תחליף נאות לסונטה.

boriska1

Member
לבת שלי סונטה היברידית מליסינג. היא חייבת להחליפו. הרכב משמש בעיקר לעבודה, אבל בסופי שבוע משמש כרכב משפחתי, משפחה עם 3 ילדים. חברת הליסינג עושה לה קשיים בהחלפה לסונטה. מספרים לה שאין במלאי, לא יודעים מתי יהיה וכו". היא רוצה רכב סדן. הציעו לה אופציה סקודה סופרהב לא היברידית. ופה שתי שאלות:
א. האם חברת הליסינג לא "מורחת" אותה בטענות שווא? ייתכן שהסונטה פחות רווחית להם. (בדקתי באתר יונדאי, הם מוכרים את הסונטות חופשי)
ב.יש הצעה אחרת לרכב היברידי אחר?
אמנם עלות הדלק ואחזקה לא עליה, אבל היא כן מעוניינת להקטין הוצאות החברה. אכפת לה מאוד מזיהום הסביבה. תקלות פחות חשוב לה, שכן זה באחריות וגורם רק אי נוחות קלה, כשהרכב במוסך והתיקונים לא על חשבון החברה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
לבת שלי סונטה היברידית מליסינג. היא חייבת להחליפו. הרכב משמש בעיקר לעבודה, אבל בסופי שבוע משמש כרכב משפחתי, משפחה עם 3 ילדים. חברת הליסינג עושה לה קשיים בהחלפה לסונטה. מספרים לה שאין במלאי, לא יודעים מתי יהיה וכו". היא רוצה רכב סדן. הציעו לה אופציה סקודה סופרהב לא היברידית. ופה שתי שאלות:
א. האם חברת הליסינג לא "מורחת" אותה בטענות שווא? ייתכן שהסונטה פחות רווחית להם. (בדקתי באתר יונדאי, הם מוכרים את הסונטות חופשי)
ב.יש הצעה אחרת לרכב היברידי אחר?
אמנם עלות הדלק ואחזקה לא עליה, אבל היא כן מעוניינת להקטין הוצאות החברה. אכפת לה מאוד מזיהום הסביבה. תקלות פחות חשוב לה, שכן זה באחריות וגורם רק אי נוחות קלה, כשהרכב במוסך והתיקונים לא על חשבון החברה.
א. מה זה משנה אם חברת הליסינג "מורחת" אותה או שלא? אם אין לה אופציה לעבור לחברה אחרת שלא "תמרח", אין הרבה מה לעשות נגד זה. כי איך תתמודד עם החלטות פנימיות שמתקבלות במחשכי החברה?
ב. סקודה סופרב היא אחלה רכב ובכלל לא זול. אמין? סביר מאד שאמין.
ג. יש כיום היברידיות רבות בשוק ולטויוטה יש גם כמה דגמים שהוכיחו את עצמם לאורך זמן. השאלה מה קורה לגבי אלה באותה חברת ליסינג ואיזה דגם משלהם יכול להתאים עבורה.
ד. לא ממש שייך, אבל מסיבות שונות, גם נכים שזכאים לקבל רכב במחיר מוזל לא מזדרזים להעדיף את ההיברידיים גם אם הם יכולים לרכוש כל רכב ישירות מהסוכנות ולא באמצעות חברת ליסינג שמנסה להכתיב עבורם. יש שיקולים כלכליים ויש עוד גורמים שבעטים הם מעדיפים רכבים שנוסעים רק על דלק.

boriska1

Member
א.משנה מאוד. לכל "מריחה" יש גם "אנטימריחה". חברת הליסינג נמצאת שם בשביל לתת שרות מיטבי. לא חושב שהחברה מקבלת החלטות בנושא. לא משנה לה באיזה רכב הבת שלי תסע. היא ממנת רכב בגודל מאזדה 3, או טיוטה קורולה, סדר גודל זה. שאר המימון בא מהבת שלי. יש איזה חישוב מסובך, של תוספת עלות, שווי מס.
כמובן אכפת לה מהעלויות.
ב.אלו דגמים של טויוטה היברידית?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
א.משנה מאוד. לכל "מריחה" יש גם "אנטימריחה". חברת הליסינג נמצאת שם בשביל לתת שרות מיטבי. לא חושב שהחברה מקבלת החלטות בנושא. לא משנה לה באיזה רכב הבת שלי תסע. היא ממנת רכב בגודל מאזדה 3, או טיוטה קורולה, סדר גודל זה. שאר המימון בא מהבת שלי. יש איזה חישוב מסובך, של תוספת עלות, שווי מס.
כמובן אכפת לה מהעלויות.
ב.אלו דגמים של טויוטה היברידית?
אתה מזכיר לי בערך את ההלוואה העומדת שניתנת לנכה כהנחה במס מטעם המוסד לביטוח לאומי. גם שם יש רכב דגל שעל פיו נקבע גובה ההשתתפות. לקחת רכב יקר יותר? ההפרש יהיה עליך. לקחת זול יותר? גם ההשתתפות שלהם תרד.
לטויוטה יש כמה וכמה דגמים היברידיים. פריוס. RAV. וhttps://www.google.com/search?q=רכב...7j0i22i30l2.6974j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

למעלה