תחנות אוטובוס בתל אביב

מצב
הנושא נעול.
ואם מישהו מחפש שם את תחנת האוטובוסים

איפה משרד התחבורה? זה חוקי בכלל?
ואם מישהו מחפש שם את תחנת האוטובוסים
לשווא?

droriko

New member
משרד התחבורה הוא זה שקבע את זה

איפה משרד התחבורה? זה חוקי בכלל?
למה נראה לך שלדן אכפת אם יהיו שם תחנות או לא, הזמן שיקח לעשות את הרחוב הזה הוא אותו זמן

amit1270

New member
מן הסתם...

למה נראה לך שלדן אכפת אם יהיו שם תחנות או לא, הזמן שיקח לעשות את הרחוב הזה הוא אותו זמן
מן הסתם...
מפתיעה אותי הכניעה המבישה הזאת. אני גם לא לגמרי בטוח ש"התושבים" שדחפו לקבלת ההחלטה המגוחכת הזאת מייצגים את רוב תושבי השכונה.

טשאפק

New member
כן, בהרצליה למשל

האם ת"א גרועה בזה משאר הערים?
מה בדיוק הסיפור?
כן, בהרצליה למשל
התחנות מציגות על פני שטח גדול מפות קווים וזמני נסיעה, כל המידע הרלוונטי לנוסעים, הן אינן משמשות רק כשלט פרסומת. גם המבנה שלהן פונקציונאלי יותר.

zahipan10

New member
שלא לדבר על תחנות הזכוכית בבאר שבע

תחנות אוטובוס בתל אביב
בטח כבר דשו הרבה בנושא הזה, אך תחנות האוטובוס בתל אביב מעצבנות אותי כל יום מחדש. התחנות טובות רק בדבר אחד: כפרסומת. לפעמים הם אפילו שמים כל מיני גימיקים כמו חטיפים בתחנה (כמו שאפשר לראות בתמונה ששמתי והתפרסמה ב"NRG" בזמנו). לעומת זאת, בדברים הבסיסיים שלהם נועדה התחנה מלכתחילה החברה המתקינה, JCDecaux זלזלה קשות. כך התחנות חשופות לשמש, לגשם ולרוח, יש בהן רק 3 מקומות ישיבה, הן צרות ולא מונגשות לנכים ואין בהן מספיק מקום לשים מידע בתחנות על פי החוק.

לאחרונה נפתחה קבוצה בנושא בפייסבוק שמטרתה להיאבק בתופעה הזו שגובלת בחוסר מינהל תקין וליצור לחץ על מקבלי ההחלטות להתאים את התחנה לתקנים. אתם מוזמנים להצטרף ולהעלות תכנים וחוויות.
התחנות הללו הופכות לסוג של חממה בקיץ חחח

olli3

New member
מנהל
יש לציין שהזכוכית כהה ולא שקופה כמו בת"א.

התחנות הללו הופכות לסוג של חממה בקיץ חחח
יש לציין שהזכוכית כהה ולא שקופה כמו בת"א.

מצב
הנושא נעול.
למעלה