תחנת קו 4 .היו זמנים.

מצב
הנושא נעול.

גדדו

New member
איזה עיר../images/Emo35.gif

תחנת קו 4 .היו זמנים.
איזה עיר

זהו רחוב הגליל

תמונה מדהימה, תודה!
זהו רח' הגליל או הגולן (אחד הרחבות ממול לחברת החשמל), או שמא אני טועה? באיזו שנה צולמה התמונה?
זהו רחוב הגליל
רחוב הגולן בת"א בכלל לא נמצא באיזור הזה, כי אם באזור נווה דן (קרוב לחניון דן). אני זוכר את המקום הזה משנת 1991, קצת לפני התחנה החדשה, ואני מרגיש בר מזל שעוד הספקתי לראות אותו (הייתי בן 7 אז).

נוסע99

New member
תמונה נהדרת עם טעם של עוד

תחנת קו 4 .היו זמנים.
אתה בטוח שזהו קו 4? נדמה לי שבשנות ה-50 דווקא קו 5 הוא זה שאכלס את רחוב הגליל עד שעבר בשנות ה-60 לרחוב השרון.

יהוושע

New member
נראה לי שזה בכלל שנות ה - 40 , מהם

אתה בטוח שזהו קו 4? נדמה לי שבשנות ה-50 דווקא קו 5 הוא זה שאכלס את רחוב הגליל עד שעבר בשנות ה-60 לרחוב השרון.
דגמי האוטובוסים שבתמונה? האם " פורד " , " טפלה " או אחרים? רובם נראים זהים .

krause

New member
יהוושע צודק. שנות ה 40.

דגמי האוטובוסים שבתמונה? האם " פורד " , " טפלה " או אחרים? רובם נראים זהים .
יהוושע צודק. שנות ה 40.
הגלויה היא של "פלפוט" הרצליה פלסטיין.לכן היא לפני 48 .

נסיון זיהוי:

תחנת קו 4 .היו זמנים.
נסיון זיהוי:
האוטובוס מימין זה פורד V8. היות ואת הדגם התחילו לייצר בשנת 1942, נראה לי שהתמונה מסוף שנות הארבעים. האוטובוס הראשון משמאל??לא יודע. השני משמאל, ליילנד טייגר השלישי משמאל, סופר וויט קצר..דגם דיי נדיר שהיה בעיקר בצפון הארץ. כולם מוגדרים כטעפלה... אגב, אפשר לשאול בפלפוט ממתי הגלוייה. הייקים האלה מאד מסודרים..

יהוושע

New member
הראשון והשני משמאל , לא נראים לך

נסיון זיהוי:
האוטובוס מימין זה פורד V8. היות ואת הדגם התחילו לייצר בשנת 1942, נראה לי שהתמונה מסוף שנות הארבעים. האוטובוס הראשון משמאל??לא יודע. השני משמאל, ליילנד טייגר השלישי משמאל, סופר וויט קצר..דגם דיי נדיר שהיה בעיקר בצפון הארץ. כולם מוגדרים כטעפלה... אגב, אפשר לשאול בפלפוט ממתי הגלוייה. הייקים האלה מאד מסודרים..
הראשון והשני משמאל , לא נראים לך
זהים? מה לגבי הרביעי משמאל?

הצילום מיום 15.12.1946. כבר מזמן

נסיון זיהוי:
ידוע לי התאריך. יש לי את כל סדרת הגלויות הזאת וסבתי ז"ל עשתה בזמנו את הבירור מול הייקים.

וזאת, למרות שגם בדצמבר חלק מהנוסעים

ידוע לי התאריך. יש לי את כל סדרת הגלויות הזאת וסבתי ז"ל עשתה בזמנו את הבירור מול הייקים.
וזאת, למרות שגם בדצמבר חלק מהנוסעים
עם בגדים קצרים (כמוני בינואר !)

מצב
הנושא נעול.
למעלה