תחרות הפורום - ריכוז ניחושים לשבוע 13

gadotmi

New member
תחרות הפורום - ריכוז ניחושים לשבוע 13

רק 19 משתתפים הזדרזו לשלוח עד עתה את ניחושיהם לכבוד חגיגות שבוע בר המצווה של העונה. להלן התפלגות הניחושים. בהצלחה.

Yo-man

New member
ראיון מאולתר עם דונובן מקנאב

אחרי המשחק בו ניצחו פילי את אריזונה עלה דונובן לעמדת השידור של NFL "רשתות" אני לא ראיתי כזו אווירה של "תוכנית הבוקר" ב-NFL אף פעם. ממש יצא מצחיק http://www.nfl.com/videos?videoId=09000d5d80cdc478

Yorick

New member
הניחושים שלי

1. ג'איינטס (כי נגד מאזן כמו של ניו יורק אני לא מהמר) 2. פלקונס (כי הצליח לי איתם בשבוע שעבר, והצ'ארג'רס חוץ מעל הנייר לא מרשימים השנה) 3. פטריוטס (כי זה מה שהייתי רוצה שיקרה ולאו דווקא מה שנכון) 4. ויקינגס 5. דולפינס יותר (כי אני מאמין לכל אלו שכתבו שהרמס חלשים יותר)

שלי

ג'איינטס אטלנטה נגד הקבוצות הטובות כמו אינדי והג'טס, הפאטס נפלו, אז נהמר שהם ייפלו גם נגד פיטסבורג. מינסוטה מיאמי

philadelphia76

New member
שלי לשבוע 13

1. וושינגטון 2. סן דייגו 3. ניו-אינגלנד 4. מינסטוה 5. בפאלו יותר

laufgas

New member
התשובות שלי באיחור קליל

1. ניו יורק - האמת היא שעדיף שניו-יורק ינצחו, אבל גם אם הם לא ינצחו אני אהיה שמח. בלי קשר להרגשה שלי, נראה לי שהם ינצחו את וושינגטון. 2. סן דייגו - זה ניצחון חובה לסן-דייגו, וזה יעשה קצת בלאגן בכל המרוץ ל-WC ב-NFC. זה טוב לי. 3. ניו אינגלנד - רק בגלל הביתיות. 4. מינסוטה - אני לא מאמין בשיקגו. אני לא מאמין במינסוטה. אני מאמין שתהיה מנצחת ואני מקווה שאני צודק. 5. מיאמי. תכל'ס, השאלה הזאת גורמת לי לחשוב שיש סיכוי לא רע שמיאמי יפסידו ובכל זאת ישיגו יותר יארדים. נראה לי שזה באמת מה שיקרה. כמה חטיפות, השמטות ושינויי מומנטום יוציאו את הסטטסיטיקות של המשחק הזה מפרופרוציה (זה מה שאני חושב שיקרה בלי קשר ישיר לשאלה עצמה). שיהיה מחזור מרגש!!

moss84

New member
שלי בדקה התשעים

1 - ג'יאנטס 2 - סן דיאגו 3 - ניו אינגלנד 4 - מינסוטה 5 - מיאמי sorry על העדכון המאוחר, שיהיה בהצלחה לכולם ומשחקים מעולים

שלי

1)נלך על הפתעה - WAS 2) אחרי שבוע שעבר - אטלנטה 3)ניו אינגלנד 4)מיניסוטה בונוס) מיאמי

Yo-man

New member
של דודו (בעיות אינטרנט אצלי גרמו לאיחור הקל)

ניו יורק פיטסבורג אטלנטה מינסוטה באפלו

למעלה