תחשבו טוב טוב לפני שאתם עונים:

לפי מה שאת אומרת אולי בכל זאת היה לי סיכוי אצלך אם היית הופכת לגבר .. במידה ולא הייתי נשוי ולו רק בגלל העובדה שאת תמיד אומרת שאני מתנהג ממש כמו "נקבה" ../images/Emo3.gif

cfnm boy

New member
טוב, אצלי זה פשוט

אם וכאשר היה נמאס לי לשחק לעצמי בשדיים, הייתי קופץ(ת) לביקור במספר מלתחות נשים וסאונות וכאלה.

KeyserSoze

New member
מנסה להרוויח כמה שיותר כסף

ע"י עבודה כחשפנית או דוגמנית עירום, וגם עושה התערבויות על חניות ברוורס... וכמובן פה ושם משתדל להנות עם לסביות וצעצועים.

wild orchid

New member
בגלל שרק חיצונית הייתי משתנה,

אני מניחה שהייתי הופכת להומו.הייתי מבקרת במלתחות של כדורגלנים אנגליים,ברזילאים וספרדים.הייתי דופקת בטוסיק איזו דו או הומו שווה במיוחד כדי להבין את התחושה של אנלי ואיך זה לחדור לתוך מישהו.

לא היית רוצה להרגיש איך זה לחדור לאישה?

( בסדר, אני מבינה, לא נמשכת אליה והכל אבל - זה היה מגעיל אותך? אותי מסקרן בטירוף איך זה מרגיש :))

wild orchid

New member
דווקא לא,

אבל בגלל שאני ובן זוגי אוהבים להשתעשע עם סטראפ און,הייתי שמחה לדעת איך זה מרגיש על אמת.ועוד דבר,אני מתה לדעת איך מה זה גמירה של גבר,מתה להרגיש איך זה לגמור בתור גבר כי לא פעם נתקעתי באמירה מפיו של גבר:איזה כיף לך שאת אישה,הלוואי עליי את האורגזמות שלכן.מעניין מה ההבדל בתחושה...

אז ככה..

קראתי חלק מהתשובות אז אין ספק שהתשובה שלי תושפע מחלק מהן... אז קודם כל הייתי משתעשע עם השדיים נון סטופ, חולה על האיבר הזה וזה כמו לקבל צעצוע נחשק לחודש. לא הייתי שוכב עם גבר, אבל בהחלט מאונן עם ובלי כל אביזר שיש ומרגיש ולומד טוב טוב איך מרגישה חדירה מהצד הנשי ואיך מרגישה גמירה נשית (אם הייתי מצליח אחרי כל הקשיים שאני קורא עליהם
). חוץ מזה הייתי מנצל את הזמן ולומד מה קורה לבחורה עם מחשוף נאה שנועצת מבטים מפתים/מפשיטים או לחילופין ביישניים, מסקרן ביותר... מחפש בנרות לסבית שתמשוך אותי ומתפלל שזה יהיה הדדי, כשאני כותב את זה אני חושב על זה יותר וזה עוד יותר מסקרן ממה שחשבתי
מבלה שעות לא מעטות במלתחות נשים (מובן שלמטרות מדידת בגדים ומקלחות בלבד). חוץ מזה אני בטוח שגם בלי לתכנן, יקרו לי כל כך הרבה דברים מפתיעים, ויפלו לי אסימונים ותובנות חדשות בלי סוף כי זו נשמעת באמת חוויה מדהימה.

אם זו לא שאלה היפותטית

ויש לך דיבור עם פיה
כזו, אנא ממך, צרי קשר ותני לי הזדמנות לנסות ולזכות במשאלה. מוכן ללכת רחוק בשביל זה
.

למעלה