תחרות סיפורי הרוחות יוצאת לדרך

תחרות סיפורי הרוחות יוצאת לדרך../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

התחלנו בתחרות חדשה בפורום לשבוע הקרוב בה הסיפור המפחיד או המרגש ביותר מסיפורי הרוחות שתפרסמו פה על גבי הפורום יזכה בפרס מהנהלת תפוז אז קדימה תתחילו לכתוב. התחרות תנעל ביום שני הבא ויומייים לאחר מכן יתפרסמו התוצאות של הזכיה. אין להגיב לסיפורים בהוכחת המספרים, ונא לשים לב לשפה. שבוע מקסים
לינוי

XXXנירXXX

New member
יש לי משו אמיתי.....

אני לא מאמין שיש רוחות בארץ שלנו(א"י) בעיני תמיד חשבתי זאת עיר קודש והכל ושאין מצב שרוחות יהיו בארץ הזאת. קרו לי המון דברים מוזרים אבל אף פעם לא חשבתי שזה רוח או משהו דומה. בפסח טסתי לטורקיה...למלון מדהים ועתיק כזה מבחינת מראה. הם נתנו שם תחושה כאילו המקום באמת עתיק. לא תארתי לעצמי שיהיו רוחות במלון...לא היתה בי אמונה לזה...וחשבתי שאם יקרה משו זה צירופי מקרים ודברים מוזרים. בקיצור הטיול הזה היה עם המשפחה..ולי נתנו חדר לבד. שכבתי על המיטה וראיתי טלוויזיה...איכשהו הבית מלון הזה הביא בי צמרמורות בכל מקרה ופשוט הכחשתי שאני פוחד. האור היה דולק ביחד עם המזגן והטלוויזיה. אני רואה טלוויזיה ופתאום האור מתחיל להבהב...כאילו יש איזה בעיה... האור נכבה לגמרי...הבנתי שזאת בטח הפסקת חשמל או קצר...פתחתי את הדלת וראיתי שבחוץ האורות דולקים. המזגן היה פועל והטלוויזיה גם...איך זה... האור ליד המיטה עדיין נשאר דולק... ופתאום אני רואה כמו עדים כאלו של ידיים על המראה. ברחתי מהחדר בריצה שאי אפשר לתאר לחדר של ההורים.... אבא שלי כזה שאל מה קרה..סיפרתי לו את הסיפור כשאני מגמגם...אבא שלי כמובן אמר לי : תפסיק להיות בחורה... ירדנו למטה ואבא שלי שאל בקבלה מה פשר הדבר הזה... בעל המלון אמר לנו שיש רוחות במלון... לא הבנו למה הוא אמר לנו דבר כזה.. הוא אמר שהרבה תיירים באים לפה כי הם יודעים שיש פה רוחות...חוקרים את המקום פחות או יותר.. הוא אמר שהמון מלונות עושים את אותו דבר ויש כמה שמשקרים לגבי זה כדי למשוך תיירות...ושזה דבר נפוץ בעולם. אני עדיין חושב שזה היה בטח סתם זיוף... אבל יש בי ספקות...

rasmus girl1

New member
איזה מלון זה?

בקיץ אני טסה לטורכיה,לדעת כדי לא להתאחסן שם,אני קופאת ברגע שאני רואה דברים כאלו..מזל שהיה לך כוח לרוץ חח.. אע ושאלה,אפשר לכתוב סיפור בדוי?

dirty look

New member
התכוונת אליי?

כי אם כן רק "תירגמתי" מה שהוא ניסה לומר
אני לא אמרתי את זה...

XXXנירXXX

New member
היתי צוחק כשהוא היה אומר את זה..אבל...

יותר פחדתי מצחקתי... תמצתתי מה קרה באותו היום..

זה נשמע ממש אמיתי ומפחיד ובעיקר אם הייתה לכך

מודעות במלון כנראה שזה נכון, טורקיה היא ארץ עם אמונות על רוחות וכבוד לרוחות אז אני מתארת לי שלא היו אומרות זאת סתם כדי לעזור ליחסי הציבור התיירותיים שלהם
לינוי

Dark faith

New member
תתפלא,

יש המון סיפורים ועדויות על מלונות רדופים.... מצמרר!!

XXXנירXXX

New member
קשה לי להאמין..אבל אני חושש שזה נכון

כאילו...אף פעם לא האמנתי ברוחות..ובטח שלא בסיינס... כאילו...תמיד חשבתי שאיזה אחד מהקבוצה מזיז את הכוס בכוונה כזה... אבל....מאז אותה חופשה יש בי ספקות לכל זה...ואני חושב שיש באמת דבר כזה... לא נראה לי שהם שיקרו... כי קיבלתי הוכחה לזה...

../images/Emo186.gif לי היה קטע הזוי:

בערך בגיל 18, ישנתי עם אחותי בחדר (לכל אחת מאתנו יש חדש משלה, אבל פעם ב... היינו ישנות ביחד) ההורים לא היו בבית כל הבית היה סגור (אצל ההורים שלי יש זכוכיות כפולות אטומות) בקיצור... בערך ב- 10:00 בלילה אמרתי לה שלא תפחד, אבל בדיוק בחצות יש רוח שבאה להגיד לי לילה טוב בכוונה - מתוך מטרה להפחיד אותה!!! טוב, המשכנו לקשקש, ראינו סרט, ובדיוק בחצות, כאשר השעון במטבח צלצל - הדלת שלי נפתחה עכשיו תבינו, מדובר בדלת עם ידית עגולה שנפתחת בסיבוב בלבד (כמו בבתי מלון) מה גם שכל הבית היה אטום לחלוטין ואין חלון מול הדלת או משהו כזה שאפשר להאשים רוח מבחוץ.... אני לא קלטתי את זה כי הייתי עם הגב לדלת אבל ראיתי את אחותי מתעוותת כולה ושסובבתי את הראש, ראיתי את הדלת תפתחת לאט לאט מיותר לציין ששתינו פרצנו בבכי התקשרנו להורים בוכות בהיסטריה כמו 2 מפגרות. לימים, גיליתי את עולם המיסטיקה והרוחניות והבנתי שפשוט זימנתי ישות בלי להתכוון.

אני לא מאמינה שיש לי הזדמנות לספר מה קרה לי..

אוקיי זה היה כשהייתי בת 13 וחצי בערך,ב2001. אם אתם זוכרים,אז יצא הסרט של אמינם "8 מייל" ואני ושכנה שלי שאנחנו כמו אחיות עד עצם היום הזה,הלכנו לקניון במוצאי שבת כדי לראות הסרט.(אז היינו יחסית קטנות וללכת לקניון זאת הייתה בשבילנו יציאה חחח) בקיצור הלכנו לסרט והוא התחיל ב10 וקצת והסתיים ב12 כמעט וחצי בלילה.אחרי שהסרט נגמר נכנסנו לשירותים שבתוך המתחם של הקולנוע כיוון שהקניון עצמו כבר היה סגור וחיכו רק שמי שבקולנוע יצא.אז נכנסנו שניה לשירותים לסדר את עצמנו,ובשירותים היו 3 תאים.ואם אתם מכירים,זה השירותים עם הדלתות האלו שלמטה יש רווח גדול שאפשר אפילו לצאת מתחת אם נתקעתם חח... שתי הדלתות של התא הימיני והשמאלי היו פתוחות והאמצעית היה סגורה עם הסימן האדום הזה,שזה נעול מבפנים.וכשנכנסו לשירותים שמנו לב וראינו רגלים,עם מגף שחור או נעליים שחורות ושמלה או מכנס שחור והרגלים היו צמודות זו לזו... עכשיו אנחנו חשבנו שזאת בטח מישהי שנכנסה לשירותים אחרי הסרט כמו שאנחנו נכנסו,ואתם יודעים זה טבעי כזה,כמו פלקס שאתם נכנסים אז אתם קולטים שמישו בשירותים,במיוחד אם יש את הרווח הזה ואתם ממש רואים שמישו בפנים. טוב,אני וחברה שלי ראינו אותה,והתחלנו לדבר כזה בשקט כי התביישנו,כנראה ריכלנו על משו ולא רצינו שזו שבתוך השירותים תשמע,אז הנמכנו את הקול וציחקקנו כזה..טוב,אחרי שסיימנו לסדר את עצמנו ושמנו שפתון פתאום אני מסתכלת למראה וקולטת משו מוזר...הדלת נשארה נעולה,אבל איפה הרגלים של אותה מישהי שראינו?.. ואז כזה אני מסתכלת על חברה שלי ואני אומרת לה בשקט: "תגידי טלי,לא הייתה שם מישהי?"וזה לא שהיו עוד בנות והיה רעש ואולי היא יצאה ולא שמנו לב היינו לבד לבד לבד ואותה דלת נשארה נעולה! אז חברה שלי מסתכלת עלי ולוחשת לי:"אולי היא עומדת על האסלה?" אז צחקתי כזה ואמרתי לה מה את סתומה למה שהיא תעמוד על האסלה?ועיקמתי פרצוף כי זה היה ממש מגוחך כשהיא אמרה את זה חח.. ואז שתקנו כמה שניות,נראה לי שעברה לו בראש אותה מחשבה,וחברה שלי אמרה:"תבדקי את הידית שנייה...סתם לראות.."בדקתי והיא הייתה נעולה...והסתכלתי עליה ושתינו נהיינו קצת לחוצות.ואז היא אמרה לי:"בואי נתכופף שניה,נראה..." ואז שתינו השתטחנו על הריצפה,ממש נשכבנו,ואז אנחנו רואות שהמכסה של האסלה סגור!והדלת הייתה נ=ע=ו=ל=ה!!! חברה שלי ישר התחילה לצרוח והיא קמה תוך חצי שניה וברחה בצעקות מחוץ לשירותים.לי לקח כמה שניות לעקל וכשנשארתי כזה לבד והיא צעקה אז גם אני התחלתי לצרוח ולבכות וקמתי מהר ורצתי ומחוץ לשירותים אם אתם מכירים,יש את הפחים האלו שישי בקניון שיש מעליהם מאפרה כזאת והם מברזל כזה..בקיצור כשרצתי וצעקנו אז השומר רץ לראות מה קרה ובדיוק כשיצאתי נכנסתי בפח ובשומר ונבהלתי כפליים וצרחתי עוד יותר וצעקתי "תעזוב אותי,תעזוב אותי!" וברחנו... הזמנו מונית ספיישל הביתה,וכשהגעתי היה לי מזה פיפי...מיותר לציין שלא מיצמצתי לכיוון השירותים וישר עליתי למיטה והתאפקתי עד למחרת..... אחרי המקרה לא סיפרנו לאף אחד.ולנפי כן בכלל לא הייתי מאמינה בדברים האלו.תמיד אני אומרת שאני מאמינה רק אם אני רואה.מאותו יום אני מאמינה.ולפעמים יש לי קטעים שנגיד מדברים על רוחות ודברים כאלה בטלויזיה אני אז אני אומרת כן בטח,איזה שטויותי נזכרת במה שקרה לנו ואני סותמת ת'פה ומזכירה לעצמי מה קרה לי. חוץ מזה שחושך הוא הפחד הכי הגדול שלי....ובבית שלי קבוע כל יום ובמיוחד במוצאי שבת מ1 בלילה בערך עד כמעט 5 בבוקר יש רעשים מכיוון המטבח.ממש מישו דופק מתוך הדלתות,וכשאני קמה לכיוון המטבח זה נפסק.... כבר התרגלתי לזה אבל יש רגעים שזה נהיה ממש חזק ואני יכולה להרגיש כאילו משו עוד שניה מתנפל עלי והלב שלי בקטעים האלו דופק כמו לא יודעת מה.ניסיתי להסריט את זה במצלמה אבל לא כל כך שומעים ברור.. אני גם נורא פוחדת מהחדר שלי,ומאז שאני קטנה יש לי ממנו סיוטים.סבתא שלי שחייתי איתה 18 שנים והיא נפטרה לפני שנתיים הייתה ישנה פה בחדר הזה שאני כותבת ממנו עכשיו,על המיטה הזאת שנמצאת פה,ואני ממש יכולה להרגיש שהיא נמצאת פה בימי שישי בערב.כשאני יושבת בסלון ומסתכלת לכיוון החדר הזה והוא חשוך,אני מתרכזת בחושך מבלי למצמץ ולעייני נגלה פס ארוך לבן שצורתו משתנה........ גם חברות שלי שישנות אצלי מרגישות משו והן לבד אומרות לי:"תגידי יש לך שדים בחדר"?איזה מפחיד פה.. וכל זה מבלי שאי פעם סיפרתי להם על הסיוטים שהיו לי בו או על כל מיני דברים כאלו... חברה שלי שישנה אצלי לפני שנה בערך(ומאותו יום לא ישנה אצלי ולא הייתה פה...)קלטה באמצע הלילה כמו צורה של רגל הפוכה מוארת על הארון.והחדר היהי חשוך לגמרי והזכוכית והתריסים היו סגורים.היא התחילה לבכות ואמרתי לה שתשתוק כי אמא שלי ישנה...כן...גם אני ראיתי את זה והלב שלי דפק,אבל הסתובבתי והיא מהפחד נדבקה אלי וחיבקה אותי ונרדמנו.

dirty look

New member
פאק אישה זה ארוך../images/Emo178.gif

אבל אני יקרא... *קוראת* *קראתי* אמא!! איזה פחד מוות!! יש מצב זאת באמת הייתה אישה/ילדה וברחה? או אולי ילד שהתחפש כדי לעשות לכן התקף לב או משו? חח וגם הקטע של השדים בחדר והרגל... מפחיד :S מסכנה ;;

הייתי חייבת להוציא את זה החוצה:)סורי על

החפירה חח...קורים לי המון קטעים פה בבית אני עד היום מפחדת.אני רוצה להגיד לאמא שלי שתבדוק את המזוזות אבל סביר להניח שהיא תיתן לי בעיטה חח.....

למעלה