תחנת הרכבת ראש-העין צפון

מצב
הנושא נעול.

Brendan

New member
תחנת הרכבת ראש-העין צפון

תחנת הרכבת ראש-העין צפון
במוצאי שבת יצא לי להביא חבר לשם כי הנ"ל רצה לנסוע לכפר סבא. כאשר היגנו לתחנה הבנו שהמקום ריק וברור טלפוני במוקד בעלה את העובדה שאין שם רכבות במוצאי שבת. לפני הטלפון - תחנת הרכב תהייתה ריקה מאדם. שער הכניסה הראשי היה סגור אבל לא נעול. הצלחנו להסתובב בכל רחבי התחנה כולל הרציפים מבלי שאף אחד יבדוק אותנו. האם יש כאן כשל בטחוני חמור? האם כל אחד יכול להיכנס לתחנה למטרות שונות (טרור, ונדליזם ופלילים) מבלי שאף אחד יעצור אותו?

Brendan

New member
כשהרכבת ניתקעת...

תחנת הרכבת ראש-העין צפון
במוצאי שבת יצא לי להביא חבר לשם כי הנ"ל רצה לנסוע לכפר סבא. כאשר היגנו לתחנה הבנו שהמקום ריק וברור טלפוני במוקד בעלה את העובדה שאין שם רכבות במוצאי שבת. לפני הטלפון - תחנת הרכב תהייתה ריקה מאדם. שער הכניסה הראשי היה סגור אבל לא נעול. הצלחנו להסתובב בכל רחבי התחנה כולל הרציפים מבלי שאף אחד יבדוק אותנו. האם יש כאן כשל בטחוני חמור? האם כל אחד יכול להיכנס לתחנה למטרות שונות (טרור, ונדליזם ופלילים) מבלי שאף אחד יעצור אותו?
כשהרכבת ניתקעת...
חיפה: רכבת שתקועה על מסילה גורמת לשיבושים בצומת וולקן משטרת התנועה מסרה כי רכבת התקועה על מסילה בשל תקלה גורמת לשיבושי תנועה קשים מאוד באזור כביש ההסתדרות סמוך לצומת וולקן שביציאה הצפונית מחיפה. המשטרה מציעה לנהגים שלא להגיע לאזור. מקור: YNET

רן בר טל

New member
היה עדיף שלא תרשום אז כאן אלא תפנה.

תחנת הרכבת ראש-העין צפון
לרכבת ישראל עצמה. טלפון 03-6937409

ה דרומי

New member
אפורפו רכבת קצת הסטוריה

לרכבת ישראל עצמה. טלפון 03-6937409
אפורפו רכבת קצת הסטוריה
איפה המקום ?? התמונה לקוחה מאתר . {לא אני צלמתי} ואין פרס.

יהוושע

New member
השם הנכון והמלא: ג'סר אל מג'מע

כמובן: גשר אל-מג'עמי. ראה תמונה
בספרו של ריק טורה, עמ' 31.
השם הנכון והמלא: ג'סר אל מג'מע
הייתה זו תחנת הרכבת הנמוכה בעולם . מומלץ לבקר שם , יש מופע אורקולי יפה על תולדות קיבוץ גשר , וחדר מיוחד ובו שחזור מלהיב של תחנת הכוח נהריים ,כולל הטורבינות ומפלי המים .

שם הספר על הרכבת החג'אזית

מה שם הספר ?
ואיזה הוצאה לאור ?
הספר עליו מדובר הוא Hedjaz Railway (בלי The בהתחלה) מאת R. Tourret בהוצאת Tourret Publishing 1989 ISBN 0-305878-05-01 ניתן להשיגו באינטרנט או דרך פול קוטרל מארכיון מוזיאון הרכבת בכתובת [email protected]

TDR

New member
הרכבת החיג'זית ( העמק )

הספר עליו מדובר הוא Hedjaz Railway (בלי The בהתחלה) מאת R. Tourret בהוצאת Tourret Publishing 1989 ISBN 0-305878-05-01 ניתן להשיגו באינטרנט או דרך פול קוטרל מארכיון מוזיאון הרכבת בכתובת [email protected]
הרכבת החיג'זית ( העמק )
ישנו ספר נוסף העוסק בנושא אשר נכתב בעיברית אינני זוכר את שמו אבל בטוח שנכתב ע"י "תירוש ...." ויצא לאור בהוצאת החברה להגנת הטבע.

הספר הכי מעודכן נכתב בגרמנית

הרכבת החיג'זית ( העמק )
ישנו ספר נוסף העוסק בנושא אשר נכתב בעיברית אינני זוכר את שמו אבל בטוח שנכתב ע"י "תירוש ...." ויצא לאור בהוצאת החברה להגנת הטבע.
הספר הכי מעודכן נכתב בגרמנית
ויצא לאור בסוף שנות התשעים ושמו "הרכבת החיג'אזית". הוא נכתב על ידי שלושה גרמנים,אחד מהם מוסלמי, מה שאיפשר לו להגיע לתחנת הרכבת במדינה ולצלם שם קטרים בתוך המוסך!.

למה אתה מעמיס על פול ? חוץ מזה

למה אתה מעמיס על פול ? חוץ מזה
אין לו כרגע עותקים של זה.

oren*

New member
אותו הדבר גם בתחנת הוד-השרון כפ"ס

תחנת הרכבת ראש-העין צפון
אותו הדבר גם בתחנת הוד-השרון כפ"ס
במהלך הטיולים שאני עושה באיזור מגוריי, הגעתי מספר פעמים לתחנה ביום שישי אחה"צ או בשבת בצהריים ואפשר בקלות להגיע לרציפים, לפסים ולמערכות הסטת הפסים. גם לתחנת סגולה אפשר להגיע בקלות דרך מגרש החניה של החנויות בצד השני של הגשר - עמדתי שם מספר פעמים וצילמתי רכבות שעברו לידי ממש במרחק נגיעה. אני מקווה שבמהלך הפעילות השוטפת של התחנות, אנשי הביטחון מבצעים סיורים ובדיקות גם באיזורים פחות מרכזיים.

אבטחת תחנות רכבת

תחנת הרכבת ראש-העין צפון
אבטחת תחנות רכבת
אינני יודע לענות לגבי שאר התחנות הפרוצות, אולם חשבו להבין שתחנת ראש העין צפון היא עדיין, פחות או יותר, אתר בנייה, כך שקשה לשלוט עליה בצורה הרמטית מסביב לשעון.

מצב
הנושא נעול.
למעלה