תחרות העובדות ההזויות\מופרכות\

• פותח הנושא moe7
  • פורסם בתאריך

moe7

New member
תחרות העובדות ההזויות\מופרכות\

תמוהות, אך אמיתיות בעליל, הקשורות במר אליהו. הרשו לי להתחיל: למרבה החרדה, שיניו של הנאה לא היו תואמות את הטייפקאסט הדרוש ל"פגיעה קטלנית" (קרי: נער יפה תואר), על כן, נפלאות האיפור מנעו מאיתנו לחזות בשיניו האמיתיות של האדון, ועל כך נאמר :WTF?!

Piece of Wood

New member
וואלה!../images/Emo182.gif|אליהו|

באמת איך לא שמתי לב לעניין
הרבה יותר שווה זה עם רווח בשיניים

moe7

New member
משום שקצת נתקענו,

הרי עובדה מחרידה #2: מתישהו ביוני האחרון התפרץ מעריץ תמוה למסיבת עיתונאים וחשף פורנו הוביטים מהאינטרנט בפני כל הנוכחים, נראה שכולם היו מעט אה, המומים. פחות או יותר באותה תקופה, נמצא מעריץ(\ה?) שעקב\ה אחר אליהו לאורך זמן מה, זו הייתה הפעם השנייה בה אליהו נתקל בסיטואציה מעין זו. *זו לא ממש תחרות, כלומר, ממש לא תחרות. סתם חשיפת כל מני פרטי טריוויה משונים. אם יש לכם כמה כאלה, אנא כתבו

moe7

New member
הידעתם?

על פי האתר הבא, "הורים בהזמנה" (AKA "NORTH") הינו "אחד הסרטים הגרועים בכל הזמנים", אני דווקא סבורה שילדים עלולים דווקא להנות ממנו (אהמ, במידה מסוימת, אהמ), זה בכל זאת סרט לכל המשפחה
אלוהים, כמה מהסרטים "הגורעים בכל הזמנים" באמת לא עד כדי כך גרועים LOL

moe7

New member
הקפצה../images/Emo70.gif

(אלוהים, אני מקווה שאני עושה את זה נכון)

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifפ'חחחח בחיים לא שמתי לב..

מה הינו עושים ללא מרים שתגלה לנו את הפרטים הקטנים האלה..
ברור שעדיף עם הרווח..:] זה שולט

ALiCiA SpInNeT

New member
../images/Emo136.gif../images/Emo23.gif שיהפוך את זה לקבוע

אם הוא רוצה לעמוד באותה רמה של כוסוני-על כמו ויגו וחבריו לסט שה"ט:X אבל גם הלוק הילדוני שלו מתקבל. בסדר נו:<

moe7

New member
מיאווווו......................./images/Emo26.gif

הידעתם? ג'ונתן ספרן פויר ("כל מואר") הינו: א. צמחוני ב. חנון בן 19 שעושה מסע שורשים במהלך החופשה מהאוניברסיטה ג. מפחד מכלבים אגב, הספר מומלץ.

moe7

New member
אמ, זה היה "הכל מואר".

איך מקפיצים את הדבר הזה?! ........................ ........................ ........................ ........................ ........................ ........................ NOPE, סביר להניח שזה לא עזר, שוב

למעלה