תחנת מלחה: תמונות מיוחדות מזויות

מצב
הנושא נעול.

מיוחדות. כל הצילומים: אביתר רייטר.

צחקן

New member
אביתר- איפה האפסים?

אביתר- איפה האפסים?
ב"ה שלפני המספר? כמו שהצעתי לך בעבר... ואם כבר חרוז חרזתי, נסתפר לך שפה בפ"ת ביום שישי על המיפרקיות חגגתי ראיתי שלוש במספר. מפוזרות על התחנה כמו המפוזר מכפר אזר. וגם היום, כתמול שלשום, בבקר, להפלל הלכתי, ושני מפרקיות שמעתי. כנראה שהם - הישנות עוד חיותלמרות שעוד מעט יגיעו חדשות. בציפיה רק לטובות יצחק.

david80

Member
קודם כל יישר כח על הצילומים, ושאלה:

האם הינך בטוח שקו דניאל - ירושלים לא ייפתח לפני 2017, אם כן, האם ניתן בנתיים להוציא בשנה הקרובה מכרזים לביצוע קטע מלחה - גן העצמאות, ואם אפשר, קטע גן העצמאות - בנייני האומה? כך נוכל לחכות בנחת למנייאק (שנת 2017) לחיבור מעגלי עד תחנת דניאל!!! (שאלה קשה
)

אמירתי היא בגדר הנחת עבודה בלבד.

האם הינך בטוח שקו דניאל - ירושלים לא ייפתח לפני 2017, אם כן, האם ניתן בנתיים להוציא בשנה הקרובה מכרזים לביצוע קטע מלחה - גן העצמאות, ואם אפשר, קטע גן העצמאות - בנייני האומה? כך נוכל לחכות בנחת למנייאק (שנת 2017) לחיבור מעגלי עד תחנת דניאל!!! (שאלה קשה
)
אמירתי היא בגדר הנחת עבודה בלבד.
אני מניח שיהיו המון עיכובים במיוחד תקציביים. נחיה ונראה ידידי.

omer landau

New member
אביתר תודה רבה../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo45.gif

אביתר תודה רבה

ממש נהנתי תמונות ממש יפות באיכות מצויינת איך אתה מגיע לאיכות כזאת??? זה מאוד יפה לראות את התחנה מזווית כזאת תודה רבה
האם יש סיכוי שהתחנה תפתח כבר בסוף 2004 תחילת 2005 דצמבר ינואר

הסוד: מצלמה אנלוגית NIKON F5

אביתר תודה רבה

ממש נהנתי תמונות ממש יפות באיכות מצויינת איך אתה מגיע לאיכות כזאת??? זה מאוד יפה לראות את התחנה מזווית כזאת תודה רבה
האם יש סיכוי שהתחנה תפתח כבר בסוף 2004 תחילת 2005 דצמבר ינואר
כמובן !!! הכל ידני לחלוטין. הסוד הוא בכל מצלמה: לא להפעיל שום פונקציה אוטומטית. התחנה אמורה להיפתח ביום 26.12.2004 אך נראה לי שיהיה איחור של חודש בערך.

omer landau

New member
תודה

כמובן !!! הכל ידני לחלוטין. הסוד הוא בכל מצלמה: לא להפעיל שום פונקציה אוטומטית. התחנה אמורה להיפתח ביום 26.12.2004 אך נראה לי שיהיה איחור של חודש בערך.
תודה
כן הייתה לי מצלמה רגילה במאה חמישים שקל בלי שום דבר רק פלאש ודווקא יצאו תמונות מצויינות יותר מהדיגיטלית הפשוטה שיש לי עכשיו אבל אני מקבל דיגיטלית חדשה לפני פסח איזה כיף תודה שוב על התמונות ממש יפות

דיגיטלית ברמה של ניקון F5 האנלוגית

תודה
כן הייתה לי מצלמה רגילה במאה חמישים שקל בלי שום דבר רק פלאש ודווקא יצאו תמונות מצויינות יותר מהדיגיטלית הפשוטה שיש לי עכשיו אבל אני מקבל דיגיטלית חדשה לפני פסח איזה כיף תודה שוב על התמונות ממש יפות
דיגיטלית ברמה של ניקון F5 האנלוגית
עולה בארץ 24,000 ש"ח. מדובר על מצלמות של 17 מיליון פיקסלים לפחות.

alantan

New member
דיגיטלית מומלצת של 3.2 מגהפ'

תודה
היא ה-A70 של קאנון. מחיר יחסית שווה לכל נפש (אומנם לא זולה בארץ), יש לה ביקורות מעולות ברוב האתרים המקצועיים. מתאימה מאוד למי שמחפש מצלמה לחובבנים עם תוצאות מקצועיות יחסית. כדגם 2003, היא לא החדשה ביותר בתחומה, אולם היא עולה על המצלמות המקבילות החדשות יותר.

omer landau

New member
אני אקבל

היא ה-A70 של קאנון. מחיר יחסית שווה לכל נפש (אומנם לא זולה בארץ), יש לה ביקורות מעולות ברוב האתרים המקצועיים. מתאימה מאוד למי שמחפש מצלמה לחובבנים עם תוצאות מקצועיות יחסית. כדגם 2003, היא לא החדשה ביותר בתחומה, אולם היא עולה על המצלמות המקבילות החדשות יותר.
אני אקבל
אני לא זוכר את הדגם אבל אחת די חדשה של HP 3.5 מגה פיקסל זום נראה לי עד פי שש זכרון-16 +כרטיס של64 מסך אל סי די ועוד כל מיני אופציות נחמדות תכננתי כבר חצי שנה לקנות מצלמה דיגיטלית אבל בסוף אני אקבל את זאת דרך העבודה של אבא שלי אבל אני משלם קצת

alantan

New member
העיקר שתצלם רכבות!

אני אקבל
אני לא זוכר את הדגם אבל אחת די חדשה של HP 3.5 מגה פיקסל זום נראה לי עד פי שש זכרון-16 +כרטיס של64 מסך אל סי די ועוד כל מיני אופציות נחמדות תכננתי כבר חצי שנה לקנות מצלמה דיגיטלית אבל בסוף אני אקבל את זאת דרך העבודה של אבא שלי אבל אני משלם קצת
העיקר שתצלם רכבות!

מצב
הנושא נעול.
למעלה