תחרות דאון היל יער ביריה

motonimrod

New member
כן אני התאמנתי עליו מלא על הgt שלי

והוא אפשרי בהחלט ודווקא זה כיף שם עם זנב קשיח טוב לא כיף כמו עם שיכוך מלא אבל זה בסדר זה לא כמו להיות בנרה עם הרדטייל!

SuperOr

New member
וההמשך

סוף סוף (ממקודם) אבל זה בטוח שתיהיה תחרות??? כי אני רוצה לדעת אם להרשם בטוח לאיגוד כי אם אני ירשם ואז זה יתבטל זה יהיה חרא

motonimrod

New member
אני לא רוצה להבטיח לך סטם אבל כי

לך תדע מה יקרה אבל זה מתואם כבר עם כל הגורמים והאיגוד והמסלול מוכן והוא בןזונההההההההההההההההה

בטר גם יהיה צורך בבדיקות ארגומטריות

מזל שאני כבר עשיתי כי אין מצב ליקבוע תור לחודשיים הבאים

bighitsport

New member
יאלללהה..תנו לנו מידע בבקשהה...

תנו כמה שיותר פרטים ותמונותתתת...אני משתגעע...

הדבר הכי כייף זה ..לעשות..

בדיקה ארגומטרית להרשם לאיגוד לשוב לזרוק איזה 400 או 500 ש"ח לתחרות אחת....בסוף מבטיחים לך ליגה . אולי פשוט עדיף להיות צופה ולרכב במסלול בסופ"ש . בהצלחה לכל המתחרים ...וסחטיין לאילו שהוציאו את התחרות הזאת לפועל. מי יתן ואולי ב2015 תהיה כאן ליגה ואז אולי הבת שלי תשתתף.

bighitsport

New member
עומר אתה אומר שזו תהיה התחרות

היחידה השנה ושלא כדאי להירשם לאיגוד?

לפי מה שהבנתי משנה שעברה

הירשמות לאיגוד וביטוח כוללת ביטוח באורבן\דאון היל\XC\כביש...{לא מוזכר פרירייד...כניראה כולל בדאון היל...}וזה אומר גם בעימונים....אז זה שווה שאם אתה נופל במנרה או משהו יש לך ביטוח... תקנו אותי אם אני תועה.... ואני מציע שמנהלי הפורום יביאו את דובר\דוברת האיגוד לעוד שיחה כדי לשאול מה לעזאזל עם הליגה הזאת !!! וכו'...וכו'...וכו'... אילן.

hetsi

New member
../images/Emo45.gif

עומר אני חושב שאתה צודק! זה בכלל לא הגיוני להירשם לאיגוד בשביל תחרות אחת.. אפילו בשביל שתי תחרויות אני בכלל לא בטוח שאני ארשם לאיגוד! זה יוצא איזה חמש מאות שקל וזה בכלל עוד בלי ההרשמה לכל תחרות. ולכל אלה שאומרים שאנחנו "צריכים להראות את הכוח שלנו ולבוא להפגין נוכחות".. אני חושב שתחרות בהר אדר הייתה הפגנה אדירה של כוח- 80 מתחרים. ואני עדיין לא מבין בשביל מה צריך את האיגוד? הרי הבטיחו לנו ליגה, לא? אנחנו שילמנו כמו רוכבי הקרוס קאנטרי ומגיע גם לנו ליגה. ואני לא מבין בכלל איך לא יצאה שום הודעה רשמית על ביטול התחרויות?? גיא.

c k y

New member
מה התנאים?????

מאיזה גיל איזה ציוד וכל השער (כולם קופצים תרוד גאפ)???? וכו.........

למעלה