תחנת רכבת בכפר סבא?

מצב
הנושא נעול.
תחנת רכבת בכפר סבא?

תחנת רכבת בכפר סבא?
מישהו יכול להסביר לי איפה תהיה תחנת הרכבת כפר סבא-נורדאו ע"פי השרטוט המצורף?

oren*

New member
למיטב ידיעתי התחנה תיבנה בגבול בין

תחנת רכבת בכפר סבא?
מישהו יכול להסביר לי איפה תהיה תחנת הרכבת כפר סבא-נורדאו ע"פי השרטוט המצורף?
הוד השרון לכפר סבא באזור גיל עמל (אזור התעשיה של כפר סבא). על המפה אני לא בטוח שאפשר לראות את התחנה, היות ויש סיכוי שיבנו קו מיוחד מאזור השרון לתל אביב (בדומה לקו לראש העין). תוכל לפנות לרשות העירונית באזור מגורייך ולבקש לראות את תוכנית המתאר של האזור.

איליה.

New member
מיקום התחנה הוא בקצה רחוב נורדאו.

הוד השרון לכפר סבא באזור גיל עמל (אזור התעשיה של כפר סבא). על המפה אני לא בטוח שאפשר לראות את התחנה, היות ויש סיכוי שיבנו קו מיוחד מאזור השרון לתל אביב (בדומה לקו לראש העין). תוכל לפנות לרשות העירונית באזור מגורייך ולבקש לראות את תוכנית המתאר של האזור.
בקצה הדרומי, על גבול הוד השרון כמו שאורן אמר.

שניכם, לצערי, לא נתתם לי תשובה..../images/Emo22.gif

בקצה הדרומי, על גבול הוד השרון כמו שאורן אמר.
שניכם, לצערי, לא נתתם לי תשובה..

מיקום התחנה מבחינת רחוב אני יודע, אני תושב כפ"ס אבל עם מישהו יצייר לי את הקו עם סימון איפה היא התחנה תצא יעזור לי מאוד... למי שלא יודע איך לעושת את הקו ניתן לעשות את זה בתוכנה צייר-Paint

Carl Freeborne

New member
התחנה תהייה

שניכם, לצערי, לא נתתם לי תשובה..

מיקום התחנה מבחינת רחוב אני יודע, אני תושב כפ"ס אבל עם מישהו יצייר לי את הקו עם סימון איפה היא התחנה תצא יעזור לי מאוד... למי שלא יודע איך לעושת את הקו ניתן לעשות את זה בתוכנה צייר-Paint
התחנה תהייה
התחנה של כפר סבא תיבנה בהמשך לקו ת"א-ראש העין והיא תבוא אחרי תחנת ראש העין.. אינני יודע איך זה יצוייר שם, למרות שזה מתעקל צפונה אולי זה יצוייר בהמשך לקו.

תודה רבה... עוד שאלונת...

תחנת רכבת כבר סבא
להלן המפה המצורפת בנוסף קו תל אביב כפר סבא
במידה וארצה להגיע לתחנת א. סגולה- פ"ת ב. ת"א השלום ג. ת"א אוניברסיטה (מרכז הירידים) האם אצטרך להחליף רכבות?

kbb

New member
לא.

במידה וארצה להגיע לתחנת א. סגולה- פ"ת ב. ת"א השלום ג. ת"א אוניברסיטה (מרכז הירידים) האם אצטרך להחליף רכבות?
לא.
הרכבות בקו זה יוצאות ומגיעות עד תחנת ההגנה (לפעמים הן מגיעות גם דרומה משם) דרך השלום, מרכז, אוניברסיטה. וזה בלי החלפה.

איליה.

New member
לא מדויק.

תחנת רכבת כבר סבא
להלן המפה המצורפת בנוסף קו תל אביב כפר סבא
לא מדויק.
הקו מראש העין ללוד לא יופעל כקו נוסעים. חוץ מזה, מה פשר ההסתעפות שם ליד כפר סבא? הדבר היחיד שישתנה במפה זה שהקו לראש העין יוארך עד כפר סבא.

gay1982

New member
תיקון...

לא מדויק.
הקו מראש העין ללוד לא יופעל כקו נוסעים. חוץ מזה, מה פשר ההסתעפות שם ליד כפר סבא? הדבר היחיד שישתנה במפה זה שהקו לראש העין יוארך עד כפר סבא.
תיקון...
התכנון של רכבת ישראל הוא שהקו המשופץ כבר סבא - לוד יופעל בתוך כמה שנים קקו נוסעים מכפר סבא ,חדרה מזרח, ראש העין, פתח תקווה, לדרום הארץ וירושלים בלי מעבר באיילון או בתל אביב. זה דבר שייקל על הלחץ במסילות האיילון ובתחנות תל אביב למיניהם... וגם דבר שייצור שירות נוסעים סדיר ישיר בין מזרח גוש דן לדרום ולמזרח הארץ. פשר ההסתעות ליד כפר סבא זוהי הסתעפות חדשה של קו כפר סבא - תל אביב לכיוון הוד השרון.

איליה.

New member
מדברים על זה כעל פרויקט עתידי.

תיקון...
התכנון של רכבת ישראל הוא שהקו המשופץ כבר סבא - לוד יופעל בתוך כמה שנים קקו נוסעים מכפר סבא ,חדרה מזרח, ראש העין, פתח תקווה, לדרום הארץ וירושלים בלי מעבר באיילון או בתל אביב. זה דבר שייקל על הלחץ במסילות האיילון ובתחנות תל אביב למיניהם... וגם דבר שייצור שירות נוסעים סדיר ישיר בין מזרח גוש דן לדרום ולמזרח הארץ. פשר ההסתעות ליד כפר סבא זוהי הסתעפות חדשה של קו כפר סבא - תל אביב לכיוון הוד השרון.
בכל אופן זאת לא התשובה לשאלתו של השואל לגבי השינויים במפת הקווים עם פתיחת תחנת כפר סבא, כי גם אם יפעילו פעם את הקו המזרחי, זה לא אחד מהפרויקטים הקרובים העומדים על הפרק. לגבי הקו מכפר סבא לחדרה מזרח, הוא לא נמצא בתכנון כלל. וההסתעפות להוד השרון - איזו הסתעפות זו? אין כזאת וגם לא מתוכננת כזאת. התכנון הוא לבנות קו אחד לכפר סבא שישרת גם את הוד השרון, ולא שניים.

יהוושע

New member
חברים יקרים , בייחוד תושבי המרכז

בכל אופן זאת לא התשובה לשאלתו של השואל לגבי השינויים במפת הקווים עם פתיחת תחנת כפר סבא, כי גם אם יפעילו פעם את הקו המזרחי, זה לא אחד מהפרויקטים הקרובים העומדים על הפרק. לגבי הקו מכפר סבא לחדרה מזרח, הוא לא נמצא בתכנון כלל. וההסתעפות להוד השרון - איזו הסתעפות זו? אין כזאת וגם לא מתוכננת כזאת. התכנון הוא לבנות קו אחד לכפר סבא שישרת גם את הוד השרון, ולא שניים.
חברים יקרים , בייחוד תושבי המרכז
וכפ"ס , הלא מבנה התחנה כבר עומד על תילו בדרום כ"ס , על הגבול שבין כ"ס והוד-השרון , אז על מה הוויכוח? אכן יש הסתעפות שמאלה מן הקו הישן של פעם , לכיוון מערב , ממש צמוד לבית העלמין של כ"ס . התכנון העתידי הוא להמשיך את המסילה עוד מערבה עד לבית העלמין של הוד השרון . כדי לחבר את הקו הזה למסילת החוף ( בעוד 1000 שנה... ) לא תהיה דרך אחרת לעשות זאת מאשר מינהרה תת-קרקעית . ככלל , התחנה עומדת ממש בגבול המוניציפלי של שתי הערים הנ"ל .

harelc

New member
קו ראש העין לוד

תיקון...
קו ראש העין לוד
כיום יש מסילה אחת המחברת את ראש העין ולוד, והיא שמישה, אם כי לא במצב מזהיר. היא משמשת להובלה תפעולית של רכבות נוסעים ריקות בכל מיני שעות מוזרות. ככל הידוע לי ר"י משפצת כיום את התוואי הזה, במטרה שהוא אכן ישמש רכבות בקו כפ"ס-ב"ש, כפ"ס-י-ם וכו´, מבלי שיהיה צורך לעבור במסדרון האיילון העמוס ממילא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה