תח"צפת ושונות

מצב
הנושא נעול.

tsd91

New member
תח"צפת ושונות

תח"צפת ושונות
העיר צפת השקטה והיפה אינה מקור לחדשות רבות מידי, אבל משהו כן קורה:

• שני קווים חדשים 1 ו-12 החלו לפעול בתחילת השבוע. הקווים מחברים את צפון/מרכז העיר עם דרומה. לקווים תדירות סבירה (אם כי סיום הפעילות מוקדם מידי, והייתי מצפה לתיגבור בשעות אחה"צ) ואני מאמין שהם יהיו הצלחה. דבר מעניין: הקווים משתמשים במיניבוסים (11+נהג) ולא באוטובוסים או במידיבוסים. גם הצביעה השונה (לבן עם לוגו החברה) גורמת לך למצמץ רגע עכשיו הגיע העת שהקווים הבין-עירוניים (9XX ואחרים) יפסיקו את הסיבוב הארוך והמיותר בדרום העיר.
  • שילוט סטטי החל להתלות בתחנות העיר. השילוט נעים לעין ומציג את האינפורמציה בצורה נוחה. צל"ש! אעלה תמונה מאוחר יותר.
------------
שאלה לידעני הפורום: האם ידוע היכן תמוקם תחנת הרכבת העתידית בראש פינה?

tsd91

New member
שבת ותח"צ

תח"צפת ושונות

• שני קווים חדשים 1 ו-12 החלו לפעול בתחילת השבוע. הקווים מחברים את צפון/מרכז העיר עם דרומה. לקווים תדירות סבירה (אם כי סיום הפעילות מוקדם מידי, והייתי מצפה לתיגבור בשעות אחה"צ) ואני מאמין שהם יהיו הצלחה. דבר מעניין: הקווים משתמשים במיניבוסים (11+נהג) ולא באוטובוסים או במידיבוסים. גם הצביעה השונה (לבן עם לוגו החברה) גורמת לך למצמץ רגע עכשיו הגיע העת שהקווים הבין-עירוניים (9XX ואחרים) יפסיקו את הסיבוב הארוך והמיותר בדרום העיר.
  • שילוט סטטי החל להתלות בתחנות העיר. השילוט נעים לעין ומציג את האינפורמציה בצורה נוחה. צל"ש! אעלה תמונה מאוחר יותר.
------------
שבת ותח"צ
הנה ידיעה מעניינת. האם היא משקפת רוח חדשה במשרד התחבורה? לא נראה לי. הלוואי.

היא משקפת את הרוח העקבית של עידן יוסף לעשות כל מה שהוא

שבת ותח"צ
הנה ידיעה מעניינת. האם היא משקפת רוח חדשה במשרד התחבורה? לא נראה לי. הלוואי.
יכול על מנת למנוע הפעלת תחבורה ציבורית בשבתות וחגים.

orchilit

New member

יכול על מנת למנוע הפעלת תחבורה ציבורית בשבתות וחגים.

tsd91

New member
תיקון טעות

תח"צפת ושונות

------------
תיקון טעות
מספר המקומות במיניבוס (מתוצרת מרצדס) גדול יותר משחשבתי. נראה לי 13 מקומות קבועים ועוד 4 מתקפלים. יש גם מקום לעגלת ילדים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה