תחקר את המשתמש - Iree Eana!

NevaEva

New member
תחקר את המשתמש - Iree Eana!

סיבוב שמיני לפינה, והפעם - תחקרו את Iree Eana(אינה?)! ותזכרו, לא לעבור את גבול הטעם הטוב. :)
השאלות שלי (בן\בת, לענות לפי המין שלך )
מה נשמע?
איך קוראים לך? XD בת כמה? כיתה? איך אתה חושב שאנשים רואים אותך? מה היית משנה באופי שלך\בגוף אם היית יכול? מה בחיים לא היית עושה? זמר\זמרת\להקה אהובים? סדרה אהובה(חוץ מבטי כמובן )? סרט של כל הזמנים? תחביב? מה אתה רוצה להיות כשתהיה גדול? אייסי או מסנג'ר?[מסנג'ר
] כל מי שעדיין רוצה להרשם, שפשוט יגיב למטה ואני אוסיף אותו.
רשימת המשתתפים
Galuush
שירי116
omer719
Damn Regret
moomi123
דורדור4
iSeeYourTrueColot
Iree Eana
gal194 אמריאל coolstar26 The Jonas Brothers

דורדור4

New member
../images/Emo140.gifהייייייי

שאלות בטי הקבועות שלי
דמות אהובה: דמות שנואה: זוג אהוב: ציטוט אהוב: פרק אהוב: תמונה אהובה:

IreeEena

New member
עונה ../images/Emo9.gif

דמות אהובה: בטי, דניאל, אמנדה ומארק דמות שנואה: הנרי, מעצבן >< זוג אהוב: אממ בטי והנרי למרות שהנרי דפוק XD ציטוט אהוב: אוו מלא פרק אהוב: אממ אני חושבת שהפרק האחרון של העונה הראשונה.. היה מרגש
תמונה אהובה: אממ יש הרבה

IreeEena

New member
אירנה ../images/Emo6.gif ועונה.

מה נשמע? הכל טוב :) איך קוראים לך? XD אירנה
בת כמה? 15 וחצי כיתה? ט' איך אתה חושב שאנשים רואים אותך? ההממ מוזרה, גמדה, מטורפת XD מה היית משנה באופי שלך\בגוף אם היית יכול? מוסיפה איזה 10 סנטימטרים לגובה, שולטת יותר בשגעונות שלי ובעצבים מה בחיים לא היית עושה? הממ רוצחת מישו >< זמר\זמרת\להקה אהובים? בקסטריט בויז, ג'ונאס בראדרס, דמי לובאטו סדרה אהובה(חוץ מבטי כמובן )? אוו. דרך ווטרלוף השנים הטובות, חברים, סיינפלד, סדרות דיסני למיניהן סרט של כל הזמנים? הארי פוטר תחביב? מחשב, טלוויזיה, לקרוא מה אתה רוצה להיות כשתהיה גדול? הממ עורכת דין נראהלי אייסי או מסנג'ר?[מסנג'ר] [email protected]

שירי116

New member
מתחקרת אותך../images/Emo11.gif

מאכל אהוב: חיה אהובה: סגנון מוזיקה אהוב: ספר אהוב: שחקנ\ית אהוב\ה: יש לך חיית מחמד? מה את עושה כשמשעמם? מה המקצוע השנוא עלייך? מה את הכי אוהבת בחורף? והכי שונאת? מה את הכי אוהבת בקיץ? והכי שונאת? יש חנות בגדים שמועדפת עלייך? מה את מעדיפה- שבטי תלך עם ג'יו או עם הנרי? (ואם את יודעת כבר אם מי היא הלכה, רק תגידי את מי היית מעדיפה כמובן
)

IreeEena

New member
עונה ../images/Emo9.gif

מאכל אהוב: הוו כמעט הכל חיה אהובה: כלב, חתול סגנון מוזיקה אהוב: פופ ורוק ספר אהוב: הארי פוטר
שחקנ\ית אהוב\ה: אממ אין ספציפית יש לך חיית מחמד? לא מה את עושה כשמשעמם? קוראת, רואה טלוויזיה מה המקצוע השנוא עלייך? מתמטיקההה, מקצוע כלכך מיותר >< מה את הכי אוהבת בחורף? את הגשם והקור
והכי שונאת? שאני מצוננת ושממש קשה לקום בבוקר מהשמיכת פוך XD מה את הכי אוהבת בקיץ? את הבגדים הקצרים, ים/בריכה והכי שונאת? את החום יש חנות בגדים שמועדפת עלייך? אממ לא מה את מעדיפה- שבטי תלך עם ג'יו או עם הנרי? (ואם את יודעת כבר אם מי היא הלכה, רק תגידי את מי היית מעדיפה כמובן ) לאדעת עם מי היא הלכה, אבל אני מעדיפה את הנרי. למרות שאני לא מחבבת את שניהם

gal194

New member
אהה רגע-

אני רואה שאני הבאה בתור, ואני לא אהיה פה שבוע הבא (טיול שנתי) אז אני לא אוכל להיכנס.. תוריד אותי כרגע, מקסימום אני תמיד יכולה להרשם מחדש אחרי זה :) אין לי שאלות מיוחדות כרגע, אני אחשוב על משהו ואחזור לפה

למעלה