תחרות מסיבת פתיחת הקיץ 2

תחרות מסיבת פתיחת הקיץ 2

שרשור שני ואחרון כידוע, ביום חמישי הקרוב תערך מסיבת פתיחת הקיץ בבנימינה. כחלק ממסע הפרסום האגרסיבי הוחלט על תחרות פורומית! התחרות הנה תחרות העשריר הטוב כאשר נושא העשריר הנו: אירוע ממסיבות הצ'ט\פורום שימו לב- האירוע לא חייב להיות אמיתי, תנו לדמיון להתפרע. להזכירכם, אאוטינג אסור בפורום. עשריר הוא שיר המורכב משני חמשירים. להלן כללי החריזה של חמשיר [ובעשריר יש שניים כאלה כמובן] חרוז א חרוז א חרוז ב חרוז ב חרוז א התחרות תסגר ביום ג' הקרוב בשעה 12:00. כל משתתף בתחרות מחוייב לבחור את העשריר הטוב ביותר לדעתו, שלא הוא כתב, ולשלוח את בחירתו במסר לליהי [מי שלא יצביע לא ישתתף בתחרות]. את העשרירים לתחרות יש לשרשר לשרשור זה. והפרס מתנת שיר29 את דיןדון הפקות- כרטיס כניסה VIP הכולל: חניה חינם, כניסה חינם, אלכוהול חינם לכל הערב לזוכה וכל הנלווים אליו, אוכל חינם, מוסיקה חינם ושימוש חינם בחדר ה- VIP במפלס העליון. לעבודה...ובהצלחה! אלה העשרירים שכבר משתתפים בתחרות לימור למפגש בבנימינה כולם מוזמנים לחגוג את פתיחת הקיץ רובנו מגיעים לרקוד ולשמוח, לשיר ולהתבדח מוזיקה עד אור הבוקר די,ג'יי מטריף שאת כולם יעורר לרחבה נעלה לרקוד ועד יעלה האור לא נעצור אפילו לשתות.... מייקי "חתיך חמוד" ו"איכותית" נפגשו בצ'אט החליטו לאחר שעה למסיבה לצאת בסייבר טוב השתוללו התכוננו לקלאלו לרגע האמת... הוא קנה בגדים בגולף והיא ברנואר קבעו להיפגש בחוץ כי פנימה לא מואר ואיך שהוא קלט אותה רעד כולו איבד שליטה ברח המכוער... הצופה חודשים כבר ציאטטנו סייבורים לא פיספסנו בתאורים לא החסרנו מילה לבינימינה המתנו ושם קבענו לראות את כל ההילה לבנימינה הגעתי וקצת התרגשתי לשרותים שם מיהרתי ושם לידי היא עמדה והשתינה בעמידה אפניניס נפגשו בחניה בבנימינה כולם הביטו פנימה הבנות לטשו עיניים הבנים ליקקו שפתיים ואז התמלאה הרחבה מי זו שם בבגדי כלה? איך הגיעו לחתונה? המנהלת ספקה כפיים המנהל שיפשף עיניים רק סער ידע על המתיחה! קרן אור לי בחור ובחורה נפגשו בחתונה הוא לחש לה באוזנה את תהיי אשתי את תהיי לעד איתי היא צחקה והזיזה את מותנה עברו ימים גם חודשים הזוג התחבר היו מאושרים הגיע היום המיוחל לזוג הלהוט והם הלכו להרשם ברבנות אך אבוי, הרבנים לא נתנו אישורים! ליהי שם בבנימינה מתחת לגפנים באים החברים לעשות דאווינים כל אחד לובש את מיטב המחלצאות מכל אחד יש אחלה ניחוחות אבל בסוף מתברר שכולם שפנים בסלנג למילה שפנים יש דאבל משמעות אצלנו על כל משמעות יש חותמת כשרות כל אחד לוקח את המילה לפוזה שאליו מתאימה העיקר שבסופו של דבר כולנו דופקים נוכחות נייט לייט בפורום נשואים נשואות הבטיחו הרים וגבעות לכותב העשריר הכי טוב ואדיר אבל רק אם ישלח הצבעות אז אמרתי לעצמי למה לא? לכתוב את יודעת הלוא נו זה מה שיצא אם יותר טוב תמצא לפחות השתדלתי (מה? לא?) ג'ולייטה ת'חמשיר של נייטי ראיתי ובקנאת סופרים התמלאתי כי אם היא יכולה לכתוב כמו גדולה אז גם אני להשוויץ רציתי. אך מייד התעשתתי ותלשתי לי ריס (חחחח זה החרוז שמצאתי) את העט החזרתי במהירות לכיס כי בעיה יש קטנה ישנה נושנה: לא חבל לבזבז עלי כרטיס? נעה ללא הפסקה מעשה בעלמה שמה הוא חמד שלצ'אט התחברה בלי הרף עד שהגיע סוף מאי החליטה שלה די והלכה למסיבה המדוברת שם ראה אותה אחד שמו הוא עזרא שרצה את שריריו להראות לה אז לבש גופיה להבליט ת'גופה אבל היא העדיפה ת'בירה מו שיקו כשאניג התחיל קצת לכעוס. ואמר לה אני כאן הבוס. היא חטפה את הקריזה. ובקול היא הכריזה: עכשיו נשאר רק להרוס. אז עשתה לו טובה, נכנסה לריכבה, פנתה אז ימינה, לתוך בנימינה. והחריבה לו את המסיבה... שיר טל35 ועוד מעשה באשה שעל בשרה למדה,בדרך הקשה שהדמיון והמציאות לא תמיד נפגשים והוירטואליות,כר לשוטים ועוד היא מפיקה את לקחה. הכל החל במסיבת המסיבות שם הכירה גבר עם סטיות וכשיצאו להתבודד שלא לומר מעט להתקרב גילתה כי לה גנב את הביריות..

מסירה מועמדות בחן אופייני

ומקפיצה בעשריר גרוע יותר מהקודם... "חתיך ברשת" גולש כבר שנה הבטיח לזו נשיקה ולהיא מתנה למסיבה התכונן חודשים הוא תכנן בסוף לבנימינה יצא הוא לבוש בגדי חמודות כשהראש מלא בחורות אסון, בדרך הוא נזכר ששכח זה מכבר אין דיאודורנט --הלכו הנשיקות

טוב ממי, רוצה משחק מקדים?

אני אבעט בך! עכשיו תסיר את המועמדות. ממילא ההשתתפות אסורה על המארגנים ועל בני משפחותיהם ואני גם וגם.

זה מה זה @שוט... נעה...

פשוט.. אל תשלחי את בחירתך. התקנון קובע שמי שאינו בוחא אינו יכול להשתתף בתחרות.

aphanisis

New member
עוד נסיון...........

היא ישבה שם בנחת עד שצבטו לה בתחת נו כך מתלבשים למסיבה? הבנים פרגנו לה הבנות ספחת איחלו לה הוא לפתע הופיע נתן לה משחה להרגיע היא תודה קטנה סיננה חלומו נקטע בצביטה כי את אשתו שכח במפגיע!

sahr12

New member
תנסי עוד פעם......חחחחחחחחח

בקר אור....נאפסיס...

aphanisis

New member
בוקר טוב .....סער

תדאג שאניגמטי יכניס את זה לתחרות אתם חברים לא? חחחחחחחחחחחחחח

noati

New member
סתם כי בא לי לנסות......

בפורום נפגשו לראות ביקשו מה יהיה בפגישה מה תהיה ההרגשה שניהם חששו למפגש הגיעה לבד הוא חיכה בצד על הפתק בבגדיה מסתכל מרים עיניים ומייחל שאליה בריקוד הוא נצמד
צהריים יפים לכולם\ן

מו שיקו

New member
בחייך אניג,

תוציא את מה שרשמתי מהתחרות זו היתה סתם תגובה כחלק מהשרשור.

aphanisis

New member
מושיקו מותק לא צריך להיות מושלמים

ולעשות הכל רק על הצד הטוב ביותר lighten up darling תראה איזה חרוזים מחרידים יצאו לי!!

aphanisis

New member
מושיקו אתה בפנים ואיך אומרים בידיש

סווטח גורניש אלפן חחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה