תחליף טבעי לריספרדל

omryj

New member
תחליף טבעי לריספרדל

שלום רב.
האם מישהו מכיר תחליף טבעי לריספרדל?

תודה

יעל ND

New member
רספירדל

זאת תרופה יחסית בטוחה, עם תוצאות יפות, שעזרה ועוזרת להמון אנשים.
אני לא מכירה שום תחליף טבעי לה, אבל ניתן לשפר את מצבו של החולה וע"י כך להביא להורדת המינון - עם פסיכיאטר מוכן לשתף פעולה.

בהרט

New member
שווה לבדוק...

niacin/niacinamide
ויטמין C
תזונה נכונה ובריאה

חפש וחקור: Dr. abram Hoffer+schizophrenia

שא ברכה

0 אור 0

New member
וכמובן!!!!

לא בלי הסכמת הרופא המטפל ומעקב של מטפל שמוכן לקחת על עצמו את המקרה,
לחשוב שאפשר לקחת קצת ניאצין וויטמין C ולהתגבר בכך על מחלת נפש זה פשוט סיכון של החולים והציבור

בהרט

New member
נו באמת...

1. בואי נתחיל מהתובנה שזהו פורום אינטרנטי. אין כאן טיפול. בכלל, בוירטואלי לא מטפלים. במקסימום מעבירים מידע או נותנים כיוון.
אם כמנהלי הפורום הזה אתם חוששים (ואולי בצדק) שאנשים מסוימים עלולים לחשוב אחרת, ולקחת דברים כלשונם וליישמם, למה שלא תדאגו שבתחתיתה של כל הודעה כאן (ולא חשוב מי כתב אותה) יופיע disclaimer (כתב ויתור) בו יהיה כתוב משהו בסגנון: תוכנן של הודעות בפורום זה אין תכליתן להוות התוויה טיפולית, אינן מחליפות התייעצות עם רופא ו/או מטפל מקצועי וכו' וכו'...זה יחסוך מכם מלהכנס לרעדה ופחד, כל פעם שמישהו כאן כותב משהו, ולהעיר הערות מהסוג שהערת.

2. המשפט שלך: "לחשוב שאפשר לקחת קצת ניאצין וויטמין C ולהתגבר בכך על מחלת נפש זה פשוט סיכון של החולים והציבור"
מראה שאת לא מתמצאת ברזי הרפואה האורטומולקולרית ובטח לא מספיק מיודעת מקרוב על עבודתו של Dr. Abraham Hoffer

המילה "קצת" מצביעה שאת לא ממש מבינה את הקונספט שעומד מאחורי Orthomolecular Medicine, משום שאחרת לא היית משתמשת במינוח כזה.
המשפט בכללותו מצביע שאת לא ממש מאמינה שלרפואה האלטרנטיבית/משלימה יש מה להציע בנושא הנידון, וגם הנחה זו באה ממקום של חוסר ידע מספיק.

אם את מתייחסת לתחום שאינך מספיק מבינה בו, לפני שאת כותבת, היה מאוד רצוי, שתעשי מעט יותר שיעורי בית, תחקרי, תקראי, תחכימי ורק אז תכתבי...
Dr. Abraham Hoffer שהיה פסיכיאטר וטיפל במקביל גם ברפואה אורטומולקולרית בחולי סכיזופרניה וחולי סרטן, השיג תוצאות נפלאות באמצעות ניאצין/ניאצינמיד ותוספים נוספים בחולי סכיזופרניה, כולל מספר לא מבוטל של מקרים בהם הצליח להביא לריפוי מלא באמצעותם. צאי ולמדי !!!

כך שלפני שאת מציגה עמדה של ביטול בפני הרפואה הקונבנציונאלית מחד, וחוסר אמון שלך בתחום בו את עצמך (כך הבנתי) עוסקת לעזור ואף לרפא בעיות "קשות", כדאי אולי להראות יותר כנות מקצועית ממקום של אולי? יתכן? יש דברים שאולי אני לא מכירה מספיק? תחומים בהם אני לא בקיאה מספיק?...ואשמח ללמוד עליהם יותר ולהחכים אודותם.

0 אור 0

New member
יש הבדל בין מה שאתה כותב עכשיו לבין הפוסט

המקורי,
יש הבדל בין להמליץ על מטפל בשיטה כזו וכזו , שאולי יכול לפתור גם בעיות כאלו, ואפילו לפרט על השיטה ולספר שהיא כוללת שימוש במגה תוספים, לעומת לשלוח את האדם לקחת את התוספים בעצמו וללא השגחה.
למה הדבר דומה - שאני במקום להמליץ על טיפול רפלקסולוגי מקצועי, אמליץ לך לעשות עיסוי רגל פעם בשבוע-שבועיים.
ספציפית, ההמלצה שלי להשאר במעקב הרופא המטפל גם בתחומים בהם אני עוסקת ומבינה, בכל מקרה בו עלול להיות סיכון לחיים לא נובעת רק מכסת"ח ודאגה להגנה משפטית, אלא בעיקר מדאגה לטובת המטופל ומכלל האתיקה הראשון שכל העוסק בריפוי צריך לשמור : "אל תזיק"

בהרט

New member
על מה את מדברת?

כותרת ההודעה הראשונה שלי הייתה: "שווה לבדוק..."
בהודעה עצמה כתבתי:"חפש וחקור: Dr. abram Hoffer+schizophrenia"

ראית המלצות טיפוליות ספציפיות? ראית מינונים? ממש לא!!! כן היו מילים כמו: חפש, חקור, בדוק...
כנראה שהלהיטות שלך להגיב, (עוצר מעצמי מלהתנסח חריף יותר) גם גרמה לך לא לקרוא מספיק טוב את הודעתי....הא?

לאור זה, לא מבין ממה הכתיבה שלך נובעת...חשיבות יתר עצמית אולי? הצורך כנמהלת להגיד דברים גם כשאין שום צורך וסיבה להגיד אותם...אין ממש מה להגיד? שניהם?
רואה עצמך כנושאת הדגל של: Primum non nocere גם כשזה מיותר לחלוטין וללא הצדקה?

ואני חוזר על ההתבטאות הקודמת שלי....נו באמת!

0 אור 0

New member
אני מבקשת שתמתן את תוקפנותך

הפוסל במומו פוסל, וכנראה לא קראתי את תגובתי הקצרה אם הצלחת לעשות ממנה כזו מסה על כל הבעיות והפחדים והליקויים שלי כאדם וכמנהלת פורום,
אנא הרגע,
בסך הכל אזהרה קטנה מפני אשליה שמשתמעת מתוגבתך. אין צורך להגיב במלחמה כוללת ולשפוך את כל העוינות שבך עלי ועל האופן שבו מנוהל הפורום. זה מיותר ואינו תורם לך ולא לפורום.

.

Jackzone

New member
נו באמת...

1. בואי נתחיל מהתובנה שזהו פורום אינטרנטי. אין כאן טיפול. בכלל, בוירטואלי לא מטפלים. במקסימום מעבירים מידע או נותנים כיוון.
אם כמנהלי הפורום הזה אתם חוששים (ואולי בצדק) שאנשים מסוימים עלולים לחשוב אחרת, ולקחת דברים כלשונם וליישמם, למה שלא תדאגו שבתחתיתה של כל הודעה כאן (ולא חשוב מי כתב אותה) יופיע disclaimer (כתב ויתור) בו יהיה כתוב משהו בסגנון: תוכנן של הודעות בפורום זה אין תכליתן להוות התוויה טיפולית, אינן מחליפות התייעצות עם רופא ו/או מטפל מקצועי וכו' וכו'...זה יחסוך מכם מלהכנס לרעדה ופחד, כל פעם שמישהו כאן כותב משהו, ולהעיר הערות מהסוג שהערת.

2. המשפט שלך: "לחשוב שאפשר לקחת קצת ניאצין וויטמין C ולהתגבר בכך על מחלת נפש זה פשוט סיכון של החולים והציבור"
מראה שאת לא מתמצאת ברזי הרפואה האורטומולקולרית ובטח לא מספיק מיודעת מקרוב על עבודתו של Dr. Abraham Hoffer

המילה "קצת" מצביעה שאת לא ממש מבינה את הקונספט שעומד מאחורי Orthomolecular Medicine, משום שאחרת לא היית משתמשת במינוח כזה.
המשפט בכללותו מצביע שאת לא ממש מאמינה שלרפואה האלטרנטיבית/משלימה יש מה להציע בנושא הנידון, וגם הנחה זו באה ממקום של חוסר ידע מספיק.

אם את מתייחסת לתחום שאינך מספיק מבינה בו, לפני שאת כותבת, היה מאוד רצוי, שתעשי מעט יותר שיעורי בית, תחקרי, תקראי, תחכימי ורק אז תכתבי...
Dr. Abraham Hoffer שהיה פסיכיאטר וטיפל במקביל גם ברפואה אורטומולקולרית בחולי סכיזופרניה וחולי סרטן, השיג תוצאות נפלאות באמצעות ניאצין/ניאצינמיד ותוספים נוספים בחולי סכיזופרניה, כולל מספר לא מבוטל של מקרים בהם הצליח להביא לריפוי מלא באמצעותם. צאי ולמדי !!!

כך שלפני שאת מציגה עמדה של ביטול בפני הרפואה הקונבנציונאלית מחד, וחוסר אמון שלך בתחום בו את עצמך (כך הבנתי) עוסקת לעזור ואף לרפא בעיות "קשות", כדאי אולי להראות יותר כנות מקצועית ממקום של אולי? יתכן? יש דברים שאולי אני לא מכירה מספיק? תחומים בהם אני לא בקיאה מספיק?...ואשמח ללמוד עליהם יותר ולהחכים אודותם.
נחמד שיש אנשים שרושמים טקסטים כאלה, כאילו ,

המקורי,
יש הבדל בין להמליץ על מטפל בשיטה כזו וכזו , שאולי יכול לפתור גם בעיות כאלו, ואפילו לפרט על השיטה ולספר שהיא כוללת שימוש במגה תוספים, לעומת לשלוח את האדם לקחת את התוספים בעצמו וללא השגחה.
למה הדבר דומה - שאני במקום להמליץ על טיפול רפלקסולוגי מקצועי, אמליץ לך לעשות עיסוי רגל פעם בשבוע-שבועיים.
ספציפית, ההמלצה שלי להשאר במעקב הרופא המטפל גם בתחומים בהם אני עוסקת ומבינה, בכל מקרה בו עלול להיות סיכון לחיים לא נובעת רק מכסת"ח ודאגה להגנה משפטית, אלא בעיקר מדאגה לטובת המטופל ומכלל האתיקה הראשון שכל העוסק בריפוי צריך לשמור : "אל תזיק"
מה אתה מגזים וואלה אנשים מאמין לכל שטות שתגיד להם ואם הם נפלו על "קצת" וויטמינים ותזונה בריאה הם במקום טוב תאמין לי, וואלה יש פייק ניוז ברשת על אקונומיקה מרפאה קורונה ואנשים פאקינג הגיעו לבית חולים...אז אולי נגיד חולה נפש יקרא מה שרשום בהודעה ואז יצא למסע הרג...אע לא לבית מרקחת לקחת קצת וויטמינים וירקות ובעצם זה אולי יעזור לו קצת אפילו והוא ימשיך הלאה, אז אחריות זה שנוי במחלוקת, אני נגיד חושב שאם הייתה מתייחס לתוכן שפורסם כתוכן שמגיע בערבון מוגבל ורק אז כשאתה מצליח להכפיש אותו טוטלית אתה בעצמך יכול להגיד שזה לא אחראי עד אז אתה הטרול הכי גדול ברשת

Jackzone

New member

המקורי,
בתכלס תכלס אני לא מכיר מישהו שיכול לעזור עם רוב המחלות הנפשיות ויש מלא שנישארים מקרה ביטוח לאומי כי זה מתלווה אליהם כל החיים כמו שחסר יד או משהו, אז לתת כדורים וכול הרפואה המודרנית שטוענת שכשזה לא מצב חירום לתת פשוט את המוצר הכי נגיש וזול ונמכר כי זה מה שהם מוכרים וכול הכדורים באים עם תופעות לוואי הזויות כמו נזק מוחי(רספרידל) או מוות פתאומי....אז כשאת ממליצה פסיכיאטר ליווי לא ליווי לא יודע מה...העולם חרא משניי הצדדים ואנחנו כאן כותבים הודעות בתפוז כאילו אנחנו יפיי נפש, האינטרנט זה מקום להגיד מה שבאלי גם אם אני טועה האחריות היא על הקורא תמידדד 2021 ומדינות עולם שלישי יודעים את זה כבר לעומק אפילו שמה יש להם קרינה...

ואומנם יש אנשים שזה עוזר להם אבל זה לא באמת עוזר זה פשוט כדור לתסמינים וזה לא תרופה זה מדרדר עוד יותר...ממש כמו נרקומן עם הפרעה נפשית שמכור לכדורים שיש להם עוד נזק גם לגוף...מה שמזיז את המקצוע הזה כל הכדורים זה תאגידים אז זה לא סל תרופות זה סל רעל יקר וממכר שיגרום לכם לחזור כאילו זה מקדונלס אבל לא יהרוג אתכם מהר אל תדאגו...

למעלה