תחשבו טוב טוב לפני שאתם עונים:

תחשבו טוב טוב לפני שאתם עונים:../images/Emo89.gif../images/Emo90.gif

נניח ויש לכם את האופציה להפוך לבן המין השני לחודש אחד. זה חד פעמי, ולא יחזור שוב (
פיה קמצנית, מה לעשות ) הדבר היחידי שישתנה זה החיצוניות שלכם.
המוח, הידע, צורת המחשבה - הכל נשאר אותו הדבר.
הייתם מנסים
ויותר חשוב - מה הייתם עושים בחודש הזה? מה הייתם בודקים? למה הייתם מנצלים את החוויה?

אני דיי בטוח שאני יודע מה היה קורה איתי .. מאחר ואני טיפוס עם פיוז (ממש אבל ממש) קצר אני הייתי הופך לאיזה מרוקאית זקנה והייתי גומר בתור טבחית באיזה מסעדת פועלים שמכינה מאכלים מזרחיים בא.ת.קלה באשדוד ../images/Emo3.gif

כן אבל אני גם דיי דביל ככה שאני כנראה אצה חצי כורדית וההמשך של הבדיחה כבר ידוע .. לא ?!? ../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif ויש את המסעדת הפועלים הגדולה ההיא ליד רח' הבטיחות אם אתה מכיר .. אחלה של אוכל .. אני לפעמים לוקח שם חמגשיות כשאני באיזור ../images/Emo3.gif

ohadz

New member
אתה מדבר על "מבחר"..חח...

כמה באגטים טחנתי שם..

יש לידם מאפיה ואיזה מסעדה קטנה של איזה רוסי וחנות של חומרי בניין ??? כי אם כיין אז זה זה ../images/Emo3.gif אתה חושב שישלמו לי שם בעין יפה ? ../images/Emo3.gif

חודש זה המון!

קודם כל הייתי קוראת לעצמי שחר (
) ואז מיד הייתי בודקת את היחס בכבישים לנהגים גברים.. בסופי שבוע הייתי בודקת את מידת ההשפלה בסלקציה המעיקה למועדונים. אחר כך הייתי נכנסת לכפר הערבי פה ממול לקנות כמויות אדירות של סיגריות בזול שיספיקו גם כשאחזור להיות ליאת (הסיכויים שאישה תצא משם במהירות ובלי טראומות, קלושים ). ביום-יומיים האחרונים אולי הייתי מפעילה את הקסם שלי על הבחורות פה. בטח יש עוד מלא דברים.. :)

למה רק ביומ-יומיים האחרונים? ../images/Emo8.gif

כל הגברים ששאלתי אותם את זה ( טוב, חוצמזאדק ) הודו שהם היו הופכים לשרמוטות ( איך שהוא הם דמיינו שהם הופכים לכוסיות על ויוצאים לפיק אפ בר כל ערב ) נו, יש מלא דברים, אז מה עוד?
לא מסקרן אותך איך זה להשתין בעמידה? לא לשים חזיה? ללכת רק עם בוקסר בחוץ? לגמור בקלות בלי כל הבלאגן מסביב שאנחנו צריכות? < אחלה שם, ד"א
>

yoli

New member
חח בדיוק

דיברתי על זה עם חבר שלי. נראה לי מגניב להתהלך כל היום ולחפש את מי לזיין , גם השינוי הוא חיצוני, פתאום עומד לך וכאלה חחח ללכת בלי חזיה ולהרגיש ציצים אחרים. לא רע בכלל :)

תכל"ס אני יגיד לך ככה .. לא רוצה להיות אישה והסיבה היא הכי פשוטה שיש בעולם ואפ'חד לא חשב עליה ככה ... כי אז זה רק יתן לגיטימציה למרפי לזיין אותי עוד יותר חזק ממה שהוא דופק אותי גם ככה ... ../images/Emo3.gif

להשתין בעמידה! זה צריך להיות להיט

וכן,גם כל מה שאמרת,בנות..בלגן..אבל זה לא דחוף.. זה הקינוח:)

Octopussy

New member
מחפש את נקודת הג'י אצלי

כדי להצליח בגילגול הבא (בחודש הבא)

kiaora

New member
מת להתחלף לחודש

נראה לי שאם הייתי הופך לאשה לחודש הייתי מאונן ועושה סקס כל היום פשוט מהסיבה שנורא מעניין אותי איך האורגזמות הנשיות לסוגיהן מרגישות ובטח היה לוקח לי זמן עד שהייתי מסוגל לגמור, אז צריך הרבה אימון.

kiaora

New member
ידידי

הסיכוי שתוך חודש תגיע למולטי אורגזמה דומה לסיכוי שתוכל להפוך להיות אשה לחודש

emh

Member
תשובה...

טוב, מכיוון שצורת המחשבה לא היתה משתנה, אז לא הייתי פתאום נמשך לגברים אז לא הייתי עושה משהו עם גבר. כמובן שביום הראשון הייתי מרגיש איך זה בכלל מרגיש בדברים היומיומיים (החל מללכת בלי שיש איברי מין גבריים בין הרגליים, ואיך מסתדרים עם שדיים) בטח הייתי מאוד מתלהב מכל הקטע הזה
תחושה של חדירה הייתי בודק עם צעצועי מין ומין... הייתי מחפש עם בחורה לסבית
(טוב, אם בכל זאת הייתי צריך לעשות משהו עם גבר אז הייתי מסכים שגבר יירד לי, וזהו.) (הבעיה היא שקשה לדעת על מי אפשר לסמוך ובגלל זה כנראה שהייתי מסתפק בלסבית)

LOL זה בדיוק מה שהחבר אמר לי ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

אם הייתי הופכת לגבר, לא נראה לי שהייתה לי בעיה לזיין בחורה.. לא נראה לי שהייתי מוצאת הומו וחודרת אנאלית

למעלה