תיבת כתיבה באפליקציית טלגרם

argamon

Member
שלום לכם יש לי שאלה בקשר לאפליקציית טלגרם שיש לי בסמארטפון גלקסי נוט -9 ואני מקווה שאצליח להסביר כראוי: >לדוגמא: אני נכנס לאפליקציה ורושם בחיפוש בלחיצה על המגדלת למעלה את השם אברהם תפוזי, שהוא לא באנשי הקשר שלי ואני לא מכיר אותו.
> אז אם יש לו גם טלגרם אני אקבל הצעות השלמה לאברהם תפוזי במידה ויש יותר מאברהם תפוזי אחד ואני אוכל לכתוב לו הודעה.
> הבעיה היא שהקלדתי בחיפוש - 103fm שהוא דף תחנת רדיו וקיבלתי דף מלא בהודעות שונות אבל אני לא רואה באף הודעה תיבה לתגובה.
> האם תוכלו להסביר לי בבקשה למה אני לא רואה באף הודעה תיבת תגובה בניגוד לתגובה לאדם פרטי בה כן יש תיבה לתגובה?
בתודה לתשובתכם.

JEK12345JEK

Well-known member
שלום לכם יש לי שאלה בקשר לאפליקציית טלגרם שיש לי בסמארטפון גלקסי נוט -9 ואני מקווה שאצליח להסביר כראוי: >לדוגמא: אני נכנס לאפליקציה ורושם בחיפוש בלחיצה על המגדלת למעלה את השם אברהם תפוזי, שהוא לא באנשי הקשר שלי ואני לא מכיר אותו.
> אז אם יש לו גם טלגרם אני אקבל הצעות השלמה לאברהם תפוזי במידה ויש יותר מאברהם תפוזי אחד ואני אוכל לכתוב לו הודעה.
> הבעיה היא שהקלדתי בחיפוש - 103fm שהוא דף תחנת רדיו וקיבלתי דף מלא בהודעות שונות אבל אני לא רואה באף הודעה תיבה לתגובה.
> האם תוכלו להסביר לי בבקשה למה אני לא רואה באף הודעה תיבת תגובה בניגוד לתגובה לאדם פרטי בה כן יש תיבה לתגובה?
בתודה לתשובתכם.
ש: למי אני יכול לכתוב?
אתה יכול לכתוב לאנשים שנמצאים באנשי הקשר שלך בטלפון ויש להם טלגרם, דרך נוספת ליצור קשר עם אנשים היא להקליד את שם המשתמש שלהם בטלגרם בשדה החיפוש אין צורך לדעת את מספר הטלפון שלהם לשם כך

ש: מי יכול ליצור איתי קשר?
אנשים יכולים ליצור איתך קשר בטלגרם אם הם יודעים את מספר הטלפון שלך או אם תשלח להם הודעה תחילה

אם הם לא יודעים את מספר הטלפון שלך הם יכולים למצוא אותך במקרים הבאים:
כששניכם חברים באותה קבוצה
אם הגדרת שם משתמש ציבורי אחרים יכולים להשתמש בחיפוש גלובלי ולמצוא אותך לפי שם המשתמש שלך
אם אתה מסכים להופיע בקטע אנשים בקרבת מקום (זה כבוי כברירת מחדל)

ש: כיצד אוכל לדעת למי באנשי הקשר שלי יש טלגרם?
אנשי הקשר שלך שיש להם טלגרם מוצגים בראש אנשי הקשר שלך יש להם גם תמונות

למעלה