תיאוריה
עד פרק 16

תיאוריה ../images/Emo58.gif עד פרק 16

בפרק 16 ראינו שכשסיילר קיבל את הכוח של דייל (זאת ששומעת הכל למרחקים) הוא לא יכל לשלוט בו מיד. אולי האיש המתפוצץ זה בעצם סיילר ולא פיטר? אולי כשסיילר יקבל את הכוח של טד הוא לא יוכל לשלוט בו מיד ופשוט יתפוצץ?

יש לי רעיון לתאוריה הגיונית../images/Emo58.gif

סיילר לוקח את הכוח של העוזרת של בנט שמשנה צורה, סיילר לוקח את הכוח של טד --> סיילר משנה את הצורה שלו לפיטר --> סיילר לא יודע לשלוט בכוח של טד ומתפוצץ. בגלל זה כולם חשבו שזה יהיה שפיטר שיתפוצץ. טוב, בטח סתם דיברתי שטויות עכשיו

../images/Emo6.gif בדיוק יצא לי לקרוא את זה עכשיו

באתר של קריסטין... ואז ישר חשבתי על מה שרשמת.

Snow White King

New member
גאוני

גם לפי דעתי פיטר לא יתפוצץ כי כמו שראינו פיטר משתלט די טוב ולא כמו סיילר בפרק שעור התוף שלו כמעט נקרע

lashlushon

New member
לא סביר../images/Emo58.gif

דבר ראשון, סיילר אמור להבין איך דברים פועלים, מכאן שהוא גם אמור לדעת להשתלט על זה, לא? גם פיטר יודע איך דברים פועלים, שזה קצת מקשה על העניין. אבל מתי טד לא מצליח לשלוט בכח שלו? רק שהוא מתעצבן. אולי באותה נקודה מישהו עצבן את פחטר בצורה רצינית, והוא לא יכול היה לשלוט בכח של טד(שזה יכול להסביר איך פיטר עכשיו יוכל לברוח מסיילר)

למה לא סביר? ../images/Emo58.gif

סיילר *לא* הצליח להשתלט על הכוח של זו ששומעת מיד איך שהוא קיבל את הכוח. ברגע שהוא יקבל את הכוח של טד אי אפשר לדעת איך זה ישפיע עליו...

lashlushon

New member
כי../images/Emo58.gif

הכח של האישה ההיא זה לא כח שבאמת אפשר לשלוט בו, כמו שהיא אמרה(ם אני לא טועה)- שהאייפוד זה כדי למנוע רעשים מבחוץ, לא? כנראה שזה כח שפועל כל הזמן, וסיילר, לא היה רגיל לזה ובגלל זה כל דבר נשמע לו בווליום מטורף... חוץ מזה, סיילר למד להשתלט על כל הכוחות שלו דיי מהר, לדוגמא על הכח של ההמסה הוא השתלט מהר, כמו שראינו, ואנחנו צריכים להבין שהכח של השמיעה הוא יוצא דופן...

Snow White King

New member
אממ לא ../images/Emo58.gif

היא אמרה שזה הדבר היחידי שמעסיק אותה היא התכוונה למוזיקה שחורה לא שהאיפוד עוזר לה להתמודד עם השמיעה המוגברת

lashlushon

New member
אופס../images/Emo58.gif

אז לא שמתי לב כמו שצריך בכל מקרה, זה באמת נראה כאילו זה כח שאין ממש שליטה עליו, כמו שלקלייר אין בדיוק שליטה על הריפוי שלה, זה קורה(כמו שראינו לדוגמא שכשהמנתחת אחרי המיתה הוציאה לה את המוט מהמוח, היא התרפאה לבד, בלי שום מודעות לעניין). ואם אנחנו ראינו שלסיילר פעם אחת הייתה שליטה מהירה על הכח ופעם אחרת שליטה איטית, אני הייתי נוטה לחשוב שהוא שולט ימהר, ולא לאט, וכבר אמרתי למה.

אבל גם ../images/Emo58.gif

טד לא שולט בכוח שלו טוב... והוא חלק ממנו. מה אם מישהו לא מנוסה יקבל את הכוח שלו? (שתי האפשרויות היחידות שלנו זה פיטר וסיילר)

lashlushon

New member
../images/Emo58.gifהוא כן

לא ראית בהתחלה של איזה פרק(לא זוכר כבר) שהוא ישב בדירה שלו ופשוט הוציא כדורי קרינה מהידיים, או שהוא עשה את אותו הדבר כשהוא היה בבית של קלייר? הוא לא שולט בכח שלו רק בנסיבות מסויימות...

Snow White King

New member
בהתחלה הוא לא ../images/Emo58.gif

איך הוא שלט אם הוא גרם למוות של אישתו? הוא הוציא את הכדורים הזוהרים בבית של קלייר

lashlushon

New member
../images/Emo58.gifבהתחלה

אבל היה הבדל עצום(יחסית) בין הנקודה שבה הוא הרג את אשתו לנקודה שבה ראו אותו מוציא כדורים. עם הזמן הוא למד לשלוט בזה. הוא לא הוציא אותם רק בבית של קלייר, הוא הוציא אותם גם בבית שלו, אני בטוח

Snow White King

New member
נכון ../images/Emo58.gif

אבל אמרת ל "עיני לילה" שהוא כן שלט בכח שלו טוב ובהתחלה הוא ממש לא שלט על זה הוא שלט קצת לפני שנפגש עם מאט אני לא בטוח אם הוא שלט בזה בבית הקברות כאשר חיסל את כל הדשא הירוק
אבל מה שבטוח הוא שלט בכמות קטנה בבית של קלייר כשהוא הוציא כדורים מהיד כשהוא הוציא כדורים זה היה נראה כאילו הוא מנסה לעבוד על זה ולא נראה לי שהוא שולט על הכח שלו מספיק טוב

Ihavenonick

New member
../images/Emo58.gifחשבתי על זה עוד מקודם

זה די קשה לדעת. בינתיים ישנם שלושה מועמדים: סיילר, פיטר, טד. כל אחד והסיבות שלו בקשר לשליטה על כוחות- אין קשר ברמת השליטה של האדם המקורי לבין רמת השליטה של סיילר באותו כוח. הדוגמא הטובה ביותר לכך: הטלקניסיס- האדם המקורי היה צריך להתרכז בשביל להזיז את הכוס מול סיילר. היום סיילר רק מזיז שתי אצבעות ומצליח להעיף אנשים ככה.

West Doll

New member
אבל בינתיים כל מה שפיטר..../images/Emo58.gif

חלם קרה דביוק אותו הדבר..פחות או יותר
כאילו, לא היה מקרה שהוא חלם משו וזה היה שונה. והוא חלם שזה הוא מתפוצץ. אז לא נראה לי שזה אמור להיות מישו אחר.

רוני13

New member
חחח...המשפט...סוג של../images/Emo58.gif

"אבל בינתיים כל מה שפיטר חלם קרה בדיוק אותו דבר...פחות או יותר" חחח...קצת לא הגיוני!

למעלה