הפעילות צריכה להיות מממונת ע"י מארגנת הקיטנה שבה משתתפים הילדים.

ורדה 1

New member
עכשיו זה יותר ברור אם ככה, זה חייב להיות לא יקר מאוד, כי בסך הכל הילדים משלמים בסביבות 70-80 ש"ח ל-5 שעות. אני מאמינה שהייתי לוקחת בסביבות 250-300 ומשתדלת להביא חומרים לא יקרים (בתנאי שאין לך נסיעה ארוכה). זה כמובן גם תלוי עד כמה נושא הסדנא הוא "מקצועי". אם זה משהו שדורש מידה רבה של מקצועיות אפשר לבקש גם 400-450 ש"ח לסדנה, רק לא בטוח שתקבלי...

למעלה