תחנת רכבת נוספת בלוד

מצב
הנושא נעול.

Brendan

New member
תחנת רכבת נוספת בלוד

תחנת רכבת נוספת בלוד
הודעה לעיתונות מטעם דובר משרד התחבורה מיום ה- 7 לחודש מאי של שנת 2002 ----------------------------------------------- שר התחבורה, ד´´ר אפרים סנה יניח מחר (8/5/02) אבן פינה להקמתה של תחנת רכבת שניה בעיר לוד. התחנה החדשה תוקם בשכונת גני אביב בלוד, ותשרת עשרת אלפי תושבי שכונת גני אביב. -------------------------------------------------- הודעת הדובר המקורית כאן

Brendan

New member
הרחבת שעות האיסור אל טיסות מטוסים

תחנת רכבת נוספת בלוד
הודעה לעיתונות מטעם דובר משרד התחבורה מיום ה- 7 לחודש מאי של שנת 2002 ----------------------------------------------- שר התחבורה, ד´´ר אפרים סנה יניח מחר (8/5/02) אבן פינה להקמתה של תחנת רכבת שניה בעיר לוד. התחנה החדשה תוקם בשכונת גני אביב בלוד, ותשרת עשרת אלפי תושבי שכונת גני אביב. -------------------------------------------------- הודעת הדובר המקורית כאן
הודעה לעיתונות מטעם דובר משרד התחבורה מיום ה- 7 לחודש מאי של שנת 2002 ------------------------------------ שר התחבורה, ד´´ר אפרים סנה אמר היום (7/5/02) כי הרחבת שעות האיסור על המראות של מטוסים בלילה בנתב´´ג תביא לצימצום משמעותי ברעש באזור גוש דן והסביבה ותשפר את איכות חייהם של התושבים. ------------------------------------------- הודעת הדובר המקורית כאן

Brendan

New member
העלעת דיון בנושא רעש מטוסים...

הודעה לעיתונות מטעם דובר משרד התחבורה מיום ה- 7 לחודש מאי של שנת 2002 ------------------------------------ שר התחבורה, ד´´ר אפרים סנה אמר היום (7/5/02) כי הרחבת שעות האיסור על המראות של מטוסים בלילה בנתב´´ג תביא לצימצום משמעותי ברעש באזור גוש דן והסביבה ותשפר את איכות חייהם של התושבים. ------------------------------------------- הודעת הדובר המקורית כאן
העלעת דיון בנושא רעש מטוסים...
אני גר בעיר פ"ת ומעל השכונה שלי עובר נתיב טייס של מטוסי נוסעים העושים את דרכם מאילת לשדה דוב ובחזרה. נתיב הטיסה עובר בגובה נמוך יחסית בקו אילת-ת"א וגבובה יחסית בכיוון ההפוך. היות והמטוסים טסים בגובה נמוך והיות ובשנים האחרונות עלה משמעותית תדירות ומספר הטיסות, נוצר מצב של רעש בלתי ניסבל. הדבר נכון גם לגבי מטוסים קלים אשר עושים יותר רעש. מה ניתן לעשות נגד הבעייה? האם אין כאן בעייה בטיחותית כאשר מטוס טס מעל איזור מיושב בצפיפות? פניתי בעבר למי שאחראי לנושא רעש במנהל התעופה האזרחי והנ"ל אמר לי כי ישנו גבול גובה מינימלי שאותו אסור למטוס לעבור. אם אני רואה מטוס טס הגובה נמוך מגובה מינימלי זה הרי שאני יכול להגיש תלונה תוך רישום מספר המטוס והשעה של הטיסה. אני חייב לציין שממש יש לי את הכלים למדוד גובה טיסה של מטוסים
אז מה עושים?

Brendan

New member
לא ניתן להעביר בעלות על מונית

תחנת רכבת נוספת בלוד
לא ניתן להעביר בעלות על מונית
הודעה לעיתונות מטעם דובר משרד התחבורה מיום ה- 7 לחודש מאי של שנת 2002 ------------------------------------------- החל ממחר (יום רביעי) ועד ל -19 במאי לא ניתן יהיה לבצע העברת בעלות על מוניות או לרשום כלי רכב כמוניות הכל משרדי הרישוי בארץ, בשל שידרוג מערכות המחשב של המוניות במשרד התחבורה. ----------------------------------------- הודעת הדובר המקורית כאן

איליה.

New member
מתי היא תיפתח?

תחנת רכבת נוספת בלוד
מתי היא תיפתח?

מצב
הנושא נעול.
למעלה