תחנת רכבת הרצליה - הדמיה

• פותח הנושא oren*
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

oren*

New member
תחנת רכבת הרצליה - הדמיה

תחנת רכבת הרצליה - הדמיה

david80

Member
עומרי, אני מבין שאתה בכושר טוב...

ואו!, זה מדהים!
אני מקווה שאכן, ההדמיה תהיה במציאות.
כי צריך לרדת במדרגות אל המנהרה ולעלות חזרה לרציף, אבל חלשים וזקנים יעדיפו שהתחנת הרצליה תהיה זהה לתחנה שבעירך (תחנת הוד השרון - כ"ס) שבה רק נכנסים לאולם הנוסעים ועולים היישר לרציף! ועוד לא דברנו על הנוסעים בקווים הפרבריים מתחנת לוד, שם יורדים למנהרה ועולים חזרה לרציף 1,2 (בינעירוני) ואז שוב יורדים למנהרה שנייה!!! ושוב עולים חזרה אל רציף 3,4 (פרברי)... ותחשבו על זה!!!

אינני מבין אותך

כי צריך לרדת במדרגות אל המנהרה ולעלות חזרה לרציף, אבל חלשים וזקנים יעדיפו שהתחנת הרצליה תהיה זהה לתחנה שבעירך (תחנת הוד השרון - כ"ס) שבה רק נכנסים לאולם הנוסעים ועולים היישר לרציף! ועוד לא דברנו על הנוסעים בקווים הפרבריים מתחנת לוד, שם יורדים למנהרה ועולים חזרה לרציף 1,2 (בינעירוני) ואז שוב יורדים למנהרה שנייה!!! ושוב עולים חזרה אל רציף 3,4 (פרברי)... ותחשבו על זה!!!
אינני מבין אותך
בתחנת הוד"ש כ"ס, עולים מה"טרמינל" לרציף בדרגנוע!

david80

Member
אבל בהרצליה, רחובות, נתניה ועוד...

אינני מבין אותך
בתחנת הוד"ש כ"ס, עולים מה"טרמינל" לרציף בדרגנוע!
אבל בהרצליה, רחובות, נתניה ועוד...
נכנסים לטרמינל, יורדים למנהרה ועולים לרציף! לעומת זאת, בתחנה שלך - נכנסים לטרמינל,---------------ועולים לרציף! הבנת את ההבדל??? להזכירך, ברחובות ונתניה אין כלל דרגנועים (אם כי, ברחובות יש מעליות איטיות להפליא וגם את זה צריך לעשות פעמיים ולעיתים אפילו ארבע 'פעמים' - כשצריכים להזמין את המעליות!).

oren*

New member
תחנת הרצליה - אתר בניה

תחנת רכבת הרצליה - הדמיה
תחנת הרצליה - אתר בניה
לעומת תחנות אחרות שיושבות בתוך קומפלקס משלהן או מצריכות ירידה/עליה במדרגות (השלום, הוד"ש-כפ"ס, הגנה, אוניברסיטה), נראה שהתחנה הזו יושבת במישור אחד עם המסילה ומתמזגת עם הכביש.

ארזS

New member
יופי אורן ! אהבתי את זה ! ../images/Emo127.gif

קטר 743 מתקרב לתחנה
יופי אורן ! אהבתי את זה !

tzvika pick

New member
לא הייתי קורא למה שיש שם תחנה...

אבל...
חשבתי שיש בהרציליה כבר תחנה!!
לא הייתי קורא למה שיש שם תחנה...
מדובר בשני רציפי בטון, הנמצאים מתחת לגשר. מבנה התחנה נמצא רחוק מהרציפים, אין מכונות אוטומטיות לממכר כרטיסים ובקושי יש מקום לשבת. מה שכן, יש קצת חניה, בחינם.

raminec

New member
תמונה יפה

בסמוך לתחנה הקיימת, ממש ליד כיכר
הפסלים של אנשי עמודי החשמל (אם מישהו מכיר).
תמונה יפה
הפסלים בתמונה נראים הרבה יותר מרשימים מאשר במציאות. עברתי שם מספר פעמים ברגל והתעלמתי מהם, עכשיו זה נראה פתאום הרבה יותר מעניין. תודה על התמונה, Raminec

oren*

New member
תודה רמי, ומאוד אוהב את השיר בחתימה

תמונה יפה
הפסלים בתמונה נראים הרבה יותר מרשימים מאשר במציאות. עברתי שם מספר פעמים ברגל והתעלמתי מהם, עכשיו זה נראה פתאום הרבה יותר מעניין. תודה על התמונה, Raminec
תודה רמי, ומאוד אוהב את השיר בחתימה
שלך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה